1429






  • Baker1
    #1429
    Üdvözlet katonák! Kiadásra került a Call of Duty Ghosts "remastered magyarítás"! Fagyás és hibamentes! További infó a Baker Online-on!
  • grebber
    #1428
    Úgy tűnik, a Call of Duty: Ghosts 2 lesz az idei CoD
  • scomcomputers
    #1427
    Nagyon jó! Thx
  • Federation
    #1426

  • dargelot
    #1425
    Szia, kb 3-4 napja vettem meg a játékot s engem is mindig kidob minden multis meccs után "CoD Ghosts has stopped working" hibaüzenettel. Nekem (gb memóriám van tehát nem ez okozza a gondot. Valakinek valami ötlete van?
  • ricsa008
    #1424
    Sziasztok ! 4 GB ramom van a játék jól fut de minden multis meccs után kidob... Van valami mod olyan mint a ram fix eredeti verzióhoz ? mert azt próbáltam de akkor nem tud kapcsolódni ...
  • scomcomputers
    #1423
    Húúúú, de hányszor :)
  • Baker1
    #1422
    Na végigtoltátok már, Szellemek? :D Ha nem sikerült letölteni az oldalról, tölthető lesz a PC Guru oldaláról valamint fent lesz a GameStar DVD korongján is!
  • grebber
    #1421
    Na végre már
  • Baker1
    #1420
    Köszi, elég nehéz szülés volt. :P De legalább a Hitmannel könnyebb a helyzet, jóval!
  • mester1987
    #1419
    GRAT
  • Baker1
    #1418
    Sziasztok! Végre tölthető a játék magyarítása! Leszedhető a már megszokott oldalról és természetesen ingyen, nem kell sem vip tagnak sem lenni, se fizetni se nem kell, se nem regizni! :D Csak rákattintani a letöltés gombra! A legjobbakat és kellemes hentelést kívánok! ;)
  • scomcomputers
    #1417
    0.47-től.....
  • scomcomputers
    #1416

  • DonTaipo
    #1415
  • Savaran
    #1414
    Szerintem igen, mondjuk nekem fx6300-as proci van meg 7770, de elfut max környékén, élsimítás nélkül.
  • zolihonfi
    #1413
    Sziasztok! Ez a gép elég a játékhoz?
    Sapphire R7 250X 1GB DDR5 11229-00-20G videokártya
    8gb ddr3-as ram
    AMD Phenom II X4 965 3,4GHz proci
    Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-MA770T-UD3 (Socket M2)

    köszi
  • sanya200
    #1412
    komolyan ez a játék undorító szereztem azóta vga-t gtx 580-at és maxon pörgeti ez a hulladék a kártyát nehogy már maxra kihajtsa a gpu-t.Megnéztem low és max grafikán is közel 100% a gpu terhelés a kártya lassan felszáll annyira pörög meg felmegy 80 fokig.
    Ezért?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Azt hittem fal de átvágta késsel
    Legalábbis ez mindennek néz ki csak nem annak aminek kellene hogy legyen.



    Csak hogy összehasonlitsam a wolfenstein max a 3/4-ét hajtja ki a karinak,60 fok fölé nem is megy és had ne mondjam hogy a 2 között mekkora a különbség grafika terén.
    Szóval ennyi volt én nem játszok így vele feleslegesen nem kínzom a vga-t lassan a ház is átmelegszik.
  • foxxi
    #1411
    Nem. Fix
  • Paranoia
    #1410
    Sziasztok,
    PS3on játszom,lehet benne FOVot állítani vmi módon??!!

    Köszönöm!
  • soo277
    #1409
    NO
    DX11 kell neki
  • Savaran
    #1408
    Szerintem ha megy is, diavetítés lesz még minimumon is, meg mondjuk az sem mindegy milyen a processzorod?
  • sanya200
    #1407
    Elindul a játék egy geforce 8800 gt-vel?4gb ramom van de arra van patch úgy tudom.
  • Baker1
    #1406
    Köszönöm biztató soraidat simonl! A magyarítások ingyenesek és azok is maradnak (a portéka szó miatt azt vettem le, hogy még valaki azt hiszi, fizetősek a magyarítások).
  • foxxi
    #1405
    Lehet hogy még azt is elérné hogy a fordítás dlc formájában legyen letölthető 5 euro-ért. Ne adj már neki 5leteket...
  • Fpocok
    #1404
    Na az bebaszna.
  • simonl #1403
    Távol áll tőlem, hogy beleszóljak - kapsz itt anélkül is hideget, meleget - de miért nem a játék kiadójánál kilincselsz?
    Ha valóban jó a "portékád" még felfigyelhetnek rá.
    Mindenki jobban jár: neked lesz egy jó állásod, nekünk pedig már lokalizálva magyar nyelven jelennek meg a jövőben a játékok.

