5
  • god25
    #5
    NEm ide akartam írni. Bocsi.
  • god25
    #4
    Kíváncsi lennék, hogy mennyire befolyásolta a moziba járók számát a kamerás felvétel kikerülése a netre.
  • Ender Wiggin #3
    az a baj, hogy ő sem egy klasszikus színész. képtelen új figurákat hozni (elájátszani), mindig ezt a homlokráncolós, durcás, elhízott óvodást alakítja különböző helyzetekben. lassan kihalnak azok a színészek, akiket megtanítottak karaktert játszani egy iskolában és színpadon edződtek. ma csak szerepre kasztingolt idióták vannak, akik gyakorlatilag önmagukat adják. és még oszkárt is adnak nekik...
  • Etinger
    #2
    Érdekes, hogy sokan mennyire lehordták DiCapriot anno, szerintem teljesen indokolatlanul... Az biztos, hogy napjaink egyik legnagyobb színésze ő, ha legalábbis a korát és az eddigi filmjeit nézem.

    Abszolút kedvencem, és elérte, hogy miatta menjek moziba.
  • Zocsi
    #1
    Azt azért tegyük hozzá, hogy DiCaprio húzónévnek számít a filmiparban manapság, szerintem a legjobbak között van a palettán. Persze a mellékszerepek is jól lettek kiosztva...
    Másfelől (bár csak a trailert láttam eddig), de iszonyat látványosra sikerült a TGG. Ilyen vizuált az eredeti költségvetésből nem tudtak volna összehozni, az biztos. A szesztilalom korszaka meg alapból annyira izgalmas, hogy nagyon jó keretet adhat szinte bármilyen filmnek. Szvsz nem meglepő az erős kezdés, kíváncsi vagyok a külföldi és magyar fogadtatásokra. Köszönjük a Hype-ot :D