1105



XBOX ONE - A Microsoft új generációs konzolja
  • Seth
    #99
    " de nem volt ekkora idióták gyülekezte a sima X360 topik."

    Végigolvastam a topikot és kb 5-6 olyan hozzászólást látok ami idiótának tűnhet, szerintem megint nem vetted be a gyógyszered, hogy szerinted akkor már ez egy idióták gyülekezete
  • DarkSector
    #98
    Én még nem döntöttem el mit veszek, mert ahoz megvárom azt a pár hónapot iindulás után mikor működés közben lesznek már tapasztalatok....
    De az hogy páran így tényként kezelnek mendemondákat az egy elég nagy vicc.
  • DarkSector
    #97
    De erről beszélek ezek csak szubjektíven 1-2 embernek nemtetsző dolgok, a konzol nem lesz bukás, milyen 1-2 nagy cím exclusive?
    Neked lehet.
    Semmit nem tudni még az exekről erről pofázok.

    Leírtad mi nem tetszik, oké, go tovább, nem kell itt tépni annak a száját, akit nem érdekel a gép.

    A másik hogy aki tépi a száját az sem lenne gond, ha nomális kultúrált módon tenné.

    Most itt jöhetsz nekem hogy fizetős multi meg miegymás.
    Eddig is fizetős volt, de nem volt ekkora idióták gyülekezte a sima X360 topik.
    Szóval lécci nem genyóságból de ne akard magyarázni itt nekem.
  • The Protector
    #96
    Szívemből szólsz.
    Nekem már a mostani genben is pofánbaszás az,hogy az online-ért fizetni kell.Megveszem a játékot,megveszek belőle mindent de egy fontos funkcióért azaz a multiért még külön csengessek,meg egy lófaszt buzik.
    Ha a ps4 békénhagyja a használt játékosdit és az online részt akkor megdől az xbox rezsim és sokan átpártolnak a sony-hoz.
  • Skyline
    #95
    "egy röpke 10 perces előszélből megítélnek egy vállalaltot"
    Azért mert:
    -Ismét fizetős multi
    -Ismét fos kormánytámogatás
    -Fizetős limitált aktiválgatós használt játékozás (cserélgetés kilőve,kölcsönadogatás kilőve, kijelölt kereskedőknél vedd meg alig olcsóbban az újnál és még otthon kb 35 pénzért aktiváld is)
    -Kötelező online naponta
    -Szar design
    -Felesleges erőltetett opciók (Tv?? Komolyan?:D)
    -Kötelező Kinect (ugribugrira jó másra megint alkalmatlan lesz),miért ne lehetne nélküle venni gépet, kutyát nemérdekli max a casualokat.
    -Ha igaz még a kinectes cuccok után pótpénzt kell fizetni ha többen játszanak (Kinect számolja)

    Így kit érdekel a játékkínálat, ami eddig úgytűnik 90%-ban multiplatform 10%-ban exkluzív abból is csak 1-2 nagyobb címmel?
    Eddig egy hatalmas lehúzásnak tűnik az egész.
    Ha a Sony nem lépi meg a használt játékok elleni okosságokat akkor a microfost temetheti a konzolját mert max odahaza lesz sikeres... És a Sony-tól ezekután okos húzás lenne békénhagyni a használtjátékosokat, hatalmasat kaszálnának vele ezek után...
  • DarkSector
    #94
    Vagy komolyodik?
    Ki akar komolyodni?
    egy röpke 10 perces előszélből megítélnek egy vállalaltot, és annak hozzáértéssét, akik a mostani generációt felfuttatták.

    E3-on ha jönnek a nagyobb régi címek, gondolod nem lesz ciki ez a sok idióta hszolás? :)

    Mindegy, én jót nevetek, csak az kár hogy a topikot erre használják.

    Uirat:
    PS4-ről nem vicc amit tudsz?
    pc-n futtatot álítólagos demó, meg egy leírás hogy állítólag milyen hardver lesz. na nemár.
    E3 előtt semmit nem tudni biztosra. Azért mert 2x annyi ideig ecsetelték a semmit az nem garancia semmibe...

    Valszeg nem készültek még el a demo-k időbe amiket be akarnak mutatni vagy egyszerűena z E3-ra készültek.
    Most akkor ez hátrány?
  • Seth
    #93
    Mert egyelőre egy vicc,amit a gépről tudunk,amit bemutattak. Majd e3 után talán komolyodik a társaság, vagy még nagyobb diliház lesz :D
  • DarkSector
    #92
    Ironia volt. :)
    90% segghülye aki itt bohóckodik.

    Még jó hogy nem lehet törölni a hsz-kat.
  • Seth
    #91
    Mert ez az új Xbox neve? Vagy nemtom
  • DarkSector
    #90
    Nem is értem minek lett nyitva ez a topik, és miért Xbox One néven...
  • Béka Benő
    #89
    He-he-hi-hi !

