294
Age of Wonders 3


  • JonasSandor
    #294
    Ez az új dlc-je nehézségbe milyen lett?
  • JonasSandor
    #293
    Az tök jó hogy ki lehet nyírni mindenkit a pályán.
  • hapi
    #292
    Picit könnyű lett, saját világban, saját néppel Brutálon semmi gondom nem volt, kiirtottam volna mindenkit de már nem volt kihívás és sok idő lett volna mindenhová oda gyalogolni. Végül ezzel a terjeszkedéssel nyertem mert azzal még nem nyertem.
  • JonasSandor
    #291
    Elég kemény a tutorial pálya is. Sajnálom hogy csak 18-an lehetünk egy seregben, eddig 24 volt.
  • IMYke2.0.0.0
    #289



  • JonasSandor
    #289
    Ha a hős meghal akkor visszaéled úgy mint a planetfallba?
  • JonasSandor
    #288
    Looooool bebaxna ha a 2060 nem vinné rendesen :D :D
  • JonasSandor
    #286
    Elég rosszúl fut optimalizátlan lett, és fűti a hardvereket piszkosul.
  • JonasSandor
    #285
    Sokkal nehezebb.
  • hapi
    #284
    Amíg vártok tudom ajánlani ezt: "spellforce conquest of eo"
  • JonasSandor
    #283
    Igen nagyon várós.
  • JonasSandor
    #282
    Május 2 án jön a folytatása.
  • JonasSandor
    #281
    A nagy haddelhaddba véletlenül kinyírtam a fővárát és megnyertem, ezzel kilett akasztva a kampánya.
  • JonasSandor
    #280
    Mostani pálya is valami kegyetlen, annyi emberrel jön támadni, hogy nem győzöm visszaverni a támadását. Ha nincsenek ezek a távolsági bombáim megint game over lenne.
  • JonasSandor
    #279
    Végül még sem kellett lerombolni, hanem csak a kolóniás építővel felszedni azt ennyi volt az egész. Hát kegyetlenül kicseszett velem ez a pálya.
  • JonasSandor
    #278
    Na le kellett rombolni a várost hozzá, alig lehetett mert mindig bekresselt, és utolsó nekifutásra most nem kresselt ki és leromboltam, így megnyertem a pályát.
  • JonasSandor
    #277
    Most ilyenkor mivan, ha megnéztem a küldibe teljesítettem a főküldit, és egyszerűen nem adja be hogy vége a pályának. Néha 1 ellenfél jön mellékküldibe de ennyi. Tökön szúrom magam, hogy nem tudom folytatni a játékot.
  • JonasSandor
    #276
    Most meg egy fura volt így a végén. Zöldet nyírtam ki utolsó előttinek mert annak volt veszélyesebb serege, és lehetetlent írt ki seregének. Belém nyomott egy villámot azt sok életet leszedett azért volt lehetetlen, aztán autómata csatában meg istenmódján lenyomta az embereit, én meg nem bírtam vele, hogy csinálta nem tudom. Ezen a pályán így a 12-es szintű hősök elég volt mindenre. Világos kéket hagytam utoljára, mert még fedezek egyet amit elhagytam.
  • JonasSandor
    #275
    Most volt a legkegyetlenebb csata. A hősökkel ugyan csak 14 en voltak, 4 el kevesebben de a bénítással, és a hatalmas csapásokkal szemben aligha volt esélyem. Viszont a végére területet változtattam és így a hőseim nem voltak annyiszor szerencsétlenek. Ezt nem tudom mitől vannak, de nagyon idegesítő volt. Így tudtam a több óra szenvedés után legyőzni, volt nálam egy menedék mint a heroes 4 ben is van, csak itt 1 körre hat csak. Hatalmas élmény volt legyőznöm.
  • JonasSandor
    #274
    Eszméletlen durva csatákat lehet vívni hősökkel, 12-es szintűek, és lenyomtam 18 ellenfelet egyszerre XDXDXXD
  • JonasSandor
    #273
    Hogy halad a fordítása?
  • JonasSandor
    #272
    planetfallal tolja még valaki?
