12
  • szaboi
    #12
    Szódával elmegy. Még mindíg jobb mint a The Walking Dead Survival Instinct.
    Amúgy ttt1:
    Szerintem kevered a Aliens Colonial Marines al mert ahhoz jött ki egy nagy javítás 3.5 gb méretbe

    ehhez is jött ki javítás 1.03, 1.04, 1.05
  • ttt1
    #11
    Kijött hozzá egy 3 Gb-os patch az nem segít rajta?
  • Etinger
    #10
    City Interactive... Hát őket már ismerjük :)
  • es5eNCe
    #8
    Én is elkezdtem a játékot majd fél óra után abba is hagytam. Az előző rész még mindig sokkal jobb mint ez. Nevetséges az AI és a pályák is nagy mértékben lineárisak. A grafika már nem azért az egy húszért de jobb volt az elsőnél. Én ott csak ámultam hogy milyen szép és részletes (ugyanaz a gépem van még mindig) ennél meg bosszankodtam hogy hol a CryEngine amit annyira ajnároztak pedig maximumra állítottam mindent. A Sniper Elite-el ha össze lehet hasonlítani - köröket vert erre az alkotásra.
  • Ender Wiggin #7
    bírom ezek a rendkívül alapos, átgondolt, szellemesen megírt (á dehogy) TÍZSOROS
    értékeléseket a tibitől. nincs ez lefizetve, csak .... inkább nem írom le.

    az első sem volt nagy durranás, de kielégítette az ember igényeit abban az időszakban, mikor a piacon csak a Sniper Elite létezett és azt már 25x végigtolta.
    a city a kiadók/fejlesztők uwe bollja.
  • vinc3nt
    #6
    legalább a cím most helytálló...
  • jarlaxxe
    #5
    Két szó:Otherworld = szánalmas
  • mg1992mg
    #4
    Ennyi. Nem véletlenül húzta le a játékot Zoly.

    Ezért a cikkért fizetett a City Interactive? xD
  • Bari06
    #3
    Egy szó: Otherworld.
  • UltraZord
    #2
    4 óra alatt végig vittem szenvedtem vele, hogy majd csak jobb lesz, de nem lett...
    fejeseket akartam lőni arra kiváló, de maga a megvalósítás az pocsék
    grafika pocsék, hihetetlen, hogy erre elpazaroltak egy cryengint és ami még kellemetlenebb, hogy szétégette a videokártyám szinte.
    Pocsék játék, sajnálom azt aki pénzt adott ki érte. Csak a cím miatt olvastam bele a cikkbe, azt hittem ironizál valaki...
  • Grodt
    #1
    Na jó most már kíváncsi vagyok, hogy PC-n ennyivel jobb a grafika, vagy csak Tibornak van nagyon fura ízlése. Amikor videót néztem belőle, az ugyancsak itt megjelent cikkben találhatót, én attól a grafikától majdnem hánytam. CryEngine 3?! Eddig akármilyen kritikát olvastam, néztem, vagy kommentelőket olvastam, mindenkitől azt hallom, hogy egy hulladék a játék. Az AI nevetségesen hü.ye, hihetetlenül bugos a játék, na és a 7-8 órás játékidő az mindössze 4 óra...

    Komolyan áldozok majd rá egy kis időt, és megnézem, hogy most Tibit fizette le a City, vagy csak a játékos társadalom túl szőrösszívű. (amilyen videókat láttam, inkább az előbbire szavazok)