422
10580146_10152746371488638_6413092946570
  • Cucmey
    #102
    Aki tudja hol lehet kapni ilyen inget és nyakkendőt és szövetkabátot az azonnal írjon! :)

  • Monoton
    #101
    Szerintem gyenge volt az évadzáró, jobbra számítottam.
  • Cucmey
    #100
    "Hello Will"

    "Hello Dr. Lecter"

  • Tikal #99


    Rohadt jó volt a vége, meg az egész évad. Zárójelenet óriási volt, ahogy vegyítette a két mozifilmből vett elemeket ( zene a Hannibal-ból és jelenet a Silence of the Lambs-ből )

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szerintem Will már korábban is sejtette, hogy valami nincs oké Hannibal-lal, csak nem adott neki hangot
  • zzeN
    #98
    Vége van az évadnak, szerintem a végére egészen fasza lett. Várom a folytatást jövőre.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Végül rájött Will hogy ki is Hannibal igazából, na meg a vide cor meum a záró jelenetben epicre sikerült:D
  • Monoton
    #97
    Na behoztam a lemaradást a sorozattal. Az elején kicsit lassan indult be, de mostanra nagyon jó lett.
  • cSuwwi
    #96
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    1x11-ben a kolumbiai nyakkendő? nice
  • ForzaInter
    #95
    :D
  • Cucmey
    #94
    Én szombaton hívom meg a haveromat és a párját egy 3 fogásos vacsorára amit én készítek! :)
    Itt semmi nem lesz vegetáriánus!! :D
  • Szolnokboy1
    #93
    jaja, én tegnap megpróbáltam megcsinálni szalontüdőnek a lakótársamat, de amikor elkezdtem nyomkodni mint a jó doktor, kipukkadt. a máját meg kinn felejtettem a pulton éjszakára és megromlott. végül a fülekből főztem levest, és meghívtam a helyi rendőrfőnököt vacsorára, de olyan fura arcot vágott végig, aztán hirtelen elrohant. szóval nem úgy van ám minden, ahogy a sorozatban mutassák.
  • JethroHUN
    #92
    Nagy átverés ez a sorozat... nem is lehet hegedülni emberi hangszálakon. Nem tudom mit rontottam el, pedig lépésről-lépésre úgy csináltam ahogy a sorozatba mutatták. Na jó azt hiszem inkább építek a semmi közepén egy 10 méter magas totemoszlopot testrészekből, mondjuk nem tudom hogy a retekbe fogom felállítani, bár a sorozat szerint ez is kivitelezhető...
  • Tikal #91
    Pár rásszel ezelőtt mintha Graham sejtette volna hogy Hannibal-lal valami nincs rendben, ez most ugy volt vagy csak én képzeltem bele? Abban a részben, mikor Hannibal a mentőautoban menti meg az életét valakinek, felvágja, turkál benne stb, és ott elég sok minden klappolt.... mondjuk azóta Graham állapota rosszabodott, lehet ezért nem emlékszik :D
  • ForzaInter
    #90
    ez tényleg nagyon beteg rész volt, itt már inkább elmentek a horror irányába, de nem baj:D
  • Cucmey
    #89
    13 és a második évad is annyi lesz.
  • TDC Geronimo
    #88
    Atyaég milyen elmebeteg rész volt ez. Hány részes az évad? 13?
  • Szolnokboy1
    #87
    +fav
  • stargatelost
    #86
    Aztabüdös, micsoda creepy rész volt ez a tizedik :O
  • Cucmey
    #85
    Az egyik kedvenc jelentem a hetedik részből de szerzői jogok miatt letiltották ezért töröltem. :)
  • Quantumleap
    #84
    Mi volt itt?
  • Cucmey
    #83
    Ma reggel olvastam én is! Isteni! :DD
  • zzeN
    #82
    Hannibal 2. évad berendelve.
  • Cucmey
    #81
    Tobiás hangja tényleg gáz de szerintem a szinkron hangok jók! Mondjuk igazán jó szinkront a Maffiózók óta nem láttam.
  • Béka Benő
    #80
    Hannibal 1. évad/8. rész

