850
Cities in Motion 2
  • Toxigen
    #850
    Töredelmesen bevallom, nem emlékszem már, újabban a Train Fevert nyúzom.
  • szepesimiklos
    #849
    az útszélesítés nem csak úgy működik ,hogyha kitörlöd az utat és ujjat húzol???
  • RoboKutya78
    #848
    vezess át rajta metrót a híd alatt:)
  • Toxigen
    #847
    Út szélesít, buszsáv kijelöl.
    Villamos vágányt a buszsávba.
    Gázabb, ha hídon van a dugó, azt nem lehet szélesíteni (vagy csak én nem próbáltam még?)
  • Laca54321
    #846
    a verzió szám pedig 1.6.3.
  • Laca54321
    #845
    Sziasztok!
    Nem rég szedtem le a játékot valami 1,2 gb-os DLC-et gondolom. Minden fasza annyi, hogy bizonyos helyeken az autók be ragadnak és óriási dugót okoznak és sajna így nem tudok játszani vele. Ötlet valakinek? Köszi.
  • Tuvok #844
    Mert a játék motorja egy hulladék.
    Ha össze is jön, gyorsan kiestek "sync"-ből.
  • szepesimiklos
    #843
    Üdv!
    Multiplayerezni akkarok de mindig kidob miért??
  • lanerto
    #842
    Üdv! Valakinek megvan az auto ticket price update?
  • szepesimiklos
    #841
    Üdv!
    Folyton lefagy van ,hogy 5-30 percenként
    A budapest be se lép lefagy
    Fekete képernyő és kilép!!
  • Tuvok #840
    Kiestek a szinkronból, ez kezdettől fogva probléma volt. Pár hónappal a megjelenés után ígérték, hogy javítják, de sosem tették...
  • lanerto
    #839
    Üdv! kb. 2 éve játszom ezzel a játékkal, és az lenne a kérdésem, hogy ha multizni szeretnék akkor miért van az, hogy egy idő után (20-30 perc) pl. nem látom a másik vonalát amit épít? Nála már jár a busz, nálam se megállója nincs, se járműve... mintha automatikusan offline módba lépne. Egy szobában szoktunk játszani kompetitív módban, és idegesítő tud lenni hogy szétkapcsolódik egy idő után. Erre van valami megoldás?
  • szepesimiklos
    #838
    A játék folyton lefagy nem tom miért?
    A Budapest 2.0 nem indul el lefagy
  • RoboKutya78
    #837
    köszi
  • bPatrik0521
    #836
    Itt van a fordítás(nem kell megvárni a "generating preview"-t, csak nyomj download-ot) amit én csináltam anno. Küldetések nincsenek lefordítva, a többinek a nagy része (kb75%-a) le volt fordítva, de nem tudom patch-ekkel mennyi új szöveg jött hozzá azóta. Ehhez 2013.05.23-án nyúltam utoljára. Nem játszok már vele. Esetleges hibákért elnézést.
    Utoljára szerkesztette: bPatrik0521, 2015.10.12. 16:24:34
  • Dyepe
    #835
    Bocsánat, hogy csak most reagálok, de köszönöm a segítséget Mindenkinek!
    RAM probléma miatt lépkedett ki, a 32 bites rendszer hátránya...
  • RoboKutya78
    #834
    Kb én is hasonló eredményre zártam a kutatásom az első részhez van egy befejezetlen magyarítás de az se nagyon tökéletes.
    Ezek szerint az egyhez dlcket meg se próbáljak vadászni? Találtam naná hogy egy orosz oldalt ahol van pár járgány de nem jövök rá hogy a steames verzióhoz hogy lehet feldobni a kiegészítőt.Esetleg torrenten talán akad dlckkel együtt levő törés?
    Ha tudnám hogyan kell ezt a gamest magyarosítani talán megpróbálnám folytatni.

    Utoljára szerkesztette: RoboKutya78, 2015.07.09. 18:00:27
  • gunji
    #833
    Visszalapozva a fórumban 2013 májusáig, úgy tűnik, igen, volt fordítás. Sajnos a fájlok már nem elérhetők. A Paradox fóruma szerint is van, de az sajnos a cimx-en volt.
    Nekem sincs meg egyik sem, mivel a játék továbbra sem jó, így maradtam az első résznél :D
  • RoboKutya78
    #832
    Srácok magyarítása van a játéknak??
  • Etax
    #831
    Szia! Ajáték eredeti (boltban vásárolt, regisztrált), és a Steamen-nen vettem ezt a kiegészítőtt. Akkor működött. De a problémám az, hogy az űjra telepítés után a térképek újra bekerültek autómatikusan. De a járművek nem.
  • TNH
    #830
    Ha Steamen vetted, autómatikusan települ. Persze ehhez eredeti játék és DLC kell.
  • Etax
    #829
    Sziasztok!
    Egy olyan kérdésem lenne, hogy bár sikerült megszereznem Players Choice Vehicle Pack........ A játékon belül, hol, és avagy milyen nevű új könyvtárat kell létrehozni, hogy utána elérhetővé váljanak a depókban?
    Segítségeteket előre is köszönöm....
  • gunji
    #828
    Üdv!

