62
Fórmula Truck - Versenykamion Szimulátor

18iwx5.png
  • Solt
    #62
    Én 10 ajró alatt leszek vevő rá... :)

    Rá kéne venni a Kiss Norbit, hogy menjen vele egy pár kört... :))
    Utoljára szerkesztette: Solt, 2015.01.30. 14:58:50
  • SimaSuna #61
    Maszimnál volt vele verseny...hát nem voltak sokan...de a hangok nagyon jók :)
  • Szabi #60


    majd amikor 1-2 euro lesz akkor megveszem :D
  • Solt
    #59
    Na igen... talán így ismertebb lesz.
  • SimaSuna #58
    kár, hogy kb sehol nem játszanak vele :/
  • Solt
    #57
    Jön STEAM-re... :)
  • Black Ghost
    #56
    Sziasztok!

    Szeretném a kormányom beállítani (DFGT), de mikor a billentyűkiosztásoknál rákattintok valamire, "JOY1 B20"-t ír rá! Magát a kormányt érzékeli, de minden egyéb gombra, illetve a pedálokra is az előbb említett beállítást rakja.
  • fekete0012
    #55
    Sziasztok a HOPTO ligában FTruck bajnokság indult de az admin parancsok közül nem mindet fogadja el mi lehet a gond valaki tapasztalt már ilyet
  • SimaSuna #54
    nekem is ingyen volt :)
    előzőt is megvettem :)
  • precise
    #53
    Tudom, első futamot én nyertem :)

    De amúgy a 2013-at azt nem ingyen adták ha megvetted az előzőt? Nekem ingyen volt.
  • SimaSuna #52
    a 2013-at is megvettem. Tegnap volt próbafutam a Maszim.hu-n :)
  • precise
    #51
    Elvileg van már a gém a virágboltban is. (én nem próbáltam mert nekem eredeti)
  • SimaSuna #50
    Maszim.hu 09.05-én versenyt hírdet a 2013-as sorozattal...

    gyertek!
  • GPx8
    #49
    Kicsit off, de nem nagyon...
  • precise
    #48
    mit?
  • lacica
    #47
    Nekem tört fájlt ír ????Valaki??
  • SimaSuna #46
    kaptam is mailt, hogy tölthetem :D
  • precise
    #45
    Kijött a Formula Truck 2013 ami nem egy Patch vagy DLC hanem egy teljesen új önmagában s futó játék, ami az előző verzió vásárlóinak ingyen jár.

    2013-as kamionok (van már MAN) és új pályák Campo Grande és Santa Cruz do Sul és vannak még amik készülnek.

  • SimaSuna #44
    Hajszálnyira a dobogótól...
  • tonio2006
    #43
    Hello mindenki!!!

    Lenne egy hülye kérdésem. Nem moddingolni akarok csak kiváncsi vagyok a fizikai fileokra. Hogy van megoldva a felfüggesztés pl. De nem találom. Nem tudjátok hol lehet megtalálni?
    Baromi jó a játék és kiváncsi vagyok a futómű megoldásra.
  • Szabi #42
    fészlift :D
  • SitatiS
    #41
  • SimaSuna #40
    Brazíliából szeretettel :)
  • SimaSuna #39
    max 1 kör és parázslik a "kevés az üzemanyag" izzó :D
  • GPx8
    #38
    Na, ennek sok értelme van... Tipikus kamionverseny pálya. :)
  • precise
    #37
    Nordschleife for Formula Truck
  • precise
    #36
    grat

  • SimaSuna #35
    Dupla győzelem a GRC-nél! :)
  • SimaSuna #34
    2 külföldi szerver van amit találtam. Valamint ahol már bajnokság is zajlik.

    Funracing.dk

    rFactor Gentlemens Racing Club

    Mind2 oldalon regisztrálni kell a valós névvel.

    A rFactor Gentlemens Racing Club-nál Május 13-án Veloparkban lesz verseny. Én már jelentkeztem :)
  • SimaSuna #33
    Gyűjtsük össze a Magyar kamionosokat! :)
  • Sippie
    #32
    "Ha 14 éves lennél, akkor azt mondanám hogy ügyes próbálkozás. De 25-30 év között azért illene kifizetni 25 dollárt,"

    najó, ha megveszed nekem a játékot akkor kirakom a ZociRacing logóját a kamionomra :)
  • SimaSuna #31
    végül is megpróbálok hivatalosan szponzort találni nem csak úgy kamuból ide odapakolgatni a logókat. Ez most annyira nagy dolog? Vagy nem értem...
  • Sippie
    #30
    Ha 14 éves lennél, akkor azt mondanám hogy ügyes próbálkozás. De 25-30 év között azért illene kifizetni 25 dollárt, nem másoktól kunyerálni egy elég béna szöveggel :D
    Nem is értem mitől online CSAPAT az, ha valaki megveszi neked. Legalább mondanád hogy vagytok 8-an, és kéne 200 dollár.
  • SimaSuna #29
    zavar téged?
  • Sippie
    #28
    "Nagyon szeretnénk magunknak tudni a játékot, hiszen további célunk volna az első MAGYAR Online Kamionversenyző csapatot létrehozni. Ehhez mindösszesen 25 dollárra volna szükség. Tehát támogatókat keresnénk, akik hozzájárulnának az előrelépésünkhöz!"

    ez így komoly? Másoktól akarsz pénzt kunyerálni, online játszhassál?
  • SimaSuna #27
    Bannernak :)
  • Szabi #26
    van hasonló járgány a játékban ? :D
  • Szabi #25
  • precise
    #24
    Holnap indulok ezen a futamon online. Aki megvette jöhetne. Regisztrálni kell.


  • precise
    #23
    Mint egy iRacing pálya.