1105



XBOX ONE - A Microsoft új generációs konzolja
  • Waczkor
    #139
    Nem lehet várni,már mindenki tud mindent.Design szar,PS4 merőben más dizájnt villant,live szar fizetős nincs ajándék,játékok nem jönnek,nem lesz használt játék biznisz,gyengébb a hardver,nem fognak jól futni a multi címek.

    Kész vége mindennek.


    Azt érteném meg hogy ha valakinek bejön a box mindennel együtt,megelégszik az eddig bemutatott launch játékokkal,tudja hogy majd halo,geow stb jönnek később(mellesleg a halot nagy ívben kerülöm mert nem jön be),akkor mégis mi a faszért kell mindenhol a hittérítést hallgatnia?Vagy ennyire jót akar mindenki a másiknak?
    Nem tudtam hogy ekkora összetartás van kis hazánkban.

    Ezért van két konzol mindenki tud választani.

    Amúgy meg ha jött volna kapásból 10 box exkluzív játék,uncharted,god of war szintű sorozatok,meg pár teljesen új stílusú játék,nem lépi meg az ms a használt játék dolgot,ingyenes lesz a live,akkor is ugyanez lett volna a vélemény.PS az elit,mindenben jobb akárcsak mostani genben,box falusiaknak való ha épp nincs mit szántani....

    Én ettől még boldogan fogok venni boxot kövi genben is 0day,maximum idővel beruházok egy psre is.
  • Zozo76
    #138
    Varjatok meg mire megjelennek a konzolok es kiderul tenylegesen milyenek. Anno a PS3-nal is ment a hype a cell igy a cell ugy aztan lattuk mi lett az egesszel.
  • LoSA
    #137
    Ez eldőlt... :)


  • LoSA
    #136
    Valószínű, hogy nekem is...
  • Béka Benő
    #135
    Őt már meggyőzte a PS4 ! Ez a XBOX gamer már megtért !
    Térjetek meg ti is !
  • Mr Manson
    #134
    Sanszos nálam is , bár PS4 sem győzött meg teljesen egyenlőre.
  • Smithie
    #133
    Ez nem is kérdés, PS4 lesz a következő konzolom.
  • LoSA
    #132
    Ezen jót nevettem....
    "kiderült, hogy mit kell tenni ahhoz, hogy egy barátod játszhasson a PlayStation 4 játékoddal."



  • LoSA
    #131
    Lehet, hogy a fele csak rémhír, de ha ez tényleg így lesz, akkor azt hiszem, hogy a következő konzolom PS4 lesz. :)
  • Smithie
    #130
    És ha átvinném a gépet haveromhoz, akinél nincs net? Összejövünk 4-6-an és fifázunk 2 napig legalább. Ááhh, nagyon tré ez így...
  • Ulthane
    #129
    XBOX One GYIK
  • Muttley
    #128
    kiszivárogtatott Xbox One játékcímek?

  • Renátó1985
    #127
    Ezert is irtam, hogy nem biztos. Viszont zavvi- n ki van irva az elorendeles melle, hogy amennyiben csokken az ar az elorendelest kovetoen, de meg a megjelenes elott, akkor olcsobban kapod. En azert bizakodom, hogy ennel tobb nem lesz.
  • Renátó1985
    #126
    A magyar viszonylat pont nem erdekel senkit, minket kiveve. Szerintem megjeleneskor ez meg bele fog ferni nekem, csak tobb ne legyen. Meg meglatom mit mutatnak E3- on, de en mindenkeppen akarok modernebb jatek masinat, pc- t nem, wiiU kizarva.
  • Totti5
    #125
    Nincs ár, ez csak spekuláció. Sem a zavvi sem az amazon, sem a gemsztar nem tud árat, csak tipp max.
  • heady
    #124
    €300 (Core) illetve €400 (Premium) volt az xbox360 is megjeleneskor. Szoval ez nem sokkal dragabb, es meg csak nem is hivatalos ar.
  • vg
    #123
    Magyar viszonylatban brutálisan drága.
  • Renátó1985
    #122
    Na megegyszer :)
    Katt
  • Renátó1985
    #121
    Ez egyaltalan nem biztos, de bizakodasra ad okot.

    140000Ft
  • Ulthane
    #120
    Helyesen: ki ez?
  • Ulthane
    #119
    Kimez a cirkuszi bohoc? Ilyen organummal ne akarjon mar senki mozgokepet narralni!

    Amugy meg kit erdekel, hogy ot hidegen hagyja a Forza? Engem is mellesleg, de ettol meg masnak tetszhet.
  • grebber
    #118
    Xbox One - rekordszámú előrendelés
  • grebber
    #117
    Hatszáz euró lesz az Xbox One?
  • Schimanski
    #116
  • DarkSector
    #115
    Értelek, mondtam egy szóval, hogy veled vagy véleményeddel valami bajom lenne? :)
    Nincs szükség mentegetőzni, aki belinkelt marhaságokat, azokra vonatkozik, a normál véleménnyilvánítás más dolog.

    De ezt a poénos viccelődést is csak megemlítettem, én egy senki vagyok itt, nehogy azt hidd hogy bárkit meg fog hatni amit írtam, csak leírtam, ahogy bárki egy bármilyen másik gondoloatát. :)
  • Zsoltika 007
    #114
    Csak 4 képernyőnyit kellett volna vissza olvasni...
  • Muttley
    #113
    szépen alakul a molekula...