    Tényleg remek volt a mostani rész, de Tóbiás magyar hangja valami iszonyat lett. :( Mint valami náthás gyerekhang ! A szinkronrendező ezt így komolyan gondolta ? Belehallgattam az eredeti angol hangú részbe, hogy igazából milyen a orgánuma a néger srácnak.Összehasonlítva a magyarral ég és föld a kettő.Nincs mese...ezután a Trónok harca mellett ezt a sorozatot is eredeti nyelven nézem.
  • Cucmey
    #79
    Ki éhes? :))

  • Cucmey
    #78
    Bon Appetit! :)

  • Quantumleap
    #77
    Elég szélsőséges hasonlatot írsz, azért ilyen fokig nem lát meg dolgokat. Csak, hogy értsd: A ballisztikusok nyilván elmondják neki, hogy milyen sorrendben történtek a gyilkosságok, és hogyan, milyen eszközzel, ésatöbbi. Ő ezek alapján rekonstruálja magában, és mivel 100%-ig bele képes magát élni a gyilkos helyzetébe, gyakran feltűnnek neki apró, de fontos részletek.
  • precision
    #76
    arra gondolok hogy amikor beleképzeli magát a helyzetbe mindent a legapróbb részletig "lát"
    ok, át tudja élni amit a gyilkos érzett, tudja hogy miféle ember...stb., de akkor se legyen már az hogy ránéz egy tett helyszínére és azt is tudja hogy az elkövető gyerekkorában szeretett rubik kockát kirakni amikor épp kint esett az eső és az anyja meg mákostésztát főzött a konyhában (most csak mondtam egy példát)
  • Tikal #75
    a filmben is ez volt, meg itt is, vagy lehet nem figyeltem, de még soha nem mondta meg ki a gyilkos, csak profilt adott...
  • precision
    #74
    hát nekem a beleélős képzelgésekről vagy flashbackekről nem ez jött le :)
    de mindegy is, mit számít az én véleményem :)
    egyszer majd talán ledarálom ezt a sorozatot, persze csak ha normális befejezése lesz
  • Tikal #73
    helyzetekbe tudja beleélni magát, és nem megmondani random emberekről, hogy mit csináltak tegnap este. egy profil tud adni, ennyi, senkinek az ujjlenyomatát nem köpi ki :)
  • precision
    #72
    hát ja ezen már én is régóta ki vagyok bukva :) sok prűd döntéshozó öregasszony :D én már másra nem tudok gondolni :)

    amúgy meg nem a sorozat minőségével volt gondom... mondjuk a hatásvadász lassított felvételek picit zavartak de nem annyira hogy emiatt hagyjam abba :) ráadásul a durva jelenetek sem vonzanak... belső szervek, belek és ilyesmik... én nem igénylem hogy totálba mutassák ezeket és beletolják az arcomba :) ettől még nem lesz realisztikusabb a sorozat, számomra

    inkább a főhős képességét érzem "túlzásnak"... meg sincs magyarázva igazán, és túlságosan hihetetlen... akkora pro a srác és nem vágta le egyből miféle ember dr. Lecter, pedig előtte egy holttestről megmondta hogy hány gyereke van az elkövetőnek... :)
  • ForzaInter
    #71
    hát ez az évad biztos végigmegy.

    de attól, hogy kasza lesz (persze ha tényleg az lesz) még mindenképp érdemes nézni a sorozatot. mert egy nagyon jó, minőségi sorozat, ez kábelre lenne való.

    a brutalitása miatt amugy csodálkozok, hogy ez országoson megy.

    azért vicces, hogy ilyen dolgokat lehet mutatni országos tv-ben de egy női mell, vagy egy kis káromkodás már tilos..
  • Tikal #70
    hm, jól láttam, hogy Graham-ben felmerült, hogy... :)
  • Cucmey
    #69
    7. rész egészen szenzációs.
  • bcrics
    #68
    Azért Puzsérban van némi Will Graham manifesztáció.
    http://www.youtube.com/watch?v=GcjJTMuZGJs

    Főleg 4:05től :D
  • bcrics
    #67
    Pedig most a 6. résznél már kezd Alakot ölteni a sorozat, már Lecter is villant...
  • precision
    #66
    hát ha elkaszálják még idő előtt akkor nem volt kár... :P :D
  • Cucmey
    #65
    Kár volt... :D
  • precision
    #64
    akkor még jó hogy a 2. rész után abbahagytam... :)
  • stargatelost
    #63
    Nagyon szarul. Kaszaszint igazából.