15
  • Papichulo
    #15
    de ebbol mar van vegtelen szamu ingyenes.

    Most van vegtelen+1 ;)

    De akkor mondok egy olyat, ami egyikben sincs. Siri vezerles! Futas kozben csak szolsz a telefonodnak, hogy valtson valami rock adora, es voila!

    Egyebkent ez az egesz inkabb csak az Apple okoszisztemaban szamit ujdonsagnak, mivel abba remekul illeszkedik es osszedolgozik a tobbi termekkel. Mint peldaul iTunes wishlist a hallgatott szamokbol. Nincs kedvem feature listakat elemezgetni, de gondolom van meg par hasonlo elonye. Plusz meg a fizetos (reklamok nelkuli) valtozata is olcsobb, mint a legtobb fizetos szolgaltatas. Havi cca. $2-ert megkapod az iTunes Radio es iTunes Match szolgaltatasokat.
  • cateran
    #14
    Hopp, bocsi elorkoltam..kimaradt, hogy nem a shoutcasthez, hanem zillio masik online music listenerhez hasonlitva. Teszem azt Spotify...vagy Radiotuna vagy ...es a lista vegtelen. Ne ertsd felre, most nem ekezem az Applet, mert hajra-hajra, baj nem lehet belole, de ebbol mar van vegtelen szamu ingyenes.
  • Papichulo
    #13
    Shoutcastban tudsz a kovetkezo szamra lepni? Vagy egy konkret eloado dalaibol csatornat kesziteni? Vagy megmondani, hogy ezt a dalt ne jatsza tobbet? Vagy, hogy egy adott dalhoz hasonlokat jatszon le? Soroljam meg?

    Biztos, hogy jol olvastad te azt a szoveget? :)
  • cateran
    #12
    Vettem a faradtsagot es elolvastam...az exclusive songs reszen kivul miben is lesz annyira masabb? Ja, meg azon kivul, hogy a match resz eves dijas? Most Applehaterkedest, trollkodast, flamelest felreteve, ez 1 nagy 0....
  • Papichulo
    #11
    Te ugy erzed, hogy ez a megfelelo valasz az alabbi kerdesre: "ez mitől lesz több, mint pl a winampba integrált Shoutcast "? Szerinted ennyi az osszes kulonbseg a ket platform kozott? Ezt tudtad csak kiemelni az "elonyei" kozul? Erdekes vilagnezet...
  • Ferrer
    #10
    Tetsuo testvér, az a helyzet, hogy az Artistjustnál ugyanolyan magyarok vannak mint te meg én. Mi sem vagyunk jobbak..
  • kvp
    #9
    "Instead of hearing the occasional ad, you can listen to iTunes Radio completely ad-free when you subscribe to iTunes Match. Subscribe for just $24.99 a year."
  • Papichulo
    #8
    Igen, kizarolg ennyi lesz a kulonbseg... jol megfogtad a lenyeget.

    A kevesbe ignoransaknak viszont: http://www.apple.com/itunes/itunes-radio/
  • cateran
    #7
    Ilyesmire gondolsz?
  • kvp
    #6
    "mitől lesz több, mint pl a winampba integrált Shoutcast "

    Ezert fizetni is lehet majd az itunes-on keresztul...
  • joshua
    #5
    Azt elmagyarázná valaki, hogy ez mitől lesz több, mint pl a winampba integrált Shoutcast ahol elég tetemes mennyiségű ingyenes rádiót lehet hallgatni?
  • Tetsuo
    #4
    Persze, mert az ArtisJews a helyi maffia lehúzása helyi zsebekbe, Bródy felugyeletével.
  • mousee
    #3
    Tudtok valami olyan online rádiót, ami olyan mint iTunes-on az ambient sleeping pill? Este alvás mellé nyugtató dallamok, akár ilyen űrzene szerűség is (spiritual, meg healing a kulcsszavak). Van egy csomó, ami nagyon király, csak időnként beledobnak egy reklámot, amitől hajnali fél 3kor a frász kitör néha :)
  • Sippie
    #2
    di.fm
    ezeréve megy, rengeteg stílussal, ingyenes és csak rövid reklám megszakítások vannak.
    De majd erre is lehet mondani hogy az Apple feltalálta a tutit...
  • flashpointer
    #1
    Pont a múlthéten olvastam egy cikket hogy egy hasonló zeneszolgáltatás amiatt nem elérhető Mo-on mert hiába közvetlenül fizetnek a kiadóknak, olyat Mo-on nem lehet mert hiába megállapodtak a zene tulajdonosával itt az artisjustnak KELL fizetni.