    Vagy Ők mondták, hogy legyen meg egy minimum eladott darabszám?:)

    peace
  • grebber
    #1402
    Elvileg mindent úgy raktam fel ahogy régen is akkor simán ment végig is vittem!Most nem tudom mi a baja :(
    De akkor átugrom és jön a MW2 :D
  • Baker1
    #1401
    Az klassz, én is meg fogok ejteni egy hasonlót a nyáron, köszi a tippet. Feltettél minden javítást 1.7-ig, majd utána a magyarítás "patchet"? Akkor fog menni tökéletesen.
  • grebber
    #1400
    Pont most tartok egy cod maratont az elejétől.(Már az 5nél vagyok)Akkor ezt is majd újrajátszom akkor magyarul.

    Az 5nél nem tudsz esetleg olyanról hogy a magyarítás hibát okozhat?
    Sehogy sem akar elindulni vele.Vagyis a game indul de new game-nél nem enged tovább menni a pályákat se engedi külön kiválasztani mert ott sem dob tovább :(
  • Baker1
    #1399
    Minden videót ilyen nagy méretben hoz elő?
  • Baker1
    #1398
    Újra kell tenned az oprendszert, mert csak 64 biten fog elindulni, nekem is ugyanezt írta anno. Apropó, tudom, hogy mindenki szarik rá, de újabb magyarítás előzetes:



    Magyarítás megjelenése: 2014. június 6!

  • Savaran
    #1397
    6 giga ram alatt nem indul sajna
  • zitababa5
    #1396
    Segítséget kérek...

    Sajnos nekem is 4GB Ram-om van.
    Windows 7, 32 bites, Radeon 5750-es kártya, friss 14.4 Cataclyst driver, directX update és felraktam a RAM fix-et is de mégse indul. Azt írja ki:
    "A fájl verziója nem kompatibilis a Windows verziójával.A számítógép rendszer adatai között tekintse meg, hogy a program x86(32 bites) vagy x64(64 bites)verziójára van-e szükség, majd lépjen kapcsolatba a program gyártójával."

    Mit csináljak, már a hajamat tépem....
    Köszi a segítséget:
    zita
  • grebber
    #1395
    Konzolon ja pc-n halott mint mindig (a konzolos számokhoz képest) és amiket írtál nem is csodálkozom ezen.
  • scomcomputers
    #1394
    Most ingyenes,hétvége van na mondom kipróbálom, még ennyi idióta csalót,simán látni a killcam-ból mindent, hogy lekövet a falon.....nyomtam vagy 10 kört, vagy wallhackes,vagy aimbotos,mindig volt...és semmit nem csinálnak,van aki ezt megveszi....ÁÁááááá
  • ozimak
    #1393
    Nagyon szép, nagyon szép... de majd akkor amikor itt a saját szememmel olvasom róla a pozitív kritikát, és azt mondják majd róla, hogy kifogástalanul működik a multiplayer is, na akkor majd talán elgondolkozok a megvételén! Előttem eléggé leszerepelt a COD sorozat az utóbbi pár résszel. A multi még sajnos a BO2-ben sem volt kellően lag, netcode és hiba mentes. Az MW sorozatot meg inkább hagyjuk is... szóra sem érdemes az MW3 meg a 4. Szóval tőlem akár két Kevin Spacey is lehet a klipben, vagy személyesen Morgan Freeman vagy a tököm tudja, de addig amíg nem mutatnak föl értelmes előrelépést a sorozatban, tőlem akár be is fejezhetik.Gondolok itt a játék működésére. Meg lehet nézni ugyanígy a BF4-et is... azt is elkúrták. Tököm tele van már a csilli-villi trailer-ekkel... "hűű de szép... hű de baró..." Aztán jön a keserű pirula megvétel után egy-két héttel/hónappal. Amúgy csak nekem tűnik egy kicsit Titanfall koppintásnak? (leszámítva a titánokat, future,ugorjunk nagyokat pl.) Legalábbis részleteiben...
  • foxxi
    #1392
    Nem dobtam hátast tőle...
  • Savaran
    #1391
    Kevin Spacey :D

    Crysis of Duty :D
  • lac coo
    #1390