16
  • zalrobto
    #16
    szerintem nagyon jó volt az egész kár hogy vége :(
  • andrejfej
    #15
    Az HBO GO-n online nézhető akár mobilon is.
  • a.carkey
    #14
    Az első triumvirátus még meg érhet egy misét a STARZnak. :)
  • Loverman
    #13
    A ludusban forgatni olcsóbb volt? Ja persze, leszámítva a gladiátorharcokat, minden egyes arénaharcra minimum 50 statiszta (akiket aztán fel lehetett dúsítani CGI-vel a távoli képekre) nem volt az kevesebb mint most hogy úton voltak.
  • a_n_d_r_e_w
    #12
    A da Vinci elso blikkre nem tunik tul draganak. Amugy lehet az volt a gond, hogy mas egy ludus eleterol forgatni es mas 2-3 evadnyi haborurol, sokkal tobb statiszta, allando szinesz, latvanyosabb cgi, stb, nem tudom. De szamomra siman hiheto. Az is lehet egyszeruen nem hozott annyit a konyhara mint remeltek, elszamoltak magukat. Sok minden lehet, amit banok, hogy leloves helyett jo penzert eladhattak volna egy nagyobb csatornanak, de mostmar van az HBO-nak GoT-a, szoval ez sem lehetett igazi opcio szerintem.
  • djculture
    #11
    Nekem az első sorozat volt az igazi, utána hogy meghalt a főszereplő kihoztak egy teljesen unalmas folytatást.
  • Loverman
    #10
    Ha valami jó nézettséggel sem hozza vissza a pénzt akkor minek próbálkoznak egyáltalán saját gyártással? És vajon az új Da Vinci's Demons gyártása olcsóbb?
  • a_n_d_r_e_w
    #9
    Azert mert kis csatorna, es hiaba a hazon beluli kiugro nezettseg, igy is tul draga volt fenntartani. Ennyi a szomoru indoklas.
  • koschwarz
    #8
    számomra a 2. évad ült le egy kicsit. kevés volt az "interakció" a rabszolgák és a rómaiak között, és a házon belüli intrikák sem voltak annyira ütősek.

    az első természetesen eszement jó volt, amit megfűszereztek az előzménnyel, ami szintén nagyon ütős volt. a 3. is nagyon tetszett, itt a 2. évad után sikerült megint kihegyezni a két vezér közötti taktikai csatára, és végre a két táboron belüli intrikák is kellően érdekesek voltak.

    őszintén szólva nem is baj, hogy nem húzták tovább. biztos lehetett volna még egy-két évaddal nyújtani, de lehet, hogy erőltetett lett volna. így legalább tömény volt.
  • Loverman
    #7
    És vajon miért lőtte le a sorozatot a Starz? Elég hülye döntés volt. A vége után pedig lehetett volna egy spinoff a meglévő római szereplőkkel ami Cézár hatalomra jutását mutathatta volna be.

    "elkészítettek egy előzmény évadot, az Istenek arénáját, mely 2011-ben került a képernyőre." Komolyan így sikerült magyarra fordítani azt hogy "Gods of the arena", avagy Az Aréna Istenei??
  • Vaszilij Artyom
    #6
    sajna..
  • G22
    #5
    2013 legjobb sorozat évadja volt ezt ki lehet jelenteni, mostani fináléban olyan dolgokat sütöttek el, amit nem sok történelmi mozifilmben!
    300 és a Gladiator filmen el lehet aludni, unalmas, de ez a rész brutális volt!
  • Ragnar360
    #4
    Nem értem a fanyalgókat. Mindegyik évad teljesen jó volt. Liam is tökéletes volt Spartacus szerepére.
    Egyedül max az van, hogy a 3. évadban vannak átugrások, kisebb felpörgetések.
  • Segal
    #3
    Az első az tényleg nagyon jó volt. Az előzmény az briliáns. A második évad számomra a szereplőváltások miatt valahogy már nem hozta az elvárt szintet de rossznak nem nevezném. A harmadik évadot viszont mindenképp ketté kell bontanom az első 7 rész az összecsapott kapkodás volt itt látszott igazán hogy 1 évadba le kell nyomni azt ami eredetileg 3 lett volna...
    Az utsolsó 3 rész az viszont jó lett de akkor is bennemarad az emberbe egy olyan gondolat hogy meglehetett volna ezt sokkal részletesebben és jobban is csinálni (tényleg úgy mint az elsőt és az előzményt)
    Azoknál egy felgyógyulás nem 1 részt vett igénybe, nem ilyen értelmetlen vágjunk be egy 1 perces d*gás jelenetek voltak benne és a számítógépes utómunka (vér, lefejezések stb) is sokkal jobb volt.
  • tomboy013
    #2
    Első és az előzmény évad profi munka volt. A 2. szerintem nem volt jó, viszont a 3. megint elég jóra sikerült. Kár hogy ennyi volt.
  • NovaTerra
    #1
    Néztem. Első évad nagyon jó volt, a második is jó volt, bár kicsit elmaradt az elsőtől. 3. évad viszont pocsék lett. Sajnos a forgatókönyvírókból kifogyott valami és mintha saját magukat kezdték volna el másolni. Kár érte.