    Nekem is hasonló problémám van e második résszel, annyi különbséggel, hogy indítás után semmilyen életjelet nem ad, még hibaüzenetet sem. Hosszasan lehetne írni róla, de most rövidre fogva, a steam fórumán panaszkodtak sokan, s ott adnak is egy javaslatot: 4 gigabájt rammal rendelkező 32 bites windows 7-nél egy rendszergazdával elindított parancssorba kell beírni az alábbi sort:
    Bcdedit /set increaseuserva 3072
    Ha hiba nélkül elfogadta, akkor újraindítás után elvileg nem fog kilépetni a játék.
    (OFF A magyarázat az, hogy 32 bites windowsnál egy program legfeljebb 2G memóriát foglalhat le magának, s ez a játéknak/enginenek kevés, s azt is rosszul programozták le. S ezzel a paranccsal állítjuk át ezt a 2G-s korlátot 3G-ra. Ha valakinek kevesebb a RAMja, akkor kisebb paraméter kell megadni, pl. 3G memóriánál 2560-t. Hátha úgy működik. ON)
    64 bites windowst ez a probléma nem érinti. Sajnos az én problémámat ez sem oldotta meg, de arra gondoltam, talán Neked segíthet, ha még nem próbáltad.
  • Austin Bailey
    #827
    nekem a rammal meg a játékokkal az a tapasztalatom, hogy az ajánlott rendszerkövetelményben szereplő ram általában kevés.
  • Dyepe
    #826
    Igen, visszavettem teljesen alapra a grafikai beállításokat, és a teljes képernyős módból is kivettem az x-et. A hangnál sokat nem tudtam variálni, de azt a keveset is próbáltam.
  • Tuvok #825
    Grafikai bellításokat állítgattad ? AA, HDR, köd kikapcsolás, esetleg a hangnál a speaker mód más, mint amilyen rendszered van. Bármi lehet. Valami összefüggésnek kell lennie a kilépések között.
  • Dyepe
    #824
    Elvileg naprakészek az illesztőprogramok.
  • Tuvok #823
    Drivereket frissítetted ?
  • Dyepe
    #822
    Akkor újra teljes a tanácstalanság :).
  • Tuvok #821
    Kizárt, hogy ez lenne a baj. Szerintem sokan játszanak vele 32 biten gond nélkül.
  • Dyepe
    #820
    Akkor kezdek attól tartani, hogy az lesz a gond, hogy csak 32 bites a rendszer. Ezek szerint váltani kéne 64 bitre?
  • Mighty
    #819
    Nekem is annyi van, igaz 64 bites win7. Eddig sose lépett ki.
  • Dyepe
    #818
    4GB ram van a gépben, igaz az 32 bit-es win 7 van fent, és ha jól tudom az nem kezeli mind a 4-et. Ettől még lehet kevés?
  • Dyepe
    #817
    Köszönöm, annyit sikerült a beállítások próbálgatásával elérnem (kivettem az x-et a teljes képernyős módból, és lejjebb vettem a többi beállítást is), hogy kicsivel később lép ki. De még sajnos így sem az igazi. :(
  • Austin Bailey
    #816
    szertinem kevés a ramod. Nekem ugyanezt csinálta, amíg kevés volt.
  • Tuvok #815
    Nézd át a grafikai/hang beállításokat, nem tudom hirtelen mik vannak benne, próbáld állítgatni. Esetleg videókártya/hangkártya driver frissítés hozhat még eredményt.
    Próbálj esetleg gúglizni, cim2 crash to desktop-ra, vagy hasonlóra.
  • Dyepe
    #814
    Hibaüzenet nincs, csak egyszerűen kilép. Összefüggést nagyon nem találtam. Akár új vonalat csinálok (mindegy hogy busz, villamos stb), vagy nézem a várost, szóval sajnos ezektől teljesen független. Csak az alap játék van fent, a gyári pályákkal.
    Az újratelepítésre én is gondoltam, próbáltam is, sajnos ugyan ez. :(
  • Tuvok #813
    Ez így nagyon tág.. esetleg valami hibaüzenet ? Mit csinálsz amikor kilépked, lehet-e bármi összefüggés a kilépések között ? Valami mod, dlc, pálya ez esetleg ?

    Újratelepítés sokszor megold ilyesmit.
  • Dyepe
    #812
    Sziasztok!
    A segítségeteket szeretném kérni. Eredeti a játék. Az a problémám, hogy változó időközönként kilép a programból (eddig talán max 30 perc volt a folyamatos játékidő). Valaki találkozott már ilyen problémával, és tudnátok rá valami megoldást?
    Előre is köszönöm a segítséget! :)
  • nyirog
    #811
    players choice dlc-ben van ikarus :)