  • Skyline
    #112
    Nem temetem én akkor fogom temetni ha a Sony meglépi hogy hagyja a használt játék bizniszt és az online-ért sem kér el továbbra sem pénzt (ami alap lenne, lévén a Box semmi extrát nem nyújt az online-ért csak fizessenek a parasztok)...
    A többi meg alap. Jelen pillanatban úgy néz ki amit eddig bemutattak hogy mindenből pénzt akarnak kihúzni, mindezt szar szolgáltatások mellett ami egy konzolon a kutyát nem érdekel, játékokról meg néma kussba voltak egy két szokásoson kívül amiből kapásból az egyik multiplatform és mégcsak motorcserén sem esett át csak szépítik ahogy szokták (COD).
    A legnagyobb vicc pedig hogy ha Forzázni akar egy jót az ember, vagy vegye meg a gyérül de támogatott fantec cuccokat majd enyhén túlárazva vagy vegye meg a mocskosul túlárazott szenny microfost kormányokat amik egy feleannyiba sem kerülő Logitech kormány szintjét sem képesek hozni, mindezt azért mert ebből is csak nyerészkedni akarnak, a kutya nem venné a microfost kormányokat ha lenne Logi támogatás...
    Persze a Sony sem szent, de ilyen szinten nem is nyerészkedtek (eddig), és ott legalább (eddig) tisztában voltak azzal a fogalommal hogy a multiplayer az ÁLTALAM MEGVETT játék része és miért fizetnék érte PLUSZBA hogy használhassam...
  • stigi80
    #111
    Annyira lehúzták a xbox-ot aszt hiszitek hogy a Sony jótékonysági egylet.Ja és a kormány téma még nem tuti mivel lehet hogy a fantecnek is szűksége lesz egy adapterre.
  • grebber
    #110
    "Ha a ps4 békén hagyja a használt játékosdit és az online részt akkor megdől az xbox rezsim és sokan átpártolnak a sony-hoz."

    Nem eszik olyan forrón a kását ahogy gondolod.
    Hiába a nagy felháborodás az emberek mindig csak tűrnek, itt sem lesz másképp!

  • DarkSector
    #109
    Amit én nem csinálok más helyen, azt mástól is elvárom, mindenki magából indul ki.
    Mindenki úgy temeti a konzolt már most hogy azt sem tudja van-e működő PS4 ....

    Nekem ez buta hozzáállás.
    Ha meg valaki már most okos és tudja hogy nem kell neki ez a vonal, írja le normálisan és a gif-ek helyett menjen át ps vagy pc-t vegyen és ennyi.
    De hogy ittmarad és szemetel annak nem sok értelme.

    Magasról szarom le hogy FAN vagy nem fan.

    Én a játékokat szeretem, azt fogom választani amelyiken jobb olyan játékok leszenek amik hozzám és stílusomhoz közelebb állnak.

    Volt hogy PS, volt hogy xbox gép volt a jelölt, van pc-m is, minden platformal elvagyok.

    Máshol is mondtam ez nem fanság, megvárom a végét, E3-at mindenképpen, meg a gépek megjelenése után az első néhány hónapot.
    És majd AKKOR beszélek tényekről és tudni fogom melyik kell nekem, ennyi.
    Faszom véd itt bármit is, csak az idiótaságot nem kedvelem.
  • DarkSector
    #108
    Te miről beszélsz?

    Mert nem egyről beszélünk, én nem írtam neveket hogy személyszerint ki mit mond, az hogy benyom valaki egy ocska fika youtube-ot, meg kutyás gif-eket, az a gyikarc.

    Most ha leírta valaki hogy neki nem tetszik ha nem lehet eladni majd a használt játékokat az engem nem érdekel, csinálja, csak a parasztságra írtam hogy parasztság.
  • Skyline
    #107
    //Mendemonda? Melyik része mendemonda annak amiket leírtam?:)
    A fizetős multi? A gyér kormánytámogatás (állítólag még az x360-hoz vett túlárazott szenny microfost kormányokat is kukázhatjuk)??? A használtjáték elleni fellépés és abból nyerészkedés?:)
  • Skyline
    #106
    Nyilvánvalóan ezek a dolgok csak nekem nem tetsző dolgok és ezért zördült fel a konzolosok jelentős része köztük jócskán számtalan xbox fan is...:)
    Apropó 1-2 nagy exkluzív....Az X360 utolsó 1-2 évében sem volt több és amit eddig mutattak az X360-ból ez így is marad.
    Tépheted a szád, de ettől még teljesen jogosan vannak felháborodva az emberek,gusztustalan amit a microfost csinál perpillanat....
  • DarkSector
    #105
    Igen ha ez komunikáció lenne, vagy vita.
    Ahoz 2 ember kell és egy dolog amiről vitáznak.

    Ez nem igaz azokra mikor idióta gif-eket meg youtube szarságokat szurkálnak be olyan dolgokkal kapcsolatban ami nem létezik.

    Most pl CoD topikban is volt eszmecsere, mégis ott olyan emberek jöttek akik érdekesmód nem nyomtak be idétlen gyerekes mame-eket...meg gif_eket. Amiket amúgy egy gumiszoba totyikba szoktak.

    De mondjuk leszarom, mert nekem ez nem rontja el a napom, de nekem ne írogassa senki hogy ez normális, mert ilyenek miatt HG jelenlétébe kibasznának mint macskát szarni.
  • DarkSector
    #104
    5-6, akkor te nem vetted be, mert 5-6 az ami normális....
  • skinnyman
    #103
  • Béka Benő
    #102
    He-he !

    Ilyen volt a X-Box One prototípusa !

  • Sippie
    #101
    csak szimplán fanboy, vagy fizetett statiszta mint a bejelentésnél tapsolók :D
  • Kandurex
    #100
    "Leírtad mi nem tetszik, oké, go tovább, nem kell itt tépni annak a száját, akit nem érdekel a gép."

    egyébként szórakoztató hozzáállás ez, ha mindenhol így működne mi értelme lenne úgy általában a fórumoknak, vagy csak kommunikációnak...