1105



XBOX ONE - A Microsoft új generációs konzolja
  • High end PC #59
    jajj igen!! ez egy nagyon remek meglátás tommygear!!
  • Jabar
    #58
    ezt a hozzászólásodat nem értem :)
  • Shan
    #57
    Mosmá fejezzétek be a kinekt hisztit. Azt hiszitek, hogy a fasza okozstelótok nem hall?
    Tessék:
  • Zsoltika 007
    #56
    Leszarom ha ekkora csak legyen csendes. Gondolom a hűtés miatt lett ilyen.
  • GPx8
    #55
    Először azt hittem, hogy ez egy video lejátszó a 90-es évek elejéről...
  • darkmore
    #54
    Még senki nem írta, hogy a használt játékokat blokkolni fogja?
    Vagy félreértettem valamit?
  • tommygear
    #53
    mindkettő új konzol egy pc lesz, pc-n futnak a mostani konzol játékok?
    na ugye...
  • COOLancs
    #52
    Mennyit agyalhattak a designerek míg kiizadták ezt az izgalmas formavilágotOké hogy box, gondolom a következő egy kartondobozba lesz csomagolva, hogy Bill ezen is spóroljon valamit.
  • tutituti
    #51


    imguró link:
    http://img ur.com/a/r0I9O
  • Muttley
    #50
    szerencsére ez még jön X360-ra is :)
  • karajjj
    #49
    mennyibe kerül egy 40 col fölötti monitor?
  • Laza
    #48
    Mivel a TV-zéshez box esetén is venni kell egy tunert/kieget, nem lesz sokkal beljebb, már most is tudna TV-zni monitoron, aki akar ... csak venni kell egy settopboxot ... ami még kevesebbet is fogyaszt és valszeg olcsóbb mint az a kiegészítő.
    Ráadásul vannak már tunerrel ellátott monitorok is, sokan vesznek ilyet, hogy gép nélkül is tudjanak TV-zni ha csak egy kijelző fér el.

    Na meg pár éve már szinte minden TV-ben van digi egység, minden szükséges funkcióval felvértezve (rögzítés, egyebek). A kártyás digihez meg most is külön egység kell, és az a boxnál is így lesz szvsz.

    Meglátjuk, de szerintem ezt a funcióját nem sokan fogják kihasználni.
  • Laza
    #47
    Engem sem fog zavarni a kinect, ha nem kell kötelezően használni és 'ingyen' adják, értsd, nem dobja meg láthatóan a csomag árát.
  • akyyy
    #46
    vagy nincs tv-je csak monitorja. minek is tv mikor egy nagyobb monitor kb ugyanazt tudja és nem kell monikashót meg éjjelnappalbukarestet nézni!
  • Jabar
    #45
    Csak az előttem szólóra reagálva kérdeztem a visszafele kompatibilitást, szerintem sem szükséges.

    Valamiért engem nem zavar(na) a kinect. Leragasztod/elfordítod, lehet alapvető lesz a vezérléshez (mert akaratból így oldják meg) és akkor nem fog működni.

    Mediabox/tv valahogy engem nem hat meg, az gondolom olyanoknak érdekes aki kis szobában mondjuk egy nagyobb monitoron tolja ahol nem fér el tv mert különben kb felesleges a mai tv-k mellett.
  • Laza
    #44
    Ne a CoD-tól várj csodát ... elérték a BF3 grafikai színvonalát, ez is valami Tőlük :)
    Most csináltak egy új motort, amivel kiadhatnak újabb min 6 játékot a következő 6-7 évben :D
  • Laza
    #43
    Tiszta HTPC ... de legalább remélhetőleg egy normális, jó hatásfokú és halk hűtési rendszert pakolhattak össze. Legalábbis hely az van rá :D
  • Fehercsoki
    #42
    Ez a COD Ghosts grafikailag kb 5 évvel ezelőtti szinten van, hol van akkor a köv generáció?:O
  • Laza
    #41
    Mind ezt mondja, aztán meg sorra törnek ki a botrányok :D
  • Laza
    #40
    A mindig online-ra mintha azt olvastam volna valahol, hogy ugyan nem kell mindig online-nak lennie, viszont 24 óránként kell neki a net ..............
  • Laza
    #39
    Ez a visszafelé kompatibilitási mánia teljesen felesleges ... aki régi játékokkal akar játszani vegyen régi gépet. Architektúra váltásnál minek lépnének visszafelé? Max majd pár játékot átírnak és kiadják letölthetőként, újra szép summával eladhatóan.