  • kontrollblog
    #88
    www.kontrollblog.com - hírek, amikről hallgat a nagyvilág...www.kontrollblog.com - hírek, amikről hallgat a nagyvilág...www.kontrollblog.com - hírek, amikről hallgat a nagyvilág...www.kontrollblog.com - hírek, amikről hallgat a nagyvilág...www.kontrollblog.com - hírek, amikről hallgat a nagyvilág...www.kontrollblog.com - hírek, amikről hallgat a nagyvilág...www.kontrollblog.com - hírek, amikről hallgat a nagyvilág..........
  • High end PC #87
    jajj, tommygear, ez tényleg nagyon vicces! :D
  • Béka Benő
    #86
    He-he !

  • TomStorm
    #85
    Kutya:DD
  • Attila8805
    #84
    nagyon nagy :D
  • Inferno
    #83
    Ez így reggel ..aahh:))
  • precise
    #82
    használtan egész olcsó én is úgy vettem, azóta vártam hogy olcsón szerezzek mióta megláttam. Jól fog kinézni alatta a one.

    Szerintem azért tervezték ilyenre mert a nappalit szerintem elrondítná bármilyen színes összevissza hajtogatott kerek gömbölyű valami.
  • DarkSector
    #81
    Jók a sony tv-k...
    Ez mellesleg egy szép példány, irigység is elfogott. :)
  • precise
    #80
    utálom sony-t, (nem ps vs box miatt). Azért vettem ezt a tv-t mert senki más nem gyárt hasonló kinézetűt, én meg első látásra beleszerettem. (talp nélkül használom)
  • DarkSector
    #79
    Sony alá egy Microsoft...:)
  • precise
    #78
    Nekem nincs bajom a kinézetével. Ilyen TV-m van, tök jól illik alá, legalábbis jobban mint valami agyoncsicsázott színes doboz.
  • tommygear
    #77
  • darkmore
    #76
    Igen, már én is néztem, de most meg olyan dolgokat mondanak, hogy a LIVE-on keresztül lehet eladni vagy cserélni a használt játékokat, lehet valami belső piacot akarnak.
  • Ulthane
    #75
    Ingyen adják? Valóban, csak vagy 130 ezret fogsz érte fizetni...
  • Ulthane
    #74
    Nem fogja blokkolni. Csak a futtatáshoz kell majd külön kód. :)
  • Shan
    #73
    A kameraállás minig jó lesz, ne aggódj. Követ. Azaz nagy a látószöge, és fel le billenti a fejét, hogy mindig lássa a búrád. :)
  • Zsoltika 007
    #72
    Dat box
  • GregSB
    #71
    Mehet bannerba
  • darkmore
    #70
    "Computer! Locate my PS4! NOW!"
  • Bujden91
    #69
    Windows glasal mar egy ideje lehet iranyitani a boxot, az alap kinect meg nagyon jó lehet majd, hangerzekelessel tiszta star trek feeling.
  • jackoneill90
    #68
    -Hol a távirányító?
    - Az xboxon
  • ABTeam2008
    #67
    A Kinect egy különálló "egység", nem a konzolba van építve.
  • jackoneill90
    #66
    az a beépített kamera a kinekt? Ha nem jó a kameraállás akkor a konzolt forgatja az ember? Nem szokás felkelni és ide oda tologatni a konzolt vag y netán iránítható a kamera? .
  • GPx8
    #65
    A logo megzavart, ne ismerem az xboxot, azt hittem, hogy valami kontroller csatlakozó...
  • Zsoltika 007
    #64
    Ja csak mert itt mindenki a vhs magnóhoz meg a régi 1 kazis lejátszóhoz hasonlította. De akkor csak a kinézetre gondoltak :D
  • Dzsini
    #63
    bal szélső
  • GPx8
    #62
    Melyik a tápcsatlakozó?
  • Dzsini
    #61
    "azért ilyen nagy" - ugyanakkora, mint a Slim X360 - idézném önmagamat a másik topicból:

    Okay so I measured the XboxOne based of the USB port on the side. A USB port is about 1.3 ~1.4 CM wide. With that knowledge I came to know that the XboxOne is about 25cm depth and 30cm wide.

    Now for comparison the:
    PS3 Phat: 32.5 cm (w) x 9.8 cm (h) 27.4 cm (d)
    PS3 Slim : 29cm (w) x 6.4cm (h) x 29cm (d)
    X360 Phat: 30.9 cm (w) x 8.3 cm (h) x 25.8cm (d)
    X360 Slim: 27cm (w) x 7.5cm (h) x 26.4cm (d)
    Original Xbox: 32cm (w) x 10cm (h) x 26cm (d)

    From my calculatios I get these dimensions for the XboxOne:
    29.5cm (w) x 7.5cm (h) x 24.7cm (d)
  • Zsoltika 007
    #60
    Ahogy néztem ars technica képén a hátulját azért is ilyen nagy mert a táp már benne van a házban.