236
255326-g6.jpg
  • Borg
    #236
    Szerintem sosem volt tervben még egy évad. Akkor nem így ért volna véget az utolsó.
  • Plityu
    #235
    Még 1 évad jo lett volna befejezönek.
  • stargatelost
    #234
    Uhh, hát kasza lett Kár érte, nagyot fejlődött a sorozat az első évad óta, és hát a Nolan cliff feloldásra is elég kíváncsi lettem volna... De igazából most már sorozatzárónak funkciónál az utazása, bárhol is kössön ki....
  • kalapos01
    #233
    Nyilván kitaláltak valami ócska megoldást, mert ha nem tudnák, hogy hozzák vissza, nem így írták volna.
  • kalapos01
    #232
    Lehet, hogy lesz. De nem biztos.
  • Plityu
    #231
    Lesz 4. évad?
  • TDC Geronimo
    #230
    Igen, vége teljesen érthetetlen.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.08.29. 21:16:52
  • stargatelost
    #229
    ööö, wtf?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Maga a finálé eléggé takaréklángon égett, egyrészről Amanda szála röhejes volt, az űrhajós szálon meg nem volt semmi meglepetés.
    Kivéve a végét. Az utolsó pár perc baromi szép volt, de ha lesz negyedik évad, ebből hogy hozzák vissza Nolant? Mondjuk azt nem is vágtam, miért kellett ezt valakinek megcsinálnia, mikor a doki rá volt csatlakozva teljesen a hajóra, de hát plot meg cliffhanger...
  • TDC Geronimo
    #228
    hah most néztem meg, hála égnek :)
  • kissssss
    #227
    8 rész.

    sorozat egyik legnagyobb showrunnerjével alaposan elbántak, de legalább életben marad :) ez a sorozat nem csak évad nyitáskor és záráskor szokott ütni.
  • TDC Geronimo
    #226
    ejj remélem nem lesz az amire gondolok :(
  • stargatelost
    #225
    Elég fasza eddig ez az évad is :)
  • TDC Geronimo
    #224
    3. rész is jó volt. Datakékat remélem sose írják ki.
  • Shiwo
    #223
    hát igen, elég darkosra vették a figurát.. kíváncsi leszek, hogy mennyire tartják meg ezt az irányvonalat és mennyire fog bejönni az embereknek..
  • TDC Geronimo
    #222
    uram isten mi volt ez, évadzáró? :D

    Elég sötét hangulatú volt ez a dupla rész, de tetszett
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.06.17. 00:13:51
  • stargatelost
    #221
    Jah, keményen kiírták a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    McCawley családot.

    Durva volt, az biztos, de tetszett a nyitás. Tavaly a zárásnál írtam, milyen nagyobb tétet fognak bedobni annál, ami akkor történt volna,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hát kannibál alien rajzás :D

    Nem rossz, kíváncsi vagyok az évadra, hogyan alakulnak majd a szálak. :)
  • kissssss
    #220
    na megnéztem tegnap a 3 évad első kettő részét..... azért eléggé szíven ütött egy két jelenet, egész éjszaka nem tudtam aludni annyira felbaszott egy két karakter sorsa.
  • kissssss
    #219
    az első jó hír amit hallok ezen az istenverte napon.
  • Narxis
    #218
    yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  • stargatelost
    #217
    3. évad berendelve.
  • stargatelost
    #216
    Fasza volt az évadzárás is, mint ahogy az évad. Nem gondoltam volna, hogy a hígfos első évad után ilyen javulást fog produkálni a sorozat, de megtette, és várakozva ültem le a részek elé hetente, hogy hová fognak futni a szálak. És többnyire nem csalódtam, következes maradt végig, érdekes, és a karaktereket is sikerült közelebb hozniuk. A háttérben megbúvó Irisás főszál pedig csak hab volt a tortán, nagyon jól felépítették.

    Szóval dicséret illeti az írókat, és egy éve nem gondoltam volna, hogy ezt mondom, de remélem lesz 3. évad, mert ha ilyen szinten folytatják, akkor jöhet minden további nélkül.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bár ilyen tét után, mint a bolygó sorsa egy újabb terraformálás miatt, nem tudom, mit tudnának kitalálni.
  • Monoton
    #215
    Idei év egyik legjobb évadzárója
  • Narxis
    #214
    Nagyon zsír évadzáró volt, remélem jön a 3. évad!
  • Totti5
    #213
    Defiance Cancelled Or Renewed for Season 3?

    Stay tuned to this page as we bring you the latest updates on the cancel/renew status of Syfy’s post-apocalyptic drama series.

    Current status: Syfy has yet to cancel or renew Defiance for Season 3. Bookmark this page for rolling updates…

    How vital is Season 3? With Defiance still very early in its projected run, the show’s open-ended serialized story (which is also connected to the Trion video game) makes Season 3 renewal rather important.

    DEFIANCE CANCELLED / RENEWED UPDATES

    August 28 – Defiance wraps its second season with an element of closure but also many questions for a potential third season, which has yet to be confirmed by Syfy.

    August 16 – Syfy senior exec Ted A’Zary confirms no renewal decision yet on Defiance but encourages viewers to continue watching and tweeting.

    June 17 – Showrunner Kevin Murphy “optimistic” that Defiance will be renewed for Season 3, says third and fourth seasons already mapped out.


  • Totti5
    #212
    Most kezdek neki a 2. évadnak, de csak ennyi lenne? ezt se nézik???! első évad baromi jó volt.
  • Borg
    #211
    Most akkor ezek lezárták a sorozatot?
  • TDC Geronimo
    #210
    Tarr családot imádom, főleg a csajt. Gyönyörűen is néz ki meg jó nagy szarkavaró gép :D
  • Narxis
    #209
    Hatalmas részek voltak!
  • Narxis
    #208
    Uhh de várós !
  • MerlinW
    #207
    Évadzáró:
    2014-Aug-28 Defiance 02x12 All Things Must Pass
    2014-Aug-28 Defiance 02x13 I Almost Prayed
  • Narxis
    #206
    omg Nolan hogy néz ki, soha fel nem ismertem volna xD
  • stargatelost
    #205
    Vak-e vagy? :D A sorozat szereplői, maszk (meg borosta) nélkül :D Nolan jó hülyén néz is ki :D
  • Narxis
    #204
    Ezek kik?
  • Monoton
    #203
  • Narxis
    #202
    Jaja, jó rész volt. Lehet arra is választ kapunk majd ha Kriszti szül.
  • stargatelost
    #201
    Úristen, az eheti rész vége :D az kemény :D Ez az évad továbbra is jó, érdekelnek a karakterek, érdekel a sztori. Tommy ezt jól elkúrta :( Miért ilyen hülye, ezért a Berlin csajért én bárhova elmennék. Ahogy a kocsmában nézett Nolanre, uhh

    Az viszont nem tiszta, hogy ennyi év alatt csak született hibrid gyerek (ember-alien), nem? Azok hogy néznek ki vajon?
  • Narxis
    #200
    Nagyon jó volt a mostani is, Datak te szerencsétlen.... xD
  • stargatelost
    #199
    Pedig nálam a legutóbbi két rész alapján jobb, mint az első évad. Bár azt nem volt nehéz felülmúlni
  • Narxis
    #198
    Na neeeeee
  • ldavid
    #197
    nálam meg egyre jobban szilárdul a kasza. még kap egy részt azért.