1105



XBOX ONE - A Microsoft új generációs konzolja
  • Yoohaj
    #19
    Igen én is ezt mondom simán ez lesz amit írtam..... ;)

    Amúgy legalább elfér majd ez a vhs (vagy betamax) lejátszó és nem szorítja ki sem a bluray playert sem a hangfalakat a helyéről.... ;)

    (_bár megeshet a játékkínálat miatt, hogy egy ps4 fat és majd xbox one slim tulaj leszek, de ez még a jövő zenéje...)
  • GregSB
    #18
    Hurrá :-/

    @reckless: The Xbox One will not be backwards-compatible with the 360. Sigh. http://t.co/VHJNh12GRt
  • GregSB
    #17
    Ez egy az egyben úgy néz ki mint az a VHS lejátszó amit a faterom hozott az NDK-ból még a 80-as évek végén :DDD És kb akkora is.
  • ktomi22
    #16
    meddig .. siman lesz kesobb slim..es letelt ;)
  • Yoohaj
    #15
    gondolom először jön a fat majd a slim, aztán a super slim, majd a hyper super slim, majd gondolnak egyet és kiadják az egészet 1 tabletbe építve, feltételezem..... ;) amúgy meddig lehet ezt még értelmes keretek között fokozni?
  • ktomi22
    #14
    nem ertetek semmit? marketing ..kiadjak a "flatot"... aztan majd jon dragabban a slim.. aztan mindenki csereli.. ;)
  • kirpill75
    #13
  • High end PC #12
    a windows kernel mit jelent benne?

  • kirpill75
    #11
  • kirpill75
    #10
  • akyyy
    #9
    és akkor ps 3 mellé lesz egy ilyened? hú de sok pénzed van ecsém, aggyá má nekem is belőle.
  • Neoncsoves
    #8
    Spec. én PS3 tulaj vagyok, de szempont nálam a szállíthatóság. Rendszeresen összeülünk haverokkal ott ahol van elég hely 4-6 embernek nagy TV-vel, és valamikor én viszem át a PSt, mert a házigazdának éppenséggel nincs.
  • Yoohaj
    #7
    Nem igazán lepett meg a Halo sorozaton kívül a Microsoft semmivel, de azért elfogadható volt a bemutató. :) XBOX ONE? Bár logikus (a legegyszerűbb megoldást választották ezzel az elnevezéssel) a 360 egy újraindítás volt és ezek után majd gondolom jön az: XBOX TWO, THREE,FOUR stb... a következő generációkban; vagy sokkal hamarabb mint gondolnánk...;)
  • kirpill75
    #6
  • kirpill75
    #5
  • Gabe18
    #4
    Szerintem kinézetre rendbe van, semmi extra de elfogadható.
    Az meg milyen indok hogy "nagy". Nem kell hordozni minden nap. Leteszed azt elvan ott magába 3-4 évig...
  • pyrohun #3
    Tényleg elég csúnya és nagy - nem is értem, hogy ezt hogy gondolják :)
  • janihunk
    #2


    Új generációs 'tégla" szerintem nagyon nagy és csúnya is.
  • pyrohun #1
    Pár perce fejeződött be a bemutató, Ti mit gondoltok róla? Mi a véleményetek, hogyan fog teljesíteni a következő generációs PlayStation-höz képest?

    http://www.xbox.com/en-US/hub/reveal