95
A Creative Assembly új free to play játéka
  • Ryleh
    #95
    Hello, en noha tudok jatszani a Wows al, ugyanarrol a kliensrol ez a 0xf003 errort tolja. Pedig nincs aktiv virusirto, tuzfal. Kuldtem tickettet,.... Valami otlet, fix?
  • Party Hard
    #94
    Üdv újra játszok a játékkal. Sajnos továbbra is az a tapasztalat, hogy a cpu lag felmegy 30mo fölé utána kidob. Valaki tapasztalt már ilyet?
    Az Internetem 30mb/s a gépem elméletileg viszi a játékot simán
  • Rammsch31n
    #93
    valahogy úgy... egyébként a t10-ig eljutni iszonyat grindfest lesz... :S WG elintézte :D
  • aadam
    #92
    még legalább 1 lesz :( asszem a closed beta végén
  • Terawatt
    #91
    Nos igen:)

    Várni kell addig, ameddig nem lesz hivatalos, hogy nem lesz több reset.
  • aadam
    #90
    és úgy harmincadjára kezdhetsz mindent elölről....
  • Rammsch31n
    #89
    na megint jön a closed beta... hehe... most másodjára...
  • aadam
    #88
    ha minden igaz akkor ez a videó a múltheti tesztről készült: Video

    Ez alapján tényleg inkább csak visszafelé haladtak a dolgok :(
  • Rammsch31n
    #87
    ...volt az 9 hónap is :D... de egyébként ez szánalmas... ha nem látok változást én ezt nem játszom tovább... mi a gyászért van rosszabb!!!! állapotban, mint az akkor BÉTA verzió?? ezek hülyék...
  • aadam
    #86
    hát ez így elég gáz :(
    oké, a teszt alatt az volt a kifogás, azért nincsenek nagy változások mert a bugokat javították amiket a játékosok találtak. De akkor mégis mit csináltak az elmúlt fél évben? Minden képre rá photoshoppolták a WG logot?
  • Rammsch31n
    #85
    Nos alapvetően sokat nem változott a játék szerintem, az interfacen meg UI-n vannak módosítások...de b+ ezen dolgoztak hónapokig? mert akkor jól seggbekéne rúgni őket. :D
  • Rammsch31n
    #84
    A változásra én is, lehet semmi nem fog változni.... na az mondjuk azért nagyon durva lenne, mert akkor hónapokon keresztül semmit nem csináltak volna vele? :D
  • aadam
    #83
    Hát én kíváncsi vagyok hogy lett-e lényeges változás. Lesz-e új nép,egység,stb.

    Én csak 500 csatáig jutottam, olyan T6 körülig. Eddig még nem hívtak be :(
  • Rammsch31n
    #82
    Igen, holnap lesz egy closed alpha... én már kaptam is e-mailt, meg meg van csinálva az egész, hogy végre kipróbálhassam.
    Nekem 900+ csatám volt, de facen ment a sírás, hogy 1000+-os csávók miért nem kaptak e-mailt, hát azért, mert hullámokban hívják be az embereket. :) Vagy nemtom, ezt olvastam valamelyik dev-től. De majd leírom a véleményemet, ha gondoljátok. Az előző verzióban 9-es szintig jutottam az egységekkel, kár, hogy újra kell kezdeni a grindet maajd egyszer, de ha oly sok mindent változtatnak rajta, megértem... aztán ki tudja.

    Csak visszás egy kicsit, így hogy a WG besegít nekik (mennyire cseszik el a koncepciót és viszik el a tankos iránybe=ergo vegyél sok sok prémium cuccot), meg az is, ahogy a playerekkel bántak... de a potenciál megvan benne (korábban is meg lett volna szerintem, csak a CA-nak ez új dolog volt gondolom), csak kérdés, hogy milyen lesz a fogadtatás meg a többi. :) Holnap többet fogunk tudni.

  • aadam
    #81
    Igen, elkezdtek embereket behívni. Amiket eddig olvastam az alapján olyanokat hívtak be akik 1000-nél több csatát játszottak és az EU szerveren.

    De ha valakinek más infoja van,akkor mondja. Főleg ha valaki kapott kódot :)
  • Malarki
    #80
    Szintén Facebook, pár perccel ezelőtt:

    Commanders, the very first Alpha Weekend is tomorrow from 8:00 to 21:00 UTC. For those who already played Total War: Arena, check your e-mail to see if you are one of the lucky few who received an e-mail invitation!

    If you haven’t received an invitation, don’t worry and stay tuned for the next Alpha sessions!
  • Malarki
    #79
    Erről a WG-s társulásról még nem is hallottam. Majd meglátjuk mi lesz ebből.
    Viszont Facebookon kint van egy kép amin a holnapi dátumot lehet felfedezni, szóval lehet hogy kapunk végre valami infot.
  • Rammsch31n
    #78
    Azért a CA jól elásta magát nálam, nem ezzel, hogy betársultak a WG-hez, mert ezt nem tudom eldönteni még, hogy jó-e vagy sem...hanem azzal, hogy hónapokig egy büdös szót nem szóltak, hogy mi van...S ez az ő hibájuk, ha emiatt már nem akarnak visszatérni az emberek. Egy játékos bázissal nem lehet így bánni, ha meg igen, annak majd megisszák a levét... Szerintem az emberek joggal lehetnek mérgesek, ráadásul ki tudja, hogy ez a WG-s biznisz, hogy fog elsülni... még ha csak kiadó is a WG, valami turpisság tuti lesz.
  • PrasCo
    #77
    Én is elképedve szemlélem az eseményeket. Anno, már nem is tudom, mikor, az OBT-ben toltam el magam t4-ig (akkor még csak két nemzet volt és eleinte úgy rémlik, két-két hős), aztán félreraktam. Ez pedig már nem tegnap volt. Erre most a world of warships-en olvasom, hogy a WG társult az Arena-val, gondoltam, beletúrok jobban - erre úgy néz ki, szinte ott állnak a startmezőn. Megint. Mi a csöcs, most komolyan?
    A háttérben áttolták az egész katyvaszt kb. WG szupervízuó alá?
  • aadam
    #76
    szerintem még hónapok elfognak telni mire újra játszhatunk

