13
  • gergely1991
    #13
    Én meg a win7 90 napos evulation verziót tölteném(próbálnám ki) de csak ezt a kicsempézett bizz-bazzt adja ki helyette(még mielőtt jönnétek:nem torrentezek :) ).-.-
  • gothmog
    #12
    ""Minden hardvergyártó a Microsoftot okolja saját kudarca miatt, eközben a Surface jól teljesít"
    Errol forras is kellene, mert eddig minden cikk pont az ellenkezojerol szolt.
    "
    Forrás: Microsoft
  • Major
    #11
    Ha ennyire sok problémája van a Toshiba-nak a Windows 8-al és RT-vel, akkor miért nem adja ki Ubuntu-val?
  • Vol Jin
    #10
    Nevezzék át a Windows RT-t WRT8-nak és kész!
    Onnantól, akinek nem egyértelmű, hogy két eltérő operációs rendszer, az a mikrosütőt is LCD monitornak nézi.
  • A1274815
    #9
    "downgrade jog csak es kizarolag geppel vasarolt, eloretelepitett win8-akhoz van."

    Nem. Bármelyikhez jár. A tiszta szoftver microsoftos supportja elmondása szerint.
  • caius marius
    #8
    "A menedzser elmondta, hogy a készülékgyártók számára nagyon nehéz sikeresen értékesíteni egymás mellett a Windows RT-s és a Windows 8-as tábla PC-ket."
    Itt a hangsúly a táblákon van szerintem nem az oprenceren. Márpedig a táblapiacuk nagyon minima.
  • a_n_d_r_e_w
    #7
    downgrade jog csak es kizarolag geppel vasarolt, eloretelepitett win8-akhoz van.
    En se tudok downgradelni, pedig nagyon szeretnek, instabil egy szemet a 8-as, raadasul szegeny meg ronda is...

    cikkhez:
    "Minden hardvergyártó a Microsoftot okolja saját kudarca miatt, eközben a Surface jól teljesít"
    Errol forras is kellene, mert eddig minden cikk pont az ellenkezojerol szolt.
  • A1274815
    #6
    "Úgy hallottam lejártak a tisztaszoftver.hu-s Windows 7 licenszek, én meg egy új SSD-t szeretnék, de a licenszet gondolom már nem fogadná el..."

    Dehogynem fogadja el, van downgrade jogod hozzá. Ha nagyon legálisan akkarod, akkor kérsz töllük Win8-at és röptiben downgradeled Win7-re (a régi Win7-es kóddal). Ha nem izgat nagyon a legalitás, akkor felteszed a Win7-et a régi kóddal.

    Mióta kijött a Win8 a Win7 OEM-ek is akárhány példányban aktíválhatóak lettek a downgrade lehetőség miatt.
  • Cat #5
    http://www.olcsobbat.hu/szamitastechnika/szoftverek/operacios_rendszerek/operacios_rendszer_tipusa--windows

    73 hely elég?
  • csimmasz
    #4
    Mindennapi win8 Hírünket add meg uram nekünk.
    Ez az MS új stratégiája?
    Mindegy mit csak írjanak az új winről, hogy a köztudatba beépüljön?
  • socheater
    #3
    "Mivel a szoftvereknél gyártási költség nincs, csak fejlesztési, így azok megtérülése után éveken át működhet a pénzgyár."

    Van olyan MS oldal, ahol jogtiszta Windows 7-et tudok vásárolni? Úgy hallottam lejártak a tisztaszoftver.hu-s Windows 7 licenszek, én meg egy új SSD-t szeretnék, de a licenszet gondolom már nem fogadná el...

    Vagy MS-nek már nem kell a Windows 7 bevétele? Én nem találom, hol vehetnék hetest...
  • Cat #2
    Picike? Pár napos hír, hogy már 100 milliónál több Windows 8-at adtak el. Mivel a szoftvereknél gyártási költség nincs, csak fejlesztési, így azok megtérülése után éveken át működhet a pénzgyár.
  • caius marius
    #1
    „Az új operációs rendszer különböző változatainak elérhetősége miatt zűrzavar keletkezett a piacon."
    Miféle zűrzavar keletkezhet egy ilyen picike piacon?