68

  • precise
    #68
    Én sem tudtam mindet... De szerintem itt nincs olyan ember aki az összesre tudta a jó válasz, mindenki csak arcoskodik.
  • gabi89
    #67
    Megtörtént :D

    Észbontók - Az utca emberét kérdeztük 1.
    Észbontók - Az utca emberét kérdeztük 2.
  • karajjj
    #66
    menj végig az utcán és kérdezd meg az embereket, hogy mit ünneplünk május elsején, vagy október 23-án és 10-ből 8 nem fogja tudni...
  • nearo
    #65
    ugyanmár, maunika sóba se profi színészek voltak... és sokan sokmindent bevállalnak némi pénzért cserébe
  • Dzsega #64
    Volt annó vetélkedőre felhívás a viasaton, simán lehet, hogy csak a gyökereket hívták vissza. Az énekelősbe is jelentkezik egy csomó olyan aki nem tud énekelni, szal lehet ide is jelentkeztek ezek és ők lettek a "nyertesek".
  • gabi89
    #63
    Akár lehetnének színészek is, de hol találsz minden adásra 4 amatőr sosem látott "színészt", akik ezt be is vállalják ?
    Amúgy meg simán vannak ilyen hülye emberek xD Meg ezekre ránéz az ember látszik, hogy nem túl okosak. Mostani két csajon meg a jobboldali tomi-n simán látszott, hogy sík hülye.

    Vénuszdombos kérdés azért az erős volt. Mint múlthéten a mit jelent az, hogy frigid és az anya-lánya párosnak fogalma nem volt.
  • Pharaoh
    #62
    A mostani Bajkonur-os kérdés nagyon gyanus, hogy tudták a megfejtést, csak játszani kellett a hülyét.
  • nearo
    #61
    Igen-igen... én a második adás végét csíptem el legutóbb, és pont ugyanez merült fel bennem is. Sőt, én még azt is el tudom képzelni, hogy a csapatok is be vannak avatva, és a főnyeremény feltétele az, hogy elég jó show-t hozzanak össze.

    És igen, néha fájdalmasan idegesítő a hülyeség, de azért párszor röhögni is lehet.
  • Broafka
    #60
    ezek biztos hogy színészek! egyrészt bizonyos dolgokban ennyire hülyék nem lehetnek... másfelől meg néha tök olyan, mintha szólnának nekik, hogy most játsszák meg magukat, most azért kerüljenek a lényeg közelébe, de azért bukjanak el, stb. Ez tuti hogy kamu
    De azért jókat lehet röhögni egy kettő dolgon :D
  • Coolfire
    #59
    Ma is tanultam belőle valamit..ha kivetetem az alsó két bordám,leszophatom magam..ehh.:)
  • Ironman2
    #58
    DDDD
  • Dzsega #57
    -Melyik a nehezebb 1kg vas vagy 1 kg pihe?
    -A vas! Nehogy már a pihe nehezebb legyen?!

    ááááááááááááááááááááááá Ilyen NINCS!!!!
  • malter
    #56
    a vigjátékok showmüsorok is megrendezettek,de attol még vicces:)
    sztem legalábbis igy kell felfogni
  • Starfarer
    #55
    Örülök hogy más is felismeri az igazi mivoltukat :D
  • Susarc
    #54
    megrendezett fos
  • IXEMGabeo
    #53
  • Aspyrin
    #52
  • Starfarer
    #51
    Az sg modik simán beleférnének ebbe a műsorba.
  • Ironman2
    #50
    DDDD
  • Lord Mortanius
    #49
    6. és 7. hsz-ban lévő két liba, biztos hogy nem színészkedik, ezek tényleg ilyen ostobák.
  • Evoluti0N
    #48
    Facebookra belinkelte valaki a teljes első részt. Nem néztem végig, csak belehajtogattam és nem akartam elhinni, hogy ilyen létezik. Hogy lehetnek egyesek ennyire buták? :D A második sokk akkor ért, amikor megláttam, hogy az egyik csajt ismerem. Itt élt a kisvároskánkban, pár éve költözött fel Pestre. Annyira közelről nem ismerem, inkább csak köszönőviszonyban vagyunk, de nem gondoltam volna róla, hogy ennyire zokni agyilag.
  • Broafka
    #47
    komolyan, én jelentkezni szeretnék! Ha nem kamu, eljátszom a hülyét, és visszahívnak, hogy bent vagyok, mint a tippelők közül az egyik... hol lehet jelentkezni?! (tuti hogy kamu...)
  • [HUN]FaTaL
    #46
    Köze nincs a TV3-hoz. A TV3 egy magyar adó volt, a viasat svéd.
  • Dzsega #45
    Honnan szedik ezeket az elmeroggyantakat???
    Ilyen nincs! Nem létezik!
  • karajjj
    #44
    ami a jövőheti promóban volt a hány sárgalap, meg a fák, na az durva...
  • macleody
    #43
    A csimpánzoknak több eszük van mint ezeknek. Katasztrófa. És egyre több van belőlük.
  • xNecroBladex
    #42
    Hát ilyen még a román TV-be sincs...
  • nearo
    #41
    Az egész műsor egy nagy facepalm... bár az igazat megvallva én röhögtem rajta. Egyszer-párszor már majdnem felordítottam a fájdalomtól, de többnyire röhögtem.
  • TopGun
    #40
    Ez valami rettenetes! Ennyire biztos, hogy nem voltak hulyek a fiuk, csak megjatszottak szerintem. Ez valami boduletes baromsag musor!
  • kill3r21
    #39
    láteznek hidd el, bár angelika jó nő, ilyen ribikkel lehet bármit megtenni mert olyan buta szegény :D
  • wesker24
    #38
    Az agyam eldobom hogy léteznek még ilyen debilek a világon ? XD

    Hát szakadtam ezerrel rajtuk hogy mekkora hülyék már !

    Szerintem tuti direkt csinálják mert ilyen ostoba buta emberek nem léteznek ! Vagy mégis ? xD
  • kill3r21
    #37
    vége a smallv finálénak azt nézem is :d
  • Coolfire
    #36
    Itt már most megnézheted-ha komolyan gondolod.:D
    Klatty
  • Coolfire
    #35
    Én jót röhögtem rajta.1 órás kikapcsolódásnak megfelel.:)
  • IXEMGabeo
    #34
    gáz ez a műsor...eddig se néztem Viasatot ezután se fogok pláne ilyen sült bolondokat:D
  • kill3r21
    #33
    vajon felvette valaki? :D
  • Broafka
    #32
    nekem is elég kamu szagúnak tűnik. Meg azt mondták hogy egyetemen vannak... ezek még az érettségit sem tudom hogy tették le
  • Coolfire
    #31
    Ezek nem lehetnek ennyire debilek.:)Jó színészek.
  • Coolfire
    #30
    Szerintem jó pénzért csinálnak hülyét magukból.
  • Broafka
    #29
    amúgy ez valahol rohadt megalázó. Azt kell megtippelned, hogy mennyire hülye a saját társadalmad... szánalmas