81
Deadpool
  • Shep
    #41
    Főleg célzást igénylő játékokkal játszom, ahhoz meg jobb az egér. Kontrollerrel utoljára ps2-emus játékot játszottam tavaly valamikor. Na de ettől függetlenül ha kiadnak valamit PC-re akkor elvárható lenne a normális pc-s irányítás.
  • xido
    #40
    Ja hogy ennyire nem szortírozod szét a játékokat?..Én szinte minden tps-t azzal játszok jó ideje,amiben nincs szükségem pontos célzásra,ellenben van benne kombo kombo hátán:)
  • Shep
    #39
    De mia francnak vegyek egy 10 ezres gamepadot mikor 2 évente 1x ha szükségem van rá?
  • xido
    #38
    olvastam pajti,hogy xinput,amiből rájöttem arra,aminek én feledtem el a megemlítését..x360 chillstream...minden játék felismeri és kezeli évek óta..régen én is xinputtal meg rumblepaddal bohóckodtam,de idejében meguntam az idegeskedést miatta..
  • Shep
    #37
    Mintha nem írtam volna le, hogy nem kezeli rendesen a kontrollerem, szóval nyafogjál máshol haversrác!
  • Shep
    #36
    Az jó akkor legalább nem hosszú ezzel a béna bill kiosztással.
  • xido
    #35
    gombkiosztás..nyaff nyaff..egy kurva kontroller és semmi gond nem lenne,
    ilyen játékokhoz bőven tökéletes és nem kell polipkodni...
  • SergioAmigo
    #34
  • wedge31
    #33
    Bő hat óra alatt letudható és tényleg csak a poénok miatt érdemes végigjátszani.
  • Shep
    #32
    Na sikerült belőni egy tűrhető bár még így is elég kellemetlen kiosztást és játszogattam egy kicsit. Nem rossz, bár igazából semmi extra nincsen benne de a poénok jópofák, a kombók is jók, csak ez az irányítás ne lenne ilyen gyászos!
  • PeeTeR
    #31
    peccst de sofort
  • Shep
    #30
    Jó hát akkor takarodjanak ahova gondolom ,hogy lehet így kiadni valamit? Kontrolleremet sem kezeli rendesen még az xinputtal sem. Aztán csodálkoznak ,hogy pc-n nem fogynak a játékok.
  • PeeTeR
    #29
    O.o

    en probalkoztam de semmi
  • wedge31
    #28
    Lehet, csak nem akármire.
  • PeeTeR
    #27
    kerestem veszettul de semmit nem talaltam rola -.-
    15perc jatek utan en is feladtam ez igy nem palya.
    WASD - Q/E - B/U + eger - felejtos amig nincs solution
  • Shep
    #26
    Na meg a gombkiosztást, hogy lehet átállítani, mert nekem nem igazán akar csinálni semmit?
  • Shep
    #25
    Ezt a pc-s alap gombkiosztás komolyan gondolták? Tesztereik biztos polipok voltak, vagy nem tudom.
  • dienesoft
    #24
    Én pár napja már tudtam vele játszani. Készítettem róla egy kritikát a blogomban, remélem elfér itt; már csak azért is, hogy megismerje a játékot az, aki még nem látott belőle egy percet sem. Persze ha zavaró, akkor dilit. :]

  • PeeTeR
    #23
    mibol kovetkeztetsz arra, hogy barmi gond van? :D
    egy kep - meg ott az icipici szoveg alatta (pojééén)
  • Seth
    #22
    Mi a gond?
  • PeeTeR
    #21

    bocs :D
  • Seth
    #20
    A játék az utolsó pályát kivéve nagyon poén, ott viszont túlzásba viszik az ellenfelek számát, a köcsög főellenségről nem is beszélve :( (Mondjuk legnehezebb fokozaton mentem)
    Annak ellenére mindenképp egy remek szórakozás volt,idióta humorral,még idiótább főszereplővel. Kellemes meglepetés ,de 7 pontnál azért nem adnék rá többet
  • wedge31
    #19
    Eddig nagyon jó a játék. A nyelvtudás viszont erősen ajánlott mert a poénok nélkül semmit se ér az egész.
  • Lacc 88
    #18
    Lassan le is jön és nekiesek :D