  • JonasSandor
    #271
    Mért van az hogy a sereg átváltozik feketévé, és nem lehet irányítani a sereget?
    Most meg olyan jót harcolgattam a pályán 484-dik körig, tök jó volt, csak a sárga ellenfél nem mozgott aztán ezek az utánpótlásos seregekből 12 medúzás sereg lenyomta a hősét, és nem tudtam folytatni. Ezek az utánpótlásos seregek honnan jönnek folyton?
  • JonasSandor
    #270
    Mi veszi el a sereget és válik fekete kóbor sereggé?
  • JonasSandor
    #269
    Meg is jelent a kiegészítő.
  • JonasSandor
    #268
    Ki is nyírtak a rohadékok.
  • JonasSandor
    #267
    Kedden jön ki.
    Nem tudja valaki hogy mi a faszom veszi el a seregemet?,és hiába töltöttem vissza akárhova vittem elbaszta feketére, és így kurvára elbaszva az állásomat. Pedig nyertem volna az egészet és most foglalgatják a váraimat a két lila sereg. Ezzel az odatelepedett szarokkal meg megnyújtja a köröket.
  • JonasSandor
    #266
    Várjuk szeretettel.
  • Although
    #265
  • JonasSandor
    #264
    Újrakezdtem és az eredeti pályát adta be most, és így már megis lehet csinálni gyártássoron van a 24 sereg, 6 hősöm mindennel felszerelve piszok erősek pedig csak 6-os szintűek.
  • JonasSandor
    #263
    A következő pályán meg kinyírhatatlanok minden, szerencsétlenséget basznak rám elveszi a seregemet valami faszság. Így kinyírhatatlan minden.
  • JonasSandor
    #262
    Túl sok kolóniát felszedek akkoris vége lesz a pályának?, mert nálam vége lett éppen.
  • JonasSandor
    #261
    Most már dögivel van pénzem és várakat is gyártom ezerrel.
  • JonasSandor
    #260
    Igen a planetfallról van szó. Beszippantott teljesen és most kinyírtam a türkizt is, hátbatámadtam amikor jött a másik oldalról. Volt viziegységei is de szerencsére nem kellett harcolnom vele, mivel itt is a hősei megdöglöttek és utána meghalt.
  • Although
    #259
    Figyelj nem negyvennyolc többféle egységed van van core, van légi van tank ,van egyéb 2 sereg az 12 egység 1 sereg 6.
    Ok ha a Planetfallról beszélünk :)
  • JonasSandor
    #258
    Nekem a lila a váránál állt körbe, nincsen energiám a 2 seregre 48 ember legyártása nem lehetséges.
  • Although
    #257
    Ellenfél még nem állt körbe több egységgel terepen? Rendszeresen 2 csapattal megyek és több irányból támadom az ellenfelet.
  • JonasSandor
    #256
    Igen észrevettem, most kitudtam végül nyírni, ott ólálkodtam a területén, és mikor kijött a várából úgy hogy egyből nem tudott visszamenni gyorsan lecsaptam rá. 3 kör múlva vízre szállt a maradék embereivel, de aztán hűlt helye lett mivel nem tudott várakat szerezni, vagy kinyírtam az összes hősét, és csak emberrel itt sem lehet várat foglalni azért döglött meg szerintem.
    Csak a kolóniákat meg sorra rabolta ez az őrflotta, meg a türkiz is elfoglalt egy váramat, de nagyon díjazom ezt a rendszert,hogy egyszerre csak 1 ellenfél támadhat le. Csak nem hagy időt ahogy kinyírtam az egyiket.
  • Although
    #255
    Fejlesz. Taktikáz. Több féle stratégia van. Ha L-6-st nyomod akkor a vanguard ugye. Repair robotok nagyon hasznosak.
  • JonasSandor
    #254
    Most emberem meglenne de nem férek az ellenséghez, és azt írja hogy megnyerném, de másodszor is 7 embere maradt 2 sérülten igaz hogy sok kicsi emberrel támadtam le, de volt benne 14 nagy sereg is.