10
  • ugh
    #10
    ..codalatosz.....kmkmmmmm.
  • lestyanrobi
    #9
    Márpedig érintőkijelzős. És kövezzetek meg, de nekem tetszik (de biztosan nem vennék ilyet, csak nagyon sok fölösleges pénzzel). PC-s játékok játszhatóak rajta távolról? Szerintem arra pont jó, hogy egy netes játékot szemmel kövess mondjuk a konyhában/wc-ről, amíg nem vagy gépnél :D
  • Zombee
    #8
    Sima androidos cucc pár extrával. Wifis tablet analóg gombokkal, érintőkijelző nélkül.
  • TomecK
    #7
    Teszem, hozzá ahogy kinéz, szerintem télleg nem költöttek rá sok plusz zsetont.
  • TomecK
    #6
    Szerintem ez inkább a Tegra 4 miatt létrehozott eszköz. Nem igazán hiszem, hogy nagyot szeretnének vele kaszálni. Csak mivel még elég kevés tegra 4 eszköz van, hátha találnak valami rést a piacon. Ha már a fejlesztés költsége visszajön, meg a gyártási költség, akkor jól jártak vele. Ezt is hozzáírhatja nvidia a produktum listájához. Senki nem mondta, hogy le kell gyártani belőle rögtön 1.000.000 darabot, elég csak keveset, azt ha bejön esetleg valami isteni csoda folytán, akkor majd gyártanak még.

    A Tegra 4 meg a köré épülő hardverből úgyis lesz rakásig náluk, mert azt muszáj gyártaniuk, akkor meg mér ne raknának hozzá 1 occsó lcd panelt meg egy pár dolláros műanyag tokot pár gombbal.
  • Zero 7th
    #5
    Valószínűleg túl magyarok és túl öregek vagyunk mi ehhez a koncepcióhoz. 8-12 éves amcsi gyerekek biztos gecire menők tudnak lenni egy ilyennel a suliban...
  • culas25hc
    #4
    Ez még egy 5 éve poén lett volna, de ma már mindenkinek vágódeszka vékonyságú tapizható gép kell. Csináltak volna inkább egy joystick szerű tablet 7" tablet dokkolót, vagy egy kisebbet 5" telókhoz. De ez ki a halál faszomnak fog kelleni?
  • Zero 7th
    #3
    Nem nehéz egy kicsit a fél kilójával?

    Csatlakoznék az előttem szólókhoz, szerintem egy éven belül beleáll a földbe, mert a kutyának nem fog kelleni.
  • endrev
    #2
    Szívemből szóltál.
  • Gabe18
    #1
    Nem értem hogy ennek mi a célközönsége? Handheld-nek otromba, normál konzolnak gyenge, valami köztes "legyen ilyenem is" terméknek meg k...a drága. Szerintem bukás... Vagy nem értem a lényegét.