1572
A 2011-ben konzolokra már megjelent NetherRealm által jegyzett játék visszatér a sorozat a gyökereihez Pc-n is!
  • JaSoN HuNTeR #1572
    Igen de a legnehezebb szinten, a gép csalni is szokott
    Utoljára szerkesztette: JaSoN HuNTeR, 2016.02.20. 14:01:25
  • sirdond
    #1571
    >Magyarország legjobb játékosa
    >gép ellen játszik



    Utoljára szerkesztette: sirdond, 2015.12.07. 19:16:38
  • JaSoN HuNTeR #1570
  • Samurai84
    #1569
    Próbáltam azt is, de nem találok olyat a BIOSban :( Ha tudom, hogy ennyire rosszul van portolva a játék, tuti nem ruházok be rá. Végülis megy az Intel-el is, csak így megsüti a gépet :D
  • Sirch
    #1568
    Az érdekes. Nem szeretek vaktában ötletekkel dobálózni, de esetleg még meg lehet egy olyat próbálni, hogy a biosban letiltod az alaplapi videókártyát.
  • Samurai84
    #1567
    Az a problémám hogy ott nem jelenik meg más kártya, csak az alaplapi.
  • Sirch
    #1566
    Ha a steam könyvtáradban a játékra jobb klikkel kattintva elindítod az Advanced Options Configurationt, ott elvileg be tudod állítani, hogy a játék melyik videókártyát használja.
  • Samurai84
    #1565
    Sziasztok!

    Megvettem Steam-re ezt a csodát. Elindul meg minden, az a gondom, hogy nem ismeri fel a laptopom Nvidia 740M kártyáját, és így nem az igazi. Végigolvastam minden fórumot a Steam-en, neten, de egyik megoldás sem segít. Hiába állítom be fő kártyának az NVIDIA vezérlőpultban, nem akarja az igazat. Van erre valami megoldás?
  • Maak
    #1564
    Feltettem ujra, mert tegnap olvastam a topikot (ezt :D ), hogy mar nem lagos a multi, szal felolem mehet a fight. Amator vagyok, ugyhogy nem kell paraznotok tolem. :)
    Utoljára szerkesztette: Maak, 2015.01.09. 08:32:10
  • Ry0K3N
    #1563
    Elvileg igen. Nem nagyon válogatós, megevett eddig mindenfélét. 2000 forintos medaimarktos szutykot is meg drága logitechet is. Egyáltalán nem válogatós mint egyes játékok ilyen téren.
  • RAZOR27
    #1562
    Gyors kérdés. A játék elboldogul mindenféle kontrollerrel?
  • bazsi0811
    #1561
    Valaki multi? Azt kell tudni rólam hogy tunngle-n játszok tört verzióval. Még kezdő vagyok, de gyorsan tanulok. Aki akar játszani az írjon.
  • ffxi
    #1560
    Őt is nyugodtan felveheted. Eddig 3an vagyunk.
  • Ry0K3N
    #1559
    Én talán benne lennék. Totál kezdő vagyok én is csak időt kéne találni.
    Dobtam egy friend invet minden esetre.
    Utoljára szerkesztette: Ry0K3N, 2014.08.09. 19:24:13
  • ffxi
    #1558
    Senki? :S
  • Fpocok
    #1557
    Elvileg megszűnt a slomo, helyette frameskip van.
  • Fpocok
    #1556
    NetherRealm and Warner Bros. have released a patch today for Mortal Kombat: Komplete Edition to fix some additional issues that were highlighted by the Steam community.

    The primary fix was for a crash involving Noob Saibot.

    The previous patch released on 7/23 was designed to fix several long-standing bugs and improve the network multiplayer code for systems that meet the Recommended Spec for online play.