    vagy szép lassan megölik a játékot a sok ide-oda tologatással. Ez már a harmadik "hivatalos" fórum idén:
    Fórum
  • Terawatt
    #75
    Ezt nem is tudtam, csak úgy eszembe jutott a játék amikor egyik nap írtam :D
  • Malarki
    #74
    Jelenleg sehogy. Pár hónappal ezelőtt lelőtték a szervereket fejlesztés címén, azóta várunk. Múlt héten adtak megint életjelet magukról, talán lassan újra játszható lesz.
  • Bandeeka
    #73
    Sziasztok!
    Hogy lehet kipróbálni a játékot? Azt olvastam, hogy béta
  • Terawatt
    #72
    Tolja ezt még valaki?
  • aadam
    #71
    azt ígérték hogy nem fogják törölni:
    https://blog.totalwararena.com/2015/09/07/patch-11-no-more-account-resets/
  • kailee
    #70
    Én is tolom még Római Germanicus Tier 4-5-6
    Görög Leonidas Tier 2-3

    bár nem tudom, hogy éri mégéri-e sok időt beleölni vagy úgy is törli kaz egészet induláskor.
  • Malarki
    #69
    Én is játszom még, csak sajnos mostanában kevesebb időm van rá.
    Rómánál a principesnél, a helléneknél a thorax hoplitánál és az első lovasságnál járok. Barbárokkal nem játszom, nem tetszenek.
  • Dzsihad
    #68
    Üdv!
    Van aki tolja rajtam kívül?
    Tier 4-5 körül járok
  • aadam
    #67
    Alexandrosz 3 lovassággal. csak így nem tudom használni az egyik képességét (anvil), a wedge formation meg néha bugol. de ha jól elkapod az ellenséges egységet hammer-rel akkor nem sok marad belőle :D
    görögöknél kéne egy hadvezér amelyik az íjászoknak való képessége van.

    rómaiaknál Germanicus volt, de az új patch óta nem nagyon játszottam velük

    Armenius-nak meg a 4. képességére vagyok kíváncsi (álcázás), nekem az még nincs meg,eddig csak 1szer láttam csatában hogy használták volna, de aki használta elég bénán csinálta....de azzal szerintem csúnya dolgokat lehet majd művelni...
  • Terawatt
    #66
    Ahogy elnéztem már beálltak a meccsek és kevesebb arminius van.
  • Terawatt
    #65
    Én egyelőre artizok, de elértem odáig, hogy a ballista nagyon nem jön be. Full ballista nagyon inefektív szerintem a katapulthoz képest (vagy csak még nekem nem sikerült bele jönnöm). Korábban vagy full cata vagy 2 cata 1 pikeman felállásban játszottam.
  • Malarki
    #64
    Egyébként kinek melyik commander preferálja?

    Nekem a rómaiaknál Germanicus, 2 közelharci és 1 távolsági egységgel, a helléneknél meg Leonidasz, szintén 2 hoplita 1 íjász. Illetve most hogy meglettek a görög lovasok gondolkozom Alexandrosz megvételén.
  • Terawatt
    #63
    Egyet értek. Szerintem ez várható volt, hogy így lesz. Valszeg ahogy jönni fog a többi tier ott is tovább gördül ez a "probléma" majd szépen be fog állni.
  • Malarki
    #62
    Alexandrosz kimondottam a lovasságra van kihegyezve, nyilván akkor éri meg ha használsz lovasokat. Eredetileg Scipio is ilyen volt, de kicsit átalakították, most inkább ilyen római Miltiades klónnak tűnik, aki a gyorsaságra épít.
    Előbbi szerintem megéri a lovasok miatt, utóbbi annyira már nem.
  • Rammsch31n
    #61
    Srácok érdemes beruházni a görögöknél meg a rómaiknál a 10000-be kerülő commanderre?
  • aadam
    #60
    igazán majd akkor derül ki hogy mire jók a barbárok, ha majd a csatában nem 90% lesz a barbárok aránya...

    amúgy én a barbár lovasságnak eddig nem sok értelmét találtam (T1-2), rohamozni nem tudnak tisztességesen és gyorsan meghalnak. Max felderítése jók,meg ha gyorsan körbe lopakodsz a pályán és foglalsz velük.
  • Terawatt
    #59
    Egyik pályán flankeltem egyet és pillanatok alatt szétvertek mindent frenzy alatt. Jelenleg 72% attack dmg-et kapnak ezalatt. Azért az nem semmi.
  • Malarki
    #58
    Tudom hogy nem arra valók, nem is én voltam velük hanem ellenem jöttek :D

    Ez a Rubicon elég jó kis pálya lett. Csak kár hogy bárhol át lehet menni a folyón.
  • Terawatt
    #57
    Nem 1v1re vannak. Patch noteban benne van hogy frontális támadásnál nem lesz jó napod. :)
  • Malarki
    #56
    Ja, ma játszogattam egy kicsit és tényleg jobb a helyzet, érezhetően gyengébbek lettek a távolsági fegyverek.
    A barbárok meg így elsőre elég gyengének tűnnek, még 1v1-ben is esélytelenek.
    Azt sajnálom hogy Germanicusnál nerfelték a Vengeance képességet, régen nagyon lehetett aratni vele, most már kicsit visszavettek belőle.