81
Deadpool
  • RED BULL F
    #81
    Sziasztok. Valakinek véletlenül nincs meg Steam-en a játék? Szükségem lenne egy kis segítségre a magyarítás telepítőjének létrehozásában!
  • Muttley
    #80
    thx :)
  • LasDen #79
    mikor felvillan a gomb valamelyik felett, lenyomod vered őt/őket egy sort aztán újra...
  • Muttley
    #78
    help!

    hogyan kell kinyírni a sok Sinister-t
    először jön 2
    majd 3-4
    végül 5
    lövöm őket mindennel, kapják a katanát is rendesen
    az 5-nél mindig kinyiffanok

    help :)
  • Tatyla
    #77
    a dagikat akik a földet csapkodják hogy a legegyszerűbb kiiktatni?
  • Shep
    #76
    Leírtam ,hogy a poénok miatt. Megvenni amúgy nem venném meg az tuti, mivel nincs benne még egy végigjátszás számomra.
  • ratgab
    #75
    Momentumokat nem is használtam szinte. Kombókat annál inkább. Engem szórakoztatott.

    Ha unalmas miért nem törölted az első óra után te warezbetyár? XD
  • Shep
    #74
    Neked nincs, nekem van. Remember me-hez tudnám hasonlítani de ez 1 fokkal jobb, mert ez legalább nem súlytalan, ez egyszerűen csak idegesítő és unalmas úgy kb az első óra végétől :) Egyedül a momentumok dobják fel egy kicsit de idővel azok is unalmassá válnak. Viszont pl a lopakodós részekből nem ártott volna több, mert azok tetszettek.
  • ratgab
    #73
    Nincs a harccal baj én még mindig azt mondom. Kritikát meg leszarom. Egymástól másolgattak biztos!
  • ratgab
    #72
    6 óra volt összesen. Húznám ez nem is kérdés!
  • Shep
    #71
    Poénok miatt én sem, de minden egyéb felejtős.
  • Shep
    #70
    Persze de azért ha a kritikák többsége is megemlíti a gyenge harcot akkor az azért nem lehet csupán csak véletlen.
  • Shep
    #69
    Hát de mert 9e-t ha mondjuk kifizettél volna érte szerintem húznád a szád egy kicsit :)
  • wedge31
    #68
    A Darksidersről nem is beszélve...viszont a poénokon jókat röhögtem ezért nem bánom, hogy egyszer végigjátszottam.
  • ratgab
    #67
    Mondjuk nekem ingyen volt, de ez nem tartozik ide.
  • ratgab
    #66
    "élvezetesebb" Azt ugye érzed, hogy ez egy erősen szubjektív szó.
  • Shep
    #65
    Hát nem tudom, a híresen gyenge DMC is sokkal élvezetesebb ettől.
  • Shep
    #64
    De hogy nem 9e-ért vetted arra fogadni mernék, mondjuk még a feléért is sok :D
  • ratgab
    #63
    Én nem azt mondtam, hogy nincs jobb játék. Azt mondtam, hogy én élveztem a harcrendszerét. Engem szórakoztatott. Nincs vele semmi baj. Annyit tud, mint a többi Hack & Slash. Nem kiemelkedő, de ami a műfaj része azt tudja.
  • ratgab
    #62
    :-) Nézd csak meg steamen a profilomban, hogy megvan a játék! :-)
  • Shep
    #61
    Amúgy meg warezolsz teeee, büdös kölök? :D
  • Shep
    #60
    Hát tudnám sorolni a játékokat egy darabig amik mind jobbak, mint ez.
  • ratgab
    #59
    Szerintem jó a harc, csak tudni kell bánni vele.
  • ratgab
    #58
    Hát nem bénáknak való az a rész az már biztos....XD
  • Shep
    #57
    Leszedtem egy trainert fog a franc szívni vele. Ugyan nem szoktam ilyesmihez nyúlni de itt nem bántam meg, mert a vége, hát az szar lett. Kár ezért a játékért, mert jó is lehetett volna de sajnos a kitűnő poénokat és átvezetőket egy nagyon alacsony színvonalú, unalmas és idegesítő harccal töltötték ki, úgyhogy annyira nem meglepő ,hogy 5 pontokat is kapott, mert tényleg nem nagyon ér többet.
  • wesker24
    #56
    Üdv a klubban az utolsó pályát el kurták nem kicsit nagyon ott kissé eldurrant a készitők agya !
  • Shep
    #55
    Aha elmehetnek a csába az ugrálós idegbetegség nem volt elég most özönlenek a népek, a kis szar puskások meg 2 sorozattal bealáznak. Ha nem lennének a poénok, meg a jó átvezetők tuti ott hagytam volna már az egész játékot 1 óra után, mert ez a harc amit összehoztak full béna.
  • dienesoft
    #54
    Veteranon nyomta, de így is ideggörcsöt kaptam a végén...:)
  • Maxtreme
    #53
    Én is most fejeztem be (mediumon) az uccsó rész (beleértve a boss előtti rohamot is) valóban aránytalanul nehéz volt a játék többi részéhez képest.
    Nameg szvsz ott kissé elfogyott a kreativitás.. (aki járt ott tudja miért mondom)
  • wesker24
    #52
    Még jó hogy anno vettem 3 dolcsiért X360 kontrollert mert a PC irányítás katasztrófa de így x360 kontroller-el gyerekjáték az irányítás !
  • Shep
    #51
    Ilyenkor bánom ,hogy nem ézin kezdtem el, vagy raktak volna bele legalább egy játék közbeni nehézség állítási lehetőséget.
  • Seth
    #50
    Legnehezebb fokozaton vittem végig, és hát vért pisáltam(2 óráig legalább) az utolsó boss-nál, sok sikert hozzá :)
    Amúgy csak a pisztolyos,gépfegyveres katonákra kell figyelni, a többi ellenfél túl könnyő még így is, míg azok pár lövéssel leszednek. Utolsó pályán szinte csak azok lesznek, vidám volt :D
  • Shep
    #49
    Én igazából csak a teleportot raktam át a controllra a többit hagytam ahogy van, így tűrhető a dolog, illetve valamit még állítottam csak nem jut most eszembe mi volt az.
  • kirpill75
    #48
  • Maxtreme
    #47
    Tegnap este én is rálestem (élből gamepaddal) annyira lekötött hogy 3 óra után jutott eszembe hogy kicsit hosszúra nyúlt a kipróbálás
    Igazából azt kaptam tőle amit vártam, számomra bejövős :)
  • wedge31
    #46
    Milyen gombkiosztásal tolod? én jobb egérre tettem a lövést balra meg a könnyü ütést, q meg az erős ütés igy tökéletesen tudtam kombozni.
  • Shep
    #45
    Én csak normalon nyomom de így is haltam már párszor mikor nem vigyáztam.
  • Különc
    #44
    #yolo

    Egyetlen hátránya, hogy aki nincs képben az internetes mémekkel, aktuál dolgokkal és nem tud legalább középszinten angolul, annak csak az lehet a vicces, ahogy beszél a tag. Egyébként priceless
  • xido
    #43
    és nem is könnyű..max fokozaton éjjel elmentem az első pályán,odáig jó volt,míg a második teremben nem jöttek a pisztolyosok,hamar kivéreztem :)
  • Shep
    #42
    Nagyon beteg ez a játék :)