1756
  • krisztajo
    #1756
    Köszi a választ. Képzed nekem is legmagasabb grafra állította magát a játék. Királyság. :-)
  • Ironman2
    #1755
    Simán! NEkem full beállításokkal ment anno,hasonló is a gépem,mint a tied,bár a proci magasabb verziószámú,4670-es
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2023.12.18. 11:31:56
  • krisztajo
    #1754
    Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni. Az alábbi config-al elmenne a játék?
    I-5 2300, 16 GB RAM, GTX 1060 6 GB win 10
    Mert ha igen, akkor megvenném az Epic leárazásban.
  • coolpet
    #1753
    Sziasztok!

    Kipróbáltam a Hellraid DLC-t, mondom a főszál előtt mindent megcsinálok.
    Kiszabadítottam a csávót, megszereztem a ládikákat és az íjat.
    Most visszamentem hozzá és valami ritual-t kell megakadályozni.

    A kérdés az, hogy milyen hosszú a DLC, mert a Wiki eddig írja, a végigjátszások meg csak a csávó kiszabadításáig vannak, mintha ott vége lenne.Akkor meddig is tart?

    Köszi!
  • CsimbaWamba
    #1752
    Sziasztok

    Kissé elúsztam idővel.
    A megoldás részben működik. A hangerő szabályzás fix, marad a beállítás. De a vezérlő beállításokat továbbra is belépésenként újra kell csinálni. Szóval azt mondanám, félmegoldás. De azért az baromi jó, hogy nem robban szét az ember hallójárata amikor elindul.
    Még egyszer köszönöm a segítséget!
  • CsimbaWamba
    #1751
    Köszönöm!

    Valóban, én az alap történet módhoz kerestem megoldást, mert hatan tolnánk, de akkor ebből nem lesz semmi. :- )
    A beállítsokra a megoldást köszönöm, este ki fogom próbálni, írok majd, hogy mennyire hatékony.

    Köszönöm a segítséget!
  • Gary
    #1750
    Nekem, 1748-as hozzászólásból kettő van. :O

    CsimbaWamba:
    Igen, max. 4 fő a co-op! Bővíteni, úgy tudod, ha beengeded a NightHunter-t. Akkor, 5-en lesztek, de az már PvP. Gondolom, nem ezt a megoldást keresed.
    A beállításokra és a profil hibára ez a gyógyír: Reddit-ről link.
    Még nem próbáltam, de a kommentelők szerint műxik!
    Utoljára szerkesztette: Gary, 2023.04.13. 19:46:41
  • CsimbaWamba
    #1748
    Sziasztok!

    Több kérdésem lenne a játek Epices verziójával kapcsolatban.

    Co-Op módban csak négy embert enged egyszerr linkbe. Van rá mód, hogy ezt bővítsük?
    Újraindításonként néhány beállítás vissza áll alapértékre. Ilyen pl. a hangerők, a felirat kikapcsolása, stb.
    Nem találtam semmilyen beállítási módot, vagy plusz beállítási alkalmazást a könyvtárában, ahogyan régen más játékoknál előfordult.
    Ha valamelyikőtök akkora penge, hogy tud nekem segíteni, azt nagyon meg fogom köszönni! :- )

