9
  • usererror
    #9
    "mostani próbálkozásuk fény a mocsárban"... fény a mocsárban? :)
  • SanMaster
    #8
    Komolytalan. Én egy nagy nemzetközi cégnél dolgozok, és ilyen cuccokat max a nagyfőnökök kapnak, hogy villanthassanak a mítingen.
    Én bár merre nézek, az IT-nál mindenhol költségcsökkentést látok, elmúltak azok az idők, amikor csak úgy szórták a pénzt az informatikára, Európában mindenképp. Ez a termék egy FAIL
  • Khelben
    #7
    A 265k Ft kisker ár, 1 db-ra. Ha a notebook beszerzésekből indulok ki, akkor 1000 darabos rendelésnél rögtön a felére esik ez az ár.
  • cateran
    #6
    32 Gb-bol marad 8 hasznalatra (minden mast lezabal a csucs rendszer es a hp szarjai...)..ez az en szememben lenyugozo feature :D Szinte kiabalja, hogy "Elkerulni! Messzire elkerulni!":D Mondjuk nem en vagyok a celkozonseg, de ennel meg 1 ultrabook is szimpatikusabbnak tunik...pl 1 Toshiba Satellite U920T-108 Convertible....
  • csimmasz
    #5
    Pontosan, ezért kérdem miért is olyan nagy csoda ez.
    A supportól eltekintve, ebben Cat-nak igaza van.
    De azt hittem valami extra van, de nem, semmi érdemleges.
  • Zolly75
    #4
    Olvastam, olvastam a cikket és vártam hogy 1xcsak kiderül, hogy mitől olyan kiváló ez a gép. Aztán vége lett a cikknek, s ez nem igazán derült ki :/
  • Cat #3
    Számomra is érthetetlen ez az árazás, ennyit fizetni néhány plusz USB portért és egy HP szoftvercsomagért irreális, de ez minden hasonló "üzleti" termékről elmondható. Nyilván adhatnák a feléért, de gondolom kiszámolták, hogy jobban megéri arra rámenni, hogy megvegyen egy nagy cég egyszerre 5000 darabot, és ilyenkor persze vannak járulékos költségek is, pl. a beszerző megkenése. No meg azt kell megfizetni, hogy van mögötte support, nem pedig csak hozzádvágják a boltban és a Win8 is kapásból több tízezer forinttal drágább, mint egy Android.
  • csimmasz
    #2
    Jó, de ez mos mitől nagyvállalati?

    Mivel tud többet egy sima MS géptől?

    Az hogy nem Android van rajta meg adnak hozzá csavarhúzót máris 900€ ?

    Árat nem tudom ez csak olyan megérzés
  • Tinman #1
    Lekváros.