    We would like to clarify that a good network connection and a system capable of maintaining 60 fps are required in order to receive the best possible online experience:

    1. Start with a machine that meets or exceeds the Recommended System Requirements
    2. Run AutoConfigure from the Video Settings Option menu.
    3. If you experience any further performance problems, disable the most costly effects such as Anti-Aliasing.
    4. Make sure to watch the Ping display for opponents that have a rating of (4 = Good). Connections to a lower Ping value may slow down online play.
  • Ry0K3N
    #1555
    Azt szeretném én is tudni :D

    #1554 az még azért jóval odébb van
  • CalebJoe
    #1554
    Jó szokás szerint nem tudni, de már nem is nagyon érdekli az embereket már az X lázban égnek sokan.
  • sirdond
    #1553
    és mi van benne?
  • Ry0K3N
    #1552
    Megint kapott egy méretes peccset. 740 mega.
  • ffxi
    #1551
    Már nincs. Ezért kaptam ki sorozatosan :D
  • donatus13
    #1550
    Laggolás és szét esés megszűnt ?
  • ffxi
    #1549
    Tegnap toltunk az új peccsel. Nagyon érezni a változást.
  • wesker24
    #1548
    Arra én is kiváncsi lennék de Darksector szerint már minden OK vele !
  • sirdond
    #1547
    szintén. megjelenés óta nem játszottam. de kíváncsi lennék mennyire laggol most a játék.
  • wesker24
    #1546
    Mind a ketten túl profik vagytok hozzám képest én csak kezdő NooB gamer vagyok hozzátok képest ! Ahhoz meg nincs kedvem hogy laposra verjetek !
  • ffxi
    #1545
    Nem akartok privát King Of The Hill-ezni? Ez amolyan mindenki mindenki ellen. Eddig ketten vagyunk DarkSectorral az élen :) Azért kérdem itt, mert public-ba nem jó, túl sok a profi. Meg se tudunk mozdulni. Ha barátok vagyunk steam-en csak rá kell menni a csatlakozás a játékhoz és egyből beadja a bajnokságot. Nem kell babrálni a meghívásokkal. Este felé szoktunk fenn lenni.

    steamacc-om: http://steamcommunity.com/id/Chungee/
  • sirdond
    #1544
    kb a pc-s megjelenés után 1 héttel kellett volna elkészülni ezzel... vagy legalább a multiplayer részével
  • Ry0K3N
    #1543
    Köszi.
    Hát ideje volt már ezeknek a javításoknak.
    Bár kicsit elkéstek vele.
  • Rayden02
    #1542
    As many community members have noticed, Warner Brothers and NetherRealm have released a significant update for Mortal Kombat: Komplete Edition on Steam.

    Here is a list of changes in this update:

    Updated the game launcher
    o Added video card selection option
    - Fixes auto-detection problems on laptops with Optimus technology
    - Solves performance issues for many laptops with dual GPUs
    o Added support for letterbox display toggle
    - Fixes problems with 4:3 and 5:4 aspect ratios
    Several performance optimizations
    Changed video settings options
    o Added ability to toggle memory restriction
    - Removed region lock for multiplayer matchmaking
    o Allows for a larger pool of online players
    - However, very long distance matches may experience slower network performance
    Improvements to online multiplayer
    o Fixed issues with Private Matches
    o Updated KOTH
    o Fixed multiplayer crashes
    Fixes and updates for several peripherals
    Removed microphone support from voice chat
    o Players may use Steam Chat
  • Ry0K3N
    #1541
    Mi a jó túró ez az 1 gigás patch?
  • Fpocok
    #1540
  • Krisztiam #1539
    upsz nem akartam ilyen nagyba bocsánat :)
    amúgy rohadt jó lesz az új MK
  • Krisztiam #1538
  • Dency
    #1537
    Húúúú 2015 még nagyon messze van :((((
  • Rayden02
    #1536

    Közeleg a következő rész bejelentése,2.án minden kiderül ;)
    https://twitter.com/noobde
    https://twitter.com/netherrealm
    https://facebook.com/mortalkombat
  • Lunki88
    #1535
    Ha valakit még érdekelne a játék a humble akcióban most megveheti 5 euróért.
  • Nirz
    #1534
    jah de ha nem tudják normálisan megoldani kár még a lehetőséget is megadni a lokálon kivül másra.
  • MerlinW
    #1533
    Lokálban kell játszani pajtásokkal:)