    Utoljára szerkesztette: CsimbaWamba, 2023.04.13. 13:15:10
  • JonasSandor
    #1748
    Dobozosan sokkal kevesebb.
  • Gary
    #1747
    Na ja! Ám így, a DefEd upgrade már csábítóbb a ~2000HUF-ért. Valamiből nekik is meg kell élni! :Đ
    Viszont, ha azt nézzük, hogy a DefEd és a DefEd upgrade között 816HUF a különbség, akkor máris kiderül, hogy nem 8280HUF értékű az ajándék. Persze, ajándék lónak... ¯ \ _ (ツ) _ / ¯
  • JonasSandor
    #1746
    Enchantedbe akkor 6 dlc van a másikba 28. 2760 ra van leengedve epicen. Lehetett volna ezt adniuk.
  • Gary
    #1745
    Légy szíves, linkeld már be, vagy csak nevezd meg, hogy Te melyik verzióról beszélsz!
  • Gary
    #1743
    [DL - Epic]
    Végigvittem! Kontrollerrel tolom. Már játék közben is furcsa volt, hogy mikor az 'A' gombot kellett nyomogatni, akkor nekem Caps Lock jelent meg a képernyőn. A végső harcnál is, minden gombot ezzel helyettesített! Mókás volt így a QTE Rais-szal! :Đ
    Talán, összesen 2-3 alkalommal volt a "profile in use has been changed" jelenség. A fények belső térben, néha katasztrofálisak. A külső fény átvilágít a falon, nincs szórása, nincs árnyék ilyenkor.
    Pár helyen, ahol úgy emlékeztem, pl. roló-, vagon- ajtónyitáskor nyomogatni kellett a gombot, most ezt nem kellett.
    Nem tudom, másnak is ugyanezt nyújtja Epic-en, de és inkább a Steam-esnél maradok! Régen játszottam elejétől és a DL2-nél volt is szó róla, hogy változtattak a zombikon. Arra nem figyeltem, hogy a DL1-ben is változtattak volna, De tény, hogy ebben, mintha sokkal agresszívebbek lennének a dögök normálon. Bosszantóan sokszor kapnak el. A semmiből ott teremnek. Nightmare-en oké, de normálon?
    Hmm... akkor , most jöhet egy Epic - Nightmare! :Đ
  • JonasSandor
    #1743
    Akkor az szívás.
  • Gary
    #1742
    OK, én bűnöm! Én neveztem Epic-es verziónak azt amit az EpicGames ingyen adott.
    Ez a Dying Light Enhanced Edition, amiben nincs benne a Hellraid. Mivel, ez a kiadás, a Steam-en is ugyan azokat tartalmazza, ezért a Hellraid a Steamen vásárolható DL - Enhanced Edition-ben sincs benne.
    Tény, hogy a Steam-en magyarul olvashatod a játékinfót.
  • JonasSandor
    #1741
    Az epices verziót megnéztük steamen mik vannak benne.
  • Gary
    #1740
    Kicsit összezavarodtam. Melyik verzióról is van szó?
  • JonasSandor
    #1739
    Steamen megnéztük bennevan a hellraid.
  • Gary
    #1738
    Ha a tiszta szoftver híve vagy, nyugodtan törölheted!
    Ha arra gondolsz, hogy az Epic ajándéka a megváltás hozzá, akkor még ne!
    Az Epic csak az Enhanced Edition-t adta, amiben nincs benne minden DLC! A Hellraid is hiányzik, pedig bosszantó jó móka tud lenni! :Đ
    Valamint, az alább hozzászólásokban tapasztalt hibákat is vedd figyelembe!
  • Gary
    #1736
    [DL - Epic]
    Állandó hiba, hogy hiába kapcsolom be a feliratozást, minden belépéskor, újra be kell kapcsolnom. Valamint, mindig single player-ben indul.
    Most beragadtam a Stuffled Turtle karanténzónába. Nem pörgött az idő, csak 00:00-án állt. Amikor ki akartam menni az ajtón, kivágott az asztalra. Remek!
    Az volt a megoldás, hogy megpróbáltam csatlakozni egy online játékhoz. Kaptam figyelmeztetést, hogy az a kaland egy másik helyszínen zajlik. Nekem ez volt a lényeg! Próbált csatlakozni, de nem sikerült. Mindenesetre, mikor visszakaptam az irányítást, de már a slum-ban voltam, a bejárat előtt!
  • JonasSandor
    #1736
    Ja akkor jó. Törtet akkor nyugodtan törölhetem?
  • Gary
    #1735
    2 óra 28 perc után előjött nekem is a hiba. Amikor végeztem a bevezetővel és elérhető lett a co-op, akkor hagytam online és friends only-n.
    Karim antenna aktiválós küldetésekor megálltam a két goon-nál, akik egy safe house mellett rázatják magukat egy kis játszótéren. Előtte kitakarítottam a menedéket, majd lekezeltem a goon-okat és a járulékos dögöket. Már lootoltam, mikor kivágott a főmenübe.
    Újraindítottam és Rais-hoz adott be, a safe house amit elfoglaltam is megmaradt. Ja, a fények kicsit normalizálódtak. Biztos, sok katódsugárcső van a játékban. :Đ
    Még csak közelíti a Steam-est. Majd Old Town-ban, átesik a ló túloldalára! :Đ

