241
az ismert Marvel szuper hősök Diablo klónja
  • Prince23
    #81
    Nekem most nem ismerte fel a Chapter 7 kezdését, mission logját. Warpolnom kellett.

    am eddig megunhatatlan a game :D Kár hogy csak ennyien írogatunk ide :(
  • Lacc 88
    #80
    Nálatok megy a játék? Be akartam lépni 2 órája és újra elkezdte ez a rohadt Pre-Install. De hiába ment végig nem lép be.

  • Prince23
    #79
    Warpolni muszáj, ha az új karakterrel akarom elkezdeni a kampányt?
    Hogy lehetne úgy megcsinálni, hogy amikor Sólyomszemmel vagyok, akkor azt a küldetést dobja be, amelyik éppen jönne neki. pl Viharral ugyanígy.

    Már nem azért, de a Dio 3 és Tl2 játékban ezt megcsinálták jól. Itt miért nem?
  • ricsa008
    #78
    én is elkzdtem már pár napja DaredEvil-el
  • Fekusz100
    #77
    1., A játékkal kapcsolatban a legtöbbet hangoztatott dolog, hogy teljesen ingyen játszható, azaz minden ami valódi pénzért megvehető az a játékban eshet a megölt ellenfelekből/bossokból. Amit nem hangoztattak, az az esély.... :) Maradjunk annyiban hogy nem 5 percenként esnek. Viszont egy ruháért 10-20 dollár meg sok szerintem.

    2., Igen egymástól függetlenek és bármikor cserélhetők (pl egy adott szituációban kell a Thing tankolása, de az a szitu véget ért akkor átnyomod a Daredevilre és 5 mp alatt megvan), viszont a játék eléggé érdekesen kezeli azt, hogy melyik kari hol tart a történetben, a biztonság kedvéért ezt több karakternél jegyezni kell, ugyanis vannak olyan bónuszok akár életerő, akár skillpont, akár respec poti, amit érdemes minden karakterrel megszerezni. (ezekről egy angol vidi ahol összeszedték minden ilyesmit http://www.youtube.com/watch?v=EliThycT5r0)

    Örülnék én is ha tudnék magyarokkal játszani, Fekusz néven megtalálható vagyok, van egy lv 32 Ms Marvelem end game státuszban, van egy lvl 10 Black Widow, illetve 3 starter kari lv1-en(Thing+Daredevil nekem is, meg Storm)
  • Lacc 88
    #76
    Na megoldottam én is a problémámat és fut a game. Még 2 hétig vizsgázok szal nem sokat leszek, de utána beszállok én is ha játszik valaki. ( akár még előtte is max kevesebb és rövidebb ideig)
    viszont máris lenne pár kérdésem.
    1. Láttam lehet venni még hősöket meg ruhákat. Ez mind pénzért van vagy szerezhető a játékban valami érme vagy akármi, amivel tudok vásárolni is? Elég tré lenne ha mindig ugyanúgy nézne ki a hősöm.
    2. Thing lett az első karakterem és mellé megkaptam Daredevilt is. Gondolom ha egyik karakter szintet lép az teljesen független a másik karakter szintjétől. Szal attól ő nem fog lépni. Viszont bármikor ki tudom őket cserélni és ott folytatni a játékot ahol a csere történt?
    Így hirtelen ez a 2 kérdés ugrott be, de tuti lesz még néhány.
  • Shep
    #75
    Kipróbáltam és egész pofás, csak valamiért a hang olyan érdekes nem szól rendesen, mintha csak a centerből jönne, emiatt elég halk is de maga a játék nem rossz.
  • HuNNter
    #74
    megoldotam a BitRaider mappát kellet letörölni és ujra telepiteni, ugy hogy most már megy :)
  • oreal
    #73
    Nekem mukodik minden problema nelkul,most is bent vagyok.
  • HuNNter
    #72
    nálatok se indul a játék miota volt a szerver leálás?
  • oreal
    #71
    Szivesen felvennek embereket friend listara csak ahhoz egy helyen kell lennunk (nem eleg csak a nevet tudni)
    Akinek esetleg kell egy kis segitseg irjon szivesen segitek amikor csak tudok.
    Megbeszeljuk itt a forumon hogy pl.ma este 7-kor chapter 2. Avangers Towernel talalkozunk valami NPC elott es felveszlek friendlistre.
  • BoneDragon
    #70
    Gondolok én itt magyar chat-re. Bár elég alap funkciók hiányoznak a játékból.
  • Prince23
    #69
    Szeretném úgy végigtolni, hogy mindenhova benéznénk.

