20
  • sz4bolcs
    #20
    Postal 1-gyel meg nem tudom, mi bajotok, baromi jó játék.
  • sz4bolcs
    #19
    Jaja, kardlobogtatás felsőfokon. :D Azért durván hullottak a végtagok.
  • Zero 7th
    #18
    Wehehe, ortopédia nagydíj nyertese, megosztva a Trespasserrel. Mennyit röhögtünk azon az übergagyi mozgáson... :D Joystickkel volt a legjátszhatóbb, egérrel csak a bénázás ment...
  • Zero 7th
    #17
    Előtte volt a Chasm, abban is már lehetett.
  • sz4bolcs
    #16
    Die by the sword? :D
  • sz4bolcs
    #15
    Lol, még emlékszik valaki a Nightmare Creaturesre? :D Epic játék volt, bár én csak a demojával játszottam, a teljest nem sikerült akkoriban megszereznem..
  • heist
    #14
    Manhunt király volt...
  • galocza
    #13
    nekem is a sof jutott eszembe, mint a (nekem) első végtaglelövöldözős.
    bár vér talán nem fröcsögött annyira...
  • GyaxyBoy
    #12
    Soldier of Fortune 1-ben is el lehetett választani a végtagoktól az embereket. Régi játék, nem emlékszem mennyire volt véres, de végtagokat jó volt ellövöldözni. :)
  • amitakartok
    #11
    Prototype hol marad? Szó szerint cafatokra lehetett tépni az összes civilt, akivel összetalálkoztál az utcákon - akár véletlenül is.
  • Fbn Lx
    #10
    a postal 2 valami zseniális volt. eleddig kevés alkalmam volt rá, hogy lehugyozzam és anthraxos tehénfejjel dobáljam az embereket, meg macskát húzzak a fegyvereimre
    á, vicces játék volt
    kár, hogy a harmadik nem követte ilyen jól ezt a vonalat
  • Etinger
    #9
    Mekkora szar ez a Postal te jó ég.
  • Szefmester
    #8
    A postal első része még jó volt, de a folytatások már inkább voltak simán közönségesek. A manhunt mindkét része kellemes volt, jöhetne egy remake belőle. :D A Ninja Gaiden szériát is ide kellene hozni szerintem, mert az is kellemesen kegyetlen volt. A yakuza széria sem viráglocsolgatós, ahogy a sleepeng dogs sem. A Saints Row meg hát... :D

    A lényeg hogy szertinem rátelefonáltak az ötvöskére hogy böffentsen ide valami cikket. Az sem baj ha hülye hozzá mert legalább a méltatlankodók is jönnek nézni az oldalt és generálhatják a bevételt.. már ha nem használnak mindenféle reklámblokkolót. ;)
  • hunwhite
    #7
    Nagyon betegnek tartom ezeket a dolgokat.......
  • ferenczjozsef
    #6
    A Postal mekkora szar.
  • ugh
    #5
    A manhuntal egyet tudok erteni.
    Aranyos jatek volt.
  • VRSDM
    #4
    eleve nem értem, miért kategória a " legbrutálisabb " cím.
  • mg1992mg
    #3
    Szokj hozzá, Ötvös Tibor próbál megint hozzá érteni, de a cikk íráshoz köze nincs. Inkább menne fát vágni, ahhoz talán értene.
  • SlickAdam
    #2
    Splatterhouse, Nightmare Creatures II, ...
  • Jagdgeschwader
    #1
    God of War? Gears of War? GTA sorozat? Thrill Kill? Esetleg a Carmageddon?

    A fentieket hiányolom a felsorolásból