    A DL2-t az utolsó, csirkés event óta, nem indítottam el. Addig, nem volt ilyen hibája.
    Utoljára szerkesztette: Gary, 2023.04.07. 18:05:07
  • Sunrider924
    #1734
    Hagyd nem eri meg kinlodni ha neked a steames megy jol, bar amint irtam mai post volt arrol hogy a DL2ben is elojott ugyanez a hiba uzenet a steames verzioban. Inkabb jatszal a steames verzioval es majd mondjad ha neked is jelentkezett a hiba, tippre valami elcseszett visszacsatolasi rutin a techland es a jatekplatformok kozott, erre nem lehetnek buszkek, hogy annyi ev support utan adnak egy bugos valamit "ajandekba"...
  • Gary
    #1733
    Na, rápróbáltam én is az Epic-es verzióra. Már az intró elején kivágott. Másodszorra indult, tovább is ment. De, valami borzalom a kép. Épületen belül, túl világos vagy túl sötét minden. Próbáltam állítgatni a video menüben, de ha kikapcsoltam az antialiazing-ot, akkor a menü alatti mosott hátteret kaptam állóképként. Újraindítás után már ez is helyreállt.
    Na, elküzdöm magam Rais-ig, ha kibírom ezt a látványt. :Đ
    A Steam-es verzióval semmi baj. Az balzsam a szememnek! :Đ
  • Gary
    #1732
    A Platinum majdnem teljes kiadás, amit 2022. jún. 9-én átkereszteltek DefEd-re és hozzárakták az azóta kiadott (5db) DLC-ket.
    A DefEd a teljes, amiben minden benne van. A Platinum tulajok, ingyen DefEd upgrade-et kaptak. Steam, Epic már csak ezt forgalmazza. Kulcsos oldalakon még kapható a Platinum.
  • Sunrider924
    #1731
    Nos nem en vagyok egyedul ilyen "szerencses", az EPIC games store verzioban mar tobb mint egy eve ismert a hiba es azota is javitjak, a steamesek orulhettek oket eddig nem erintette a hiba, aztan talaltam mai alig 3 oras posztot hogy mar a dying light 2ben is elojon a steames verzioban. Hat ez profi munka ugy nez ki, leszedik a denuvot es odarotty a termek utana..
    Mindenesetre a legtobben a netes/online reszehez tarsitjak a problemat, tehat offlineba kellene tolni, aki tudja hogy az EGS-en azt hogy kell, majd irja meg, en addig LAN-t allitottam be ugy, hogy mnden opciot letiltottam alatta, egyelore jonak nez ki igy...
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2023.04.07. 09:59:32
  • Sunrider924
    #1729
    Nem tudom hogy csak en vagyok ilyen "szerencses" de 5 oranyi jatek utan amikor Raishoz kell menni vasarolni a jatek kidobott a fomenube hogy profile in use has been changed (wtf?) es eltunt a profilom a jatekalasokkal egyutt, kezdhetnem elolrol, hat, szerintem megvarom amig ezt helyretakoljak....

    Uhh, kilepes+ujrainditas utan megjelent a profilom, ehh, remelem mostmar nem lesz tobb gebasz...

    Hat de, ujra es ujra elojon ugyanaz a hibauzenet, profile in use has been changed...
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2023.04.07. 09:05:57
  • JonasSandor
    #1729
    Nem baj csak más oka nem nagyon lehet. A platinum változathoz mi a külömbség?
  • Gary
    #1727
    Azért, az csak nem baj?
    Bármi az oka, hogy ingyenes, lehet zaklatni az újakat NightHunter-rel! :) Ööö... keresztplatformos vajon?

    Ne felejtsétek el behúzni, a 6 ingyenes DLC-t is!
    Utoljára szerkesztette: Gary, 2023.04.06. 18:36:31
  • JonasSandor
    #1727
    Csak a dead island 2 végett ingyenes
  • Ironman2
    #1726
    Jó kis húsvéti ajándék az Epic Gamestől,ápr 6-tól,ingyenes a Dying Light Enchanted edition! Keressétek az Epic games store-ban!
  • Ironman2
    #1725
    Új zombihentelős játék a láthatáron!
  • Gary
    #1724
    Nem tudom, másnak is jelentkezett-e ez a probléma. Van több mentésem. Normál, Hard és ezekből NG+. Úgy vettem észre, hogy ha NG+ állást töltök vissza, majd be akarok lépni az Inventory-ba, szó nélkül, kivág a játék. Még mielőtt, Aiden-t megjelenítené a menü közepén.
    Kontrollerrel játszom, így betöltés után, alapból azt nyitná meg a dedikált gombra. Akkor is kivág, ha a Pause menüből ahol az Options is van, egyből az Online Menu-be akarok belépni.
    Azt a megoldást találtam, hogy ha billentyűzetről, a térképet nyitom meg először az M gombbal, utána rendben működik minden. Az Inventory és az Online Menu is.
  • LaLee67
    #1723
    Targytalan, rajottem....
  • LaLee67
    #1722
    Sziasztok!
    Ejjelre belassul a jarasom, gomdolom ez normalis, de nappal ugyan olyan lassu marad a mozgasom. Meg is haltam es respawn utan meg rendesen futok. Ez normalis?
    Aktivaltam egy szelmalmot es a tajekoztato azt irja , hogy hozza kell valamelyik csoporthoz rendelni es attol fugg milyen kuldiket kapok. Hol kell ezt a hozzarendelest elvegezni?
  • Gary
    #1721
    Mindannyian tettünk dolgokat, amikre nem vagyunk büszkék. / Iron Mike / Days Gone
  • militavia
    #1720
    Ha eljutsz a játék végére, akkor majd PK vezérről is megtudsz ezt-azt....
  • lonvard
    #1719
    Van most egy 44 órás előrehaladott állásom, és ennek tapasztalatai alapján újrakezdtem. És így már hogy jobban átlátom a sztorit, sokkal jobban tetszik a legeleje is. Az a terv, hogy olyan óvatosnak kell lennem, mint egy common npc-nek, akinek csak 1 élete van. Nem törhetem össze magam, nem rohanhatok bele a hordákba, nem mehetek be fejetlenül a sötét zónákba, és éjjel sem lehetek eszetlen. Lényegében mintha permadeath módban játszanék.

