9
  • ugh
    #9
    Remelem megfingatjak a googlet ugy, hogy arrol koldul.
    Vazz tavaly vagy negyedmillirad dollar adot siboltak el viszont visszaigenyeltek..
    No comment.
    Nallam az apple lekerult az utalati lista elso helyrol es elore lepett a google.
  • Papichulo
    #8
    Sajna olyan nagy a lemaradásom az informatikában, hogy nincs mindenre időm utána olvasni.

    Akkor en innen ajanlanek valamit: Top 6 Linux Distributions for Children :)

    Kulonosen erre hivnam fel a figyelmet, nem tunik tulzottan bonyolultnak ;)
  • csimmasz
    #7
    kösz mindenkinek, olvastam anno valami google féle kereső okosítást de erre nem emlékeztem, meg mintha néhány opció megszünt volna nemrégiben.
    Sajna olyan nagy a lemaradásom az informatikában, hogy nincs mindenre időm utána olvasni.
  • Lazarus
    #6
    specification, review, forum kulcsszavak
  • Cat #5
    A második kép nagyon szépen mutatja hogyan fojtják meg a multik a kis cégeket.
  • Papichulo
    #4
    Vagy van valami trükk erre?

    Van, alapfoku google search tanfolyam, ezaltal jol megfogalmazott keywordok ;)

    Bar most kiprobaltam par brand, par termekevel es nem ilyenek voltak a SERP-en.
  • kvp
    #3
    Ha az embert termekre keres, de nem vasarolni akar, akkor a 'wiki' kulcsszo beirasa a kereses vegere a wikipedia oldalat helyezi az eloterbe. Innen tobbnyire elerheto a gyarto oldala is, de a 'site:<gyarto oldala>' kereses eseten peldaul csak a gyarto weboldalan keres. Viszont a legtobb ember ha egy adott termekre keres, akkor vasarolni akar meghozza a leheto legolcsobban, ezert is vannak elol a vasarlasi lehetosegeg. Viszont a hiroldali keresoben az adott termekrol szolo uj hirek vannak osszegyujtve, ez foleg frissen bejelentett termekek eseten elonyos.
  • csimmasz
    #2
    Nekem az a legnagyobb bánatom, hogy arármilyen termékre keresek a legtöbbször webshopokat meg olyan oldalakat hoz be ami kereskedelmi ahelyett, hogy magáról a termékről adna leirást.
    Vagy van valami trükk erre?
  • NovaTerra
    #1
    Na ná, hogy törekszik a megegyezésre. Akármekkora cég a google, ők sem akarnak több száz millió euró bírságot fizetni.