    Közös channel ingame alatt mit értesz?
  • BoneDragon
    #68
    Van valami közös channel ingame? Amúgy én az aukciós házat hiányolom, de nagyon...
  • CalebJoe
    #67
    Tapasztalat, a magyarok kevésbé csipázzák a képregény témát csak egy kis réteg úgy mint ahogy az animék-nél.
  • Prince23
    #66
    Egyre többen játsszák csak a Steamen a MH-t :))

    Lesz ez jobb is :D

    Amúgy aktív sg-sek közül szomorúan nézem, hogy elég kevesen tolják.
  • oreal
    #65
    Azzal a hang buggal mar en is talalkoztam.De majd gondolom/remelem azt is fixaljak nem sokara.

    Aki mar vegig tolta a 8 chapter-t es van kedve napi daily questezni csapatban az jelezze itt szandekat.Egyedul nem az igazi fossa grindelni az arcomat a dailyk kozben :)
  • Prince23
    #64
    A hang nektek nem bugos? Sokszor elmegy a hang, vagy állandóan a töltőképernyő zenéje megy csata alatt.
  • BoneDragon
    #63
    Iron Man Heartbreaker costume keys
  • Lacc 88
    #62
    Kellene segítség hátha tudnátok mi a gond. Végre felraktam a játékot gépre, de nem akar indulni. Valami fekete képernyő jön be és csak az egér töltés felirata látható a kép meg folyamatosan ugrál. Kilépni esélytelen csak restart segít. Laptopon fut, de túl gyenge hozzá és szaggat.

    Ilyen gépem van
    CPU típusa DualCore AMD Athlon 64 X2, 3000 MHz (15 x 200) 6000+
    Rendszermemória 2048 MB (DDR2-800 DDR2 SDRAM)
    Videokártya ATI Radeon HD 5700 Series (1024 MB)
    Minden driver frissítve.
  • Prince23
    #61
    Amúgy Prolog után nektek is adott új karaktert? nekem Vihart dobta be az inventoryba!(identitálni kellett jobb klikkel)

    Béta alatt nekem 3 új karival bővült a heroes listám :))

    A kosztümöket hol tárolja a MH? Hogy tudom ki választani Sólyomszemnek az új rucit?
  • oreal
    #60
    lvl 23-nal tartok az utolso chapterben.Remenyeim szerint holnapra megvan az egesz azutan mehetnek a daily questek.Szivesen segitek barkinek ha valami nem menne (bar igazabol elegge solozhato a jatek) Jo jatekot mindenkinek !
  • Lacc 88
    #59
    Nálam még mindig valami Pre-Install megy és 3%-ot haladt 1 óra alatt. De hagyom is a picsába az egészet nem ér annyit. Majd pár hét múlva ránézek.
  • Prince23
    #58
    Miért csak ilyen kevesen játsszuk?

    a topiknak pörögnie kéne
  • oreal
    #57
    a szerverek mennek ujra :) 15 perces off time volt csak.
  • CalebJoe
    #56
    én is aztán off:(
  • Prince23
    #55
    Előbb toltam a prologust, de elmentem kajolni gyorsan egyet. Mire visszajöttem, offline-t írt ki a játékra. ez már sokk
  • Lacc 88
    #54
    Ez a fos már tegnap is vagy 2 óra volt mire felrakott mindent erre megint telepít valamit. A sebesség alapján órákba fog telni.
    Nincs valami gyorsabb mód letölteni és telepíteni mindent?
  • HuNNter
    #53
    19 kor fogják aktiválni, addig nem tudsz belépni.
  • Prince23
    #52
    Nektek sem jó a bejelentkezés?
  • CalebJoe
    #51
    minek a steam?
  • Prince23
    #50
    Steamről hogy kell feltelepíteni?
  • oreal
    #49
    Starter pack-al mar be kellene engedjen :(
    Jo lenne ha jonne mar valaki,Magneto-t eselytelen solozni :P
  • CalebJoe
    #48
    Engem már a login se enged be mint még jó pár embert se, a support-ra várok hátha válaszol.
  • oreal
    #47
    oreal ne'ven vagyok addoljatok ha tudtok :)
  • oreal
    #46
    Holnaptol mar a starter pack vasarloi is jatszhatnak :)
    Ha valaki kozuletek mar holnaptol jon dobjon ide egy ingame nevet es felveszem.
  • mukika
    #45
    azóta sokan akik megvették a premium pack-ot nem tudnak belépni, vagy ha be is tudnak nem látják a megvásárolt karaktereket... fail.
  • mukika
    #44
    azért nem megy minden olyan simán... ahogy olvasom, a mai kiírt 2 órás karbantartás helyett, jelenleg 12 órást tartanak. az emberek lázonganak facebook-on, hogy nem ezért fizettek egy valag pénzt...
  • maffi
    #43
    ennek komolyan örülök. a szarkazmusom az eddigi szerencsétlenkedésnek szólt. remélem, most már vége ennek és egy fasza játékot kapunk. a marveles szuperhősök megérdemelnék már. meg mi is :D
  • mukika
    #42
    szerdán (1 nap késéssel) elindult a játék... twitch-en már lehet streameket nézni, de jelenleg karbantartás van. 4.-én pedig megnyílik mindenkinek.