49
  • sanyicks
    #9
    nem véletlen, ezt be is jelentették hogy így fognak tenni.
  • SzirmosSzisza
    #8
    Lehet csak véletlen, hogy a Skypeot nem lehetett lehallgatni, megvette a Microsoft és 1 hónap múlva már csatlakozott is a Skype :)
  • sanyicks
    #7
    Ez csak egy összeesküvéselmélet, és köztudott hogy összeesküvések nem léteznek, és az ilyen elméletekben csak a hülyék hisznek.
    A bilderberg csoport is egy összeesküvéselmélet, és az is hogy mostmár az újságokban is megtalálható a névsoruk, és hogy hol üléseznek, stb az is csak egy hülye összeesküvéselmélet.

    Összeesküvések nem voltak soha a történelem során, érthetetlen hogy hogy hihet bennük bárki. Olyanra nincs példa hogy egy összeesküvéselméletből eltűnt volna az "elmélet" szó...
    Az amerikai hírszerző szervezetek pedig a javunkat akarják, azért dolgoznak fáradhatatlanul, hogy megmentsenek minket a minden bokorban leselkedő összeesküvő (hoppá!) gonosz tenoristákoktól.
  • barret
    #6
    Itt már a cím rossz!
    Behívnám a legjobb emberüket egy szobába hogy mit tud rólam!
    Még azt sem tudná megmondani milyen állampolgárságú vagyok!
    Ennyit a mindent tudásról!
    Az hogy kap egy nevet és rákeres,köszönő viszonyban sincs a cikk címével...
    Én is tudok mindenről mindent,ami le van írva.Csak meg kell keresni az aktuális
    könyvet:D Ettől én mindent tudok? Inkább úgy mondanám,hogy meg tudom szerezni az
    Információt,amit valaki eltárolt megszerezhető formában.
  • KopaszIsten
    #5
    A "megaadatok (az adatokról szóló adatok) átrostálása"

    Nem mega, hanem metaadatok.
  • kvp
    #4
    Nagyjabol pontos leiras, de az automatikus feldolgozas mellett van kezi is. Ez utobbi persze mindig tul van terhelve, de tobbnyire csak a valamilyen dontes alapjan megfigyelt celszemelyek forgalmat nezik at. Az amerikai rendszer annyiban jobb, hogy sok adatot nem masolnak le, hanem van egy eleresi api, amin keresztul az eredeti ceges tarolokrol kerdezhetik le az anyagokat, tehat a kozpontba csak a metaadatok kerulnek be, tovabba a cegek megigertek, hogy nem torolnek semmit. A jo az egeszben az, hogy ezek a rendszerek gyengen vedettek, tehat az amerikai kormany lekerdezesi interface-ei elerhetoek nagyjabol minden hozzaerto szamara. A kinaiak meg szepen csendben rohognek...

    Magyarorszagon mindenrol kozponti masolat keszul egy kivulrol csak write only interface-en keresztul, mert a kommunikacios cegek nem megbizhatoak. Persze az itthoni telekommunikacios forgalom joval kisebb, tehat lehetoseg van minden lenyegeset lementeni.
  • Amergin
    #3
    Áááááá
    Ez is csak egy újabb összeesküvés elmélet...
    A zamerikai hírszerző szervek soha nem tennének ilyet.
    De ha esetleg mégis, akkor akinek vaj van a fején az szarjon csak be, mer' biztos tenorista!
  • Tinman #2
    Na és ha olvassák, lehallgatják kit érdekel?

    Tőlem még a hátsómba is benézhetnek, ha ettől boldogabbak.

    Akinek félnivalója van max. az ágál ez ellen. ;-)
  • rajdi
    #1
    Persze hogy nem olvassák a levelezésünket, vagy hallgatják a telefonbeszélgetéseket, hisz képtelenség ekkora mennyiséget. Egy program figyeli és algoritmusok alapján szelektálja. Az egész ott van valahol egy winchesteren... Lehet hogy nem, de ha én lennék a "végrehajtó hatalom", így csinálnám.