    Mondjuk ez a kincetes dolog már zavaróbb. Ha valaha lesz ilyen masinám akkor ott helyben a TV állványban hagyom a gép mellett az oldallap felé fordítva, ne is lássam. A mikrofonját is körbe fogom ragasztani szigszalaggal :)

    Az is mókás, hogy a prezi fele a TV-s okosságokról szólt, majd utána kiderül, hogy külön kiegészítő lesz a tuner (vevőegység) ... egyébként is egy mediabox/settopbox funkcióit látja el leginkább, amit ha nem is ilyen csilivili módon, de szinte bármelyik TV tudja ma már, és bőven elégséges.

  • Jabar
    #38
    Tényleg nem tudom de a ps4 kompatibilis visszafelé?

    Kötelező kinect-el szerintem csak az a gond hogy +1 kütyü ami leeshet/eltörhet ezenkívül szerintem egyáltalán nem baj.
    A hangfigyelés meg szerintem teljesen rendben van, van hang vezérelt lámpa is 1000 éve, akkor az is a gonosz műve?
    Nem kellene ennyire paranoiásnak lenni.
  • janihunk
    #37
    Nem tudom volt már-e de: Bemutatkozott az Xbox One

    Csak két dolgot emelnék ki:

    Pont került például a "mindig online" pletykák végére, kiderült ugyanis, hogy a konzol internetkapcsolat nélkül is működni fog - Kinect nélkül ellenben már nem. WTF???

    Fény derült arra is, hogy a merőben eltérő hardver-architektúra következtében az Xbox One nem lesz visszafele kompatibilis az Xbox 360 játékokkal,.... Hát ez kész, el is felejtheti a rengeteg bevételt az MS.
  • GregSB
    #36
    Microsoft azt nyilatkozta hogy csak az "Xbox ON" szavakra lesz érzékeny a készülék, de nem fog kémkedni utánnunk, nem fog semmi tárolni vagy elküldeni a háttérben.
  • Attila8805
    #35
    Az durva :D
    Szóval konkréten egy legális lehallgató készülék lesz a Microsoftnak? :D
  • kirpill75
    #34
  • kirpill75
    #33
  • tommygear
    #32
    jó idők voltak :)
  • Waczkor
    #31
    Képek
  • CalebJoe
    #30
    nekünk anno először 2 fejes voltrégi szép idők
  • pyrohun #29
    Samsung Smart TV-k is ezt csinálják, ha jól tudom ugyanígy be tudod kapcsolni őket hanggal, stb...
  • Neoncsoves
    #28
    Ha tényleg ilyen sok lenne adnék :))

    Nem tervezem XBOX ONE vételét, de ha gondolkodnék rajta, akkor a szállíthatóság is szempont lenne...
  • tommygear
    #27
    azt hogy ez egy pc és windows lesz rajta :D
  • tommygear
    #26
  • Yoohaj
    #25
    Ja és ha azt mondod neki "Xbox ON" akkor bekapcsol.
  • Yoohaj
    #24
    Az új Xbox (Kinect)akkor is megfigyeli mit beszélsz amikor ki van kapcsolva.(mindig) (nem opcionális kiegészítő lesz kell a konzol működéséhez)
  • Attila8805
    #23
    Pls ,agyarul a németeseknek nagyvonalakban.
  • Narxis
    #22
    Ez valami vicc? Mert annak durva...
  • Anubys
    #21
    ...és ha durrantassz egy isteneset, bekapcsolja a ventit. :)
  • GregSB
    #20
    "In its hour-long Xbox One presentation, Microsoft blazed through announcements for its new next-generation console, including one ostensibly important feature that may raise some eyebrows: the new Xbox will always be listening to you, even when it's turned off.

    The reason for always-on listening mode is simple; Microsoft wants the new Xbox to respond quickly and naturally to you, whenever you need it. To fulfill that goal, the company will ship the new Kinect — its motion-sensing and listening peripheral — with every Xbox One. The new console uses the new Kinect for just about everything: switching between games, movies, web browsing, and live television, all of which can be done with voice commands. (In fact, the new console needs the Kinect to operate at all — it's not an optional add-on like with the Xbox 360.) Even when the console's turned off, users can simply say "Xbox On" to power up — which means the new Kinect will be listening to you in your living room at all times."

    Ööö, kösz, de nem kell.