136
Szélesvásznú zombiapoklaipszis.
  • Renegade
    #121
    akkor nekem szerencsém van, mert ezt néztem :)
  • cylonflatus
    #122
    Azért ez valamilyen szinten elég szánalmas és elkeserítő, hogy lassan, de tendenciózusan a moziban is ugyanaz a tempó mint a tévében, "szakértők" serege szól bele a vágásba, csak hogy beerőszakoljanak egy filmet egy alacsonyabb korhatár besorolásba, vagy mert az arányok eltérnek a valami hülye által patikamérlegen kiporciózott és táblázatokba, diagramokba csomagolt "tutisiker" receptúrájától. A filmeket meg úgy, ahogy azt a készítők elképzelték már csak úgy lehet megnézni, ha megvárja az ember a lemezes kiadást. Persze csak ha szerencséje van, és nem kell sorba várni movie cut, extended, collectors, directors cut kiadásokat, hogy úgy lássa az ember, ahogy azt elsőre szerette volna.
  • Renegade
    #123
    sajna ilyen világban élünk, ezt szinte mindenre ráhúzhatod, lehet te sem döntenél másként:

    ha a Pg13/18 befolyásolja, hogy te a beletett X-ed helyet, 2 vagy 3X-et kapj vissza akkor azt fogod választani, sok esetben ugyanez áll a bérrabszolga tartás, génmódosított növény (meg még ki tudja hány iparág) esetében is.
  • cylonflatus
    #124
    Értem én, meg nem is vagyok már annyira fiatal, jó pár filmet elfogyasztottam már, tisztában vagyok elég sok dologgal és nem is új ez, régen is beleszóltak mecénás oldalról a vágásba, ha egy picit is úgy érezték van valami azon a fránya celluloidon ami a kasza útjában állhat, az ideológiai indíttatásból elkövetett újravágásokról meg ne is beszéljünk. De ahogyan és amilyen módon teszik azt mostanában... ennyire durván zsugori, lélektelen és pitiáner szinten.
  • Victor1103
    #125
    Kb ez olyan volt mintha a Ps3-as The Last of Us filmverziojat lattam volna. Meg a zombik is ugy nyognek benne ilyen klikkelos hangon:D Ennek ellenere a tortenet elegge egyszernezos volt a zombifal egy eleg nagy blödseg... 6/10
  • Renegade
    #126
    hehe, a film angol wiki-én külön bekezdés van a TEK-es fegyver elkobzásról, ami a TEK angol nyelvű wiki-ére mutat, ráadásul a TEK wikin is szép nagy bekezdés van erről, a fiaskóról :)
  • NovaTerra
    #127
    Egyszer meg lehet nézni. Bőven nézhető kategória. Kicsit rosszabbra számítottam. 2 órában nem nagyon lehet több mindent belezsúfolni, ha meg akarják mutatni a globális helyzetet. Hisz a történetet nem viszi tovább, hogy megmutatják x városban is ez van, y-ban is, csak a perceket. Ami fura kicsit, hogy Pitt valami szuper szakértő, válságkezelő ember. Ok. Legyen. De a világ megmentésére indult kutatócsoport konkrétan két darab emberből áll. Az azért fura.
    Nekem nincs bajom azzal, hogy itt rohantak a zombik, míg máshol vonszolják magukat. Mindkettő ugyanolyan fikció. Szóval a zombifal sem hihetetlenebb, mint bármelyik zombis "baromság". Sőt a gyors zomgbik, a gyors átváltozások félelmetesebbek és jobban fenntartotta a feszültséget.
    Nekem egyáltalán nem hiányzott a hatásvadász kibelezések, meg mutassuk meg, hogy eszik az embereket. Walking deadben sem bírom, hogy folyik a vér ezerrel, csurom véresek, de nem gond az nem végzetes, csak a harapás. Itt legalább Pitt rögön kiállt a ház szélére.
  • JonasSandor
    #128
    Kijött a játéka vélemények róla?
  • JonasSandor
    #129
    Számomra csalódás 4 rövid pálya és ez ismétlődik állandóan, hanyas szint a max?
  • Rocco27
    #130
    Nos lehet, hogy ismétlődik a pálya, de 3 pálya 3, 1 pedig 2 részből áll. Igaz a pályák fixek, de minden más változó. Nincs két egyforma kör! Ha pedig meguntad a Story módot, akkor a Multiplayerben van egy rakat különböző játékmód.

    Szerintem 9/10-es. Megjelenés napjától kitűnően fut (bárcsak minden játék hasonlóan startolna), jól fel van építve a játék, lenyűgöző, hogy nem 5-15 zombi próbálja a zombivilágot bemutatni, mint szinte az összes zombis játékban, hanem itt százával is özönlenek, ami egy teljesen új játékélményt kínál már önmagában is.
    Amiért nem 10/10-es számomra, mert nincsen privát szerver, esetleg map&mod támogatás, ami hosszabb és változatosabb életűvé tehetné a játékot. Ezen túl egy kicsit még sajnálom, hogy a pályákon nincsenek nagyobb elágazások, melyek minden pályát még változatosabbá tehetnének, jelenleg túl lineárisak. Egy-egy helyen max. a bal vagy a jobb oldali hídon, úton, stb. futhatsz, szóval nincsenek mellékutak kidolgozva. Ez még sokat dobhatna a pályákon.
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2019.04.22. 12:42:55
  • JonasSandor
    #131
    Ez az ingyenes verziója most az eddigi cuccok is bennevannak? Bezsebeltem ha már ingyenes lett.
  • Infrath
    #132
    sziasztok! lehet reedit re kéne inkább mindegy..
    itt van egy érdekes videó hogy kéne változtatni rajta
    tehát hogy csak zombi által halt ember dobja el az itemek
    ez lehet köztes megoldás lenne
    vagy 3 vagy több ember csak private ba tudja nyomni, Public ban nem
    https://www.twitch.tv/videos/630141509
    ezt már wwz forumra is kiirtam vagy 3 napja várom hogy hogy ellenőrizzék és kirakják..

    és itt van még egy
    csak a magyarok részére! ez egy normal mode run a napi challenge el
    https://www.twitch.tv/videos/631382670
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2020.05.25. 11:23:23
  • toysoldier
    #133
    Fórum Tv, Mozi, DVD
  • Infrath
    #134
    ennyi toxic játékost még nem láttam egy játékban..
  • Infrath
    #135
    sajnálom, én nem értem
  • Infrath
    #136
    ah! leeset, de nem tudom törölni
    miért nem magyarul van írva a címe ha már .hu ? esetleg zárójelben az angol

    google ezt adta, nem néztem a kategóriát
    sorry
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2020.05.25. 13:12:09