    Történetileg is vannak frusztrációim, tehát hogy például felrobbantottuk a PK malmot, meghal ott egy csomó ember, és akkor utána a játék jelentős részében meg a PK-nak dolgozom, és inkább szimpatizálok velük, és valami olyasmi a duma, hogy a két városrész annyira el van szeparálva, hogy sose tudják meg mit műveltem az elővárosban. Meg persze megtámadják a Bazárt, de persze hogy megtámadják, hát megtudták, hogy azon mesterkedünk, hogy felrobbantsuk a malmukat, ami az energiát biztosítja az infralámpákhoz. És akkor utána be van állítva hősnek a papa, aki a bombát gyártotta le. Hát persze hogy az a minimum, hogy agyonverték. Aztán meg ugye fel akartak akasztani az első pillanatban. Szóval a Bazár úgymond civiljei nem annyira ártatlanok, nem kell őket pátyolgatni.

    Most épp annál a résznél vagyok, amikor következne az a lehetetlen éjszakai küldi, aminél annyiszor meghaltam. Na de most látom, hogy van mozgástér fejlődésre és felszerelés gyártásra, szóval összeszedek egy halom gombát meg elterelő bizbaszokat meg mindent ami kell, és most nem fogok meghalni. :P
  • Gary
    #1718
    A DL1 multiról annyit, hogy ott 1 acsi is volt (mint anno, a Dead Island1-ben is), hogy 5 küldetést ugyan azzal a 3 partnerrel kellett letolni.
    A Dead Island-ekben volt más multis teljesítendő is, míg a DL1-ben, még a Bozak Horde co-opja, ahol egyetlen túlélőként kellett végezni.

    Ezeket, normális társakkal simán meg lehet oldani. Random játékosokkal, sokkal nehezebb. Főleg, mert kiléptek az 5. küldetés teljesítése előtt. Sokat multiztam a DL1-ben. Cimborákkal nagy élmény. Csak úgy csatlakozni másokhoz, lutri. Ha alacsonyabb szintűek, fegyvereket kunyeráltak. Bár, volt egy kvázi speedrun esetem, mikor a vezető pörgette a sztorit. Pillanatok alatt termett egyik helyről a másikon. Nekünk csak a teleportálást kellett nyomni. :Đ
    A Night Hunter is jó móka. Ellene, meglehetősen béna vagyok, de Night Hunter-ként, sok játékba betörtem. :) Közepestől jobb voltam. Ezt a cheat ölte meg.

    A DL2-ben, már nehezebb a multi. Sajnos van lehetőség segítséget kérni, amit a gép jelez is. (Oké, kikapcsolható) Viszont, az bosszantó, mikor csatlakozom egy segítséget kérőhöz és rövidesen kirúg a játékból. Mi a fenének kéri, ha nem kell? Ehhez is ostoba?
    Na, itt célszerű ismerősökkel tolni.
    Én mindig friends only-ban vagyok.
  • Gary
    #1717
    Bocs', nem jött össze! Pénteken még kimentünk a Belvárosi Sörfesztre.
    Barátnő / feleség mellett is van esély játszani. Persze, annyira meg is változhatott az élete, hogy már egyáltalán nincs igénye erre pazarolni az idejét! :Đ
    Nekem is emlékezetes maradt a DL1 co-op. Pedig, már ott is el-elmaradt Gabeo.
    A Steam nick-em: dre4mw4r De, majd rád is írok.