48
Játékfejlesztős tycoon
  • LasDen #8
    kifejleszted medium gamest, minimum. és akkor onnantól nincs probléma. mégha szarok is, azokból fenn tudod tartani magad....
    meg a folytatások. régebben csinált, 8-9-es játékok korszerű folytatásai szinte mindig ütnek. én abból szedtem meg magam :D
  • akyyy
    #7
    nem kozkodás miatt van csőd, hanem mert béna játékokat csinálok:D nemértem az egészet
  • cSuwwi
    #6
    A csőd direkt van a kalózverzióban, meg kell venni (vagy normális verziót beszerezni, gondolom volt belőle normális release is, nemcsak p2p shit, amit a fejlesztők tettek fel)

    Szívatja a kalózokat a Game Dev Tycoon
  • akyyy
    #5
    jó lenne valami forditás hozzá mert egy idő után már azt se tudom hogy mi van, és jön a csőd :D
  • ntex
    #4
    Nem rossz a játék valóban, csak annyi a gond vele hogy elég hamar repetitívvé és kiismerhetővé válik, utána meg már túl könnyű a meggazdagodás. Már külön Wiki oldala is van, rajta a sikerjátékok receptjeivel. Aki nem akar hamar ráunni és spoilerezni az meg se nézze a Wikis oldalát.

    A kalózverziós dolognál meg egyik szemem sír a másik nevet, jó ötlet volt a gondolatébresztő része miatt, viszont bakot is lőttek vele a készítők mert mivel a statisztika szerint 90%-a az embereknek a kalózverzióval játszott így valszeg el is vette a kedvét attól a nagy részüknek hogy megvásárolják később, az állandó "cégcsődölés" miatt valszeg jópáran kukázták is a játékot.
  • Pluskast
    #3
    Van már kint megfelelő virágbolti változat is igaz korábbi verziójú mint a mostani :) Amúgy a játék teljes ára per pill 2200 forint.
  • plu604
    #2
    Jól emlékeztem, ez az a játék :)
    Érdekesség a kalózverzióhoz
  • Pluskast
    #1
    Sziasztok!

    Pár napja találtam rá erre az egész pofásnak tűnő játékra. Röviden a lényege, hogy egy játékfejlesztő céget kell csinálnod, kezdve a garázs tuningtól egészen a hiper - szuper nagy több száz milliós pénzbe kerülő mmo játékokig. Rengeteg ötlet van a játékban. Saját magunknak dönthetjük el, hogy milyen stílusú játékokat fejlesszünk, illetve milyen platformokra ,miközben különböző technológiai újításokat tudunk kifejleszteni. A játék grafikája nem egy nagy szám de szerintem élvezetes és egész kellemesen el lehet szórakozni vele :)