11
  • culas25hc
    #11
    Az kibaszott jó lesz, hogy 1 másodperc alatt lejön a fullHD, csak az a gond, hogy már 7-8 éve nem csökkentik a mobil net árát. Ilyen havi 5-8 gb-os kerettel még a 2G-vel is vissza kell fognia magát az embernek :S

    Ja hát a Győr-Budapest vonal egy vicc :D:D Konkrétan telefonálni nem lehet egyes helyeken, még az EDGE lefedettség is foltos
  • cloud.strife
    #10
    Mennyiért posztolják a bulvár internetes oldalak ezeket a cikkeket?
  • cloud.strife
    #9
    Miért nem a HATGÉT?

    Ekkora egy kamuhírgyártó szarevő céget!

    B..szki, Győrből megyek fel az M1-esen és 80%-ban Edge-n a telefonom, nemhogy 5G, vagy 4G, vagy LTE vagy a tököm, EDGE! Még a 3G sincs rendesen sehol.
  • ThomasTheKoRner
    #8
    Ehhez nem kell 2020, most is van ilyen...úgy hívják LTE :)
  • Sir Cryalot
    #7
    Dear Samsung, please stop making stuff up about 5G

    http://www.forbes.com/sites/nigamarora/2013/05/14/ten-reasons-why-samsungs-5g-is-mostly-hype
  • Meridian
    #6
    ne álmodj, ez 2020-ban méregdrága lesz, és nem azt fogja jelenteni, hogy na, akkor bazd itt a 1-10Gbps-es mobilnet. Majd kapsz belőle egy stabilabb 10-25Mbps-t és adatforgalmi korláttal. Jobb esetben korlát nélkül...
  • defiant9
    #5
    Én azt vízionálnám hogy egy városi adótornyon egyszerre működik a 2,4 1,8 0,9 GHz, úgy hogy még ne zavarják a közeli tornyokat. A távoli/árnyékolt felhasználóknak csak alacsony spectrum jut(2G,3G), a közeli/alacsony csillapításúaknak 5G, közbülsőknek meg a 4G frekik. A havi pár gigát forgalmazó mainstream felhasználókat simán elszipkázhatják a fix szolgáltatóktól a vezeték nélküliek ha újabb spectrumok nyílnak meg számukra, és ez bizony nagyon fog fájni a előbbieknek.
  • csimmasz
    #4
    A tornyokon az új technológia fölszerelése esetleg komunikációs tornyok üzembeállítása sem megy márol hopnapra, megy nyilván a 4G még pénzt nem hozott idáig mivel csak most terjed, nemártana a költség megtérülését megvárni valamint némi hasznot is termelni vele. :)
  • Nailyenugysincs
    #3
    be lehetne vezetni sokkal hamarabb de meg kell térülnie a 4Gnek is ami csak most terjed
  • caprocorno
    #2
    A 10 Gbps feletti sebesség és a 28 GHz-es tartomány teljesen rendben van (lesz) a 2 km-es hatósugár viszont megint gyenge szerintem. Így igen csak pozíciófüggő a vétel minősége, és ameddig ezek a paraméterek csak a torony árnyékában elérhetőek, szerintem nem igazán beszélhetünk "mobil" adatforgalomról.
  • Bari06
    #1
    Ha már tesztelték is akkor mi a fészkes-fenét csinálnak még 7 éven keresztül. Nekem valami bűzlik, inkább idő húzásnak tűnik.