  • xido
    #17
    ha minden igaz..FLT
  • PeeTeR
    #16
    part 1-2-3 -ba beleneztem (walkthrough) - boduletesen beteeeeeg
  • xido
    #15
    augusztus 1-re van kiírva a hazai megjelenés az 576 szerint
  • LasDen #14
    itthon kapható lesz valahol a játék???
  • Lacc 88
    #13
    Na konzolra már kinn van. Eddig nagyon jókat olvastam róla.

  • Muttley
    #12
  • Broafka
    #11
    nem tudom hogy azóta mit változtattak rajta, de csak a végére lesz jó karakter, az elején elég gyönge.
    Amúgy az egész Marvel Heroes ge*i unalmas, csak esztelen egérkattintgatás lett sajnos
  • Prince23
    #10
    Marvel Heroesnban is játszható karakter lesz :) Fel kell majd oldani in-game közben, vagy Premium owners.
  • LasDen #9
    Külföldön nem, de amerikába mindig is népszerű volt. én a wolverine film előtt nem sokkal ismerkedtem meg vele és azóta követem :D
    Pókembert viszont én mindig is rühelltem. Nem vicces...
    Szerencsére jól megy az angol, így a legújabb képregényét is hónapról hónapra követem.
    (Mellesleg tavaly sikerült neki meggyógyítania magát és újra szép és halandó lett, de ugyanúgy hozta a hülyeséget) :D
  • Lacc 88
    #8
    Néhány éve figyeltem fel rá és a sok marhaságára :D pár oldal kiadott fordított képregényeket és játékokban, videókban is elég sokat kezdett el szerepelni. Pár évvel ezelőtt nem volt annyira felkapott karakter még külföldön sem. Bár lehet tévedek. Sokáig azt hittem Pókember a poéngyáros figura (azért őt sem kell félteni, dől belőle is a sok marhaság a külföldi képregényekben), de ez az idióta ráver humor terén :D
    Mondjuk ha ilyen fasza kis öngyógyító képességem lenne olyan ronda fejjel, engem se sok minden érdekelne és elmennék idétlenkedni zsoldosnak :D

  • LasDen #7
    látom azért van egy pár fanja Wilsonnak idehaza...:D
  • Lacc 88
    #6
    Úgy tűnik olyan lesz, mint a korábbi Wolverine játék. Nekem az nagyon bejött. És meg lesz fejelve nem kevés idétlenkedéssel :D de hát ez Deadpool. Nagyon remélem nem okoz csalódást, mint az eddigi hasonló Marvel játékok túlnyomó többsége.

  • Muttley
    #5
    nem szeretem a komolytalan játékokat
    de a duma és válogatott gyilok miatt
    ez tecccccccccc :)
  • Cuchulainn
    #4
    Reméljük nem bénázzák el, a trailer alapján azért maga a játék elég snassz lesz, a karaktert kell jól hozniuk, ha el akarnak érni valamit.
  • Broafka
    #3
    topik neve Deadpool, alcíme Deadpool? legyen már kicsit kreatívabb, vagy hűebb a topiknyitó a karakterhez, alcímnek valami ilyesmit várok: "mert a legkirályabb, a legjobb vagyok, és csak miattam jöttél ide, ugye barátom? van saját topikom, van saját topikom!!" vagy valami hasonló agyament hülyeséget :P
    amúgy várós játék. Szeretem ezt a karaktert csak egy idő után kezd idegesítő lenni ez a "breaking the fourth wall" dolog
  • LasDen #2
    Deadpool nem egészen az a képregény karakter, akit mindenki ismer a világon....
    Most néztem hivatalos honlapot, szerencsére már a PC is ott van. Sokáig nem volt kirakva csak a 2 konzol. Aggódtam is, hogy pont vele nem játszhatok, de megnyugodtam :D
    Gondolom TF féle játékmenet lesz, de leszarom...Deadpool :DD