5
  • cloud.strife
    #5
    Arról persze nem volt hír......
  • cloud.strife
    #4
    A Sony Centerekben már december óta lehet kapni 84"-os 4K tévét. Mi ebbe a nagy hír?
  • torreadorz
    #3
    "Addig aki megpróbálkozik vele, nyomtalanul eltűnik vagy meghal balesetben. Nem tudtad?"

    Bizony. Épp ezért van hogy 2013-ben még mindig lóháton közlekedünk mert a kovácsok, patkolómesterek és kengyelkészítők agyonvertek mindenkit aki valami gépesített személyszállító eszközt probált feltalálni.

    Meg aztán még mindig hanglemezeket használunk mert a hanglemez gyártok kinyirtak mindenkit aki valami mást probált meg használni.

    Mellesleg ezek az elméletek lehet hogy 50-100 évvel ezelőtt még hihetőnek tüntek, de napjainkban szerintem nevetségesek. Ha én rájövök valami forradalmi dologra, pl. valami alternativ energiaforrásra és nagyon be vagyok szarva hogy kinyirnak akkor fogom és felrakom az internetre az anyagot. Ha tényleg valós a cucc órákon belül tizezer számra lesz leduplikálva aztán már felesleges lesz kinyirni hisz már a szomszéd marikánál is meglesznek a tervrajzok.

    Onnantól kezdve meg biztos lesz pár önkéntes aki hitelesiti.
  • KRTuning
    #2
    Ingyen energia akkor lesz majd használatban ha kifogyott az összes olaj a talajból. Addig aki megpróbálkozik vele, nyomtalanul eltűnik vagy meghal balesetben. Nem tudtad?

    Ez az ultra hd meg még fölösleges mint tévé, az adásminőség nem fejlődik ilyen léptekkel.
  • wwenigma
    #1
    az alacsonyabb minőségű adásokat is képes részletgazdagabbá alakítani.

    Na ha ezt megcsinaltak, akkor mar nincs messze a perpetum mobile meg az ingyenenergia sem. :D :D :D GRATULÁLOK SG. :D