388
10411296_382199818609719_794076382522994
  • ForzaInter
    #201
    Bár most így utána olvasva Flint kizárt, és Vane halála is korai lenne, de simán meghúzhatják az írók.
  • dave9004
    #202
    Vane amúgy hogy jutott el olyan közel charlestownhoz kb észrevétlenül?
  • DasIsFuck
    #203
    Ez a rész baszott jó volt és most ezt most kibaszott nagy betűkkel képzeljétek el:D

    Hitetetlenül sok dolog történt benne és meg annyiszor felborult az aktuális status quo.
  • StrikeFor
    #204
    a Walking dead ZS kategória lett nálam is,teljesen összefüggéstelen,agyatlan bullshit,nevetséges megoldásokkal
    Utoljára szerkesztette: StrikeFor, 2015.03.29. 21:40:44
  • Count Adyn
    #205
    Nálam ez az évad az év sorozata máris ki merem jelenteni:D
  • SzinesGeza
    #206
    Inkább a valósághoz a tartsák magukat. ;)
  • stargatelost
    #207
    Hát kibaszott jó lett ez az évad, főleg a második fele. Az évadzáró meg epic volt minden tekintetben.
  • RatBaG #208
    és megint egy évet várhatunk nyamvadt tíz részre.
    miért ilyen rövidek az évadok az összes igazán fasza sorozatnál? legalább lenne 15 vagy 12 rész.

    szegény randallt csúnyán eltették láb alól, de most már silver átveheti a szerepét, ééértitek...
  • StrikeFor
    #209
    10-es évad volt!
  • DasIsFuck
    #210
    Az epicusságra új kifejezés van, a Black Sails!

    Ez az évadzáró eszméletlenül jó volt.

    ÉV legjobb sorozata idén, esélytelen bármi is ami befogja ezt az évadot.

    Csak mire a kövi évad indul..istenem de messze:(

    Jobb lenne ha úgy lenne mint a TWD, hogy egy szezon kihagyással kezdődik az új évad.
  • DasIsFuck
    #211
    Az lenne a jó, csak valszeg arra nem lenne elég pénz.

    Nem tudom mekkora volt a költségvetése az első és második évadnak, de gyanítom messze ennek volt a legnagyobb az adott évben.
    Bár lehet a Trónok harcának nagyobb, de ott max úgy tudom elképzelni, hogy a színészek viszik el, mert ott elég kevés a látványos jelenet.
  • G_ArchAngel #212
    Hosszú ideje nem volt sorozat, ahol ennyire feszülten néztem volna a képernyőt. A szar rendesen meg lett kavarva, nem lesz gyenge a következő évad kezdete sem ennek köszönhetően.

    Vikingstől várok hasonlót.
  • StrikeFor
    #213
    már Mozifilmeket megszégyenítő harcjelenetek vannak benne!
  • DasIsFuck
    #214
    Igazából a Black Sails után merül fel bennem a kérdés, hogy ha Itt lehet ilyen látványt és csatajeleneteket előadni, akkor egy Trónok Harca ami agyon van hypolva miért nem?
  • G_ArchAngel #215
    Ja, volt a falnal egy 50 szereplos es egy 20 statisztas King's Landingnal. Ugyanaz, mint a BB, amibol eleg lett volna az 5. evad is, de mindenki hypeolja.
  • Darthmushroom
    #216
    zseniális évadzáró, zseniális szezon. így két évad után azt kell mondjam h a színészek nagy része is jól el lett találva. látvány is bejövős volt, pedig azért nem is Starz nem épp arról híres. egy baj van h nagyon soká lesz következő évad (mondjuk örüljünk h lesz :D)
  • StrikeFor
    #217
    talán egy masszív hajó csatát hiányoltam csak!

    a Spanyol sorhajóval megnéztem volna 1-2 alázást :)
  • ForzaInter
    #218
    csak ne lenne ilyen kurva hosszú szünet:\
  • Tikal #219
    Nem tudom, de sok ilyen van a sorozatban. egyik pillanatban még itt vannak, másikban meg ott :) Pl a Guthrie-t is elég gyorsan leszállították, én azt hittem az angolok egy másik helyszínen vannak, de ezek szerint ugyanazon a szigeten lehettek, mert éjszaka elfogták, reggelre meg már át is adták.

    Jó évad volt, kár hogy bemelegedett a történet az évad felénél, az egy kicsit csalódás volt.... John meg lassan átalakul, talán kap majd egy papagájt is :)

    Azért a Vikings jobban tetszik még mindig.
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2015.04.09. 03:24:14
  • Count Adyn
    #220
    Billy Bones mondta valamelyik részben hogy pontosan hol vannak már az angolok, de valóban valahol közel:)
  • desigo
    #221
    +fav

    Most végeztem az első évaddal.
    A látvány pazar,a szereplők szokhatóak a zene és a humor is rendben van.
  • Palinko
    #222
    átolvastam a topicot és közben elértem a 2. éved 5. részéhez, látom megy a hőbörgés a buzi vonal miatt.
    érdekes a lezbizés miatt nem volt hőbörgés, vagy mikor hárman csinálták.
  • SzinesGeza
    #223
    Ebben mi az érdekes?
  • Palinko
    #224
    semmi csak a szokásos kettős mérce.

    az volt az érdekes, hogy szerettek ezt vagy azt, itt pont nincs egyértelműen jó vagy rossz karakter
  • G_ArchAngel #225
    A latenseket zavarja csak, akik felnek attol, hogy attol is azza valhatnak, ha csak nezik.
  • Palinko
    #226
    Game of Thrones durvábban tolja sztem, de ejtsük is a témát, mert nem akarom flém legyen belőle

    most láttam a 2. évadot teljesen és nagyon durván jó, csak most várhatok 1 évet a folytatásra? :S
  • SzinesGeza
    #227
    Ebben nincs kettős mérce. A hetero férfiak (általában) szeretik a szép leszbikus nőket mivel szexuálisan izgatóak számukra, viszont a meleg férfiak nem.
  • desigo
    #228
    A második évad erősen feljavult minden szempontból.
    Várós a harmadik évad
  • RatBaG #229
    http://index.hu/kultur/media/2015/05/10/black_sails_fekete_vitorlak_forgatas/
  • betyar40
    #230
    baromi jó film! Ezt a kort nagyon szeretem és nem láttam hasonló kaliberű filmet ebben a témában . Jók a szereplők a történet nekem nagyon tetszik. Olyan hajócsaták vannak a 2 évedban amit nem sok filmben láttam.
  • PetruZ
    #231
    Woodes Rogers sztorija, sok ismerős névvel (kicsit spoileres is lehet), és a sorozat is minden bizonnyal valamerre errefelé fog menni. :)
  • PetruZ
    #232
    Közben a 4. évad is megkapta a berendelését. A 3. évad szokás szerint majd jövőre jön.
  • Darthmushroom
    #233
    ez a legnagyobb baj h csak jövőre.. de a berendelésnek örülök
  • PetruZ
    #234
  • PetruZ
    #235
    És van már trailer is.
  • Stockbauer33 #236
  • StrikeFor
    #237
    OMG de Zorall
  • Darthmushroom
    #238
    ejj de jöhetne már!!
  • Stockbauer33 #239
    [/spoiler]
  • Darthmushroom
    #240
    Vagány lesz... :D
    Utoljára szerkesztette: Darthmushroom, 2015.10.22. 20:49:22