Hearthstone
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Utoljára szerkesztette: Zozo0122, 2015.08.15. 17:27:11
The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873
Utoljára szerkesztette: karmacoma, 2015.08.15. 15:03:18
Legalábbis ha jól tudom sámán vmi átlagban 48-49% winrate
A priest pedig 44%
Egy dimenziós vagy sem a priest hulladék hozzá képest, az a néhány gimmick nem elég
a priestnek van több működő verziója amik néha jók
shamanból meg csak az aggro mech működött
Utoljára szerkesztette: Negritis, 2015.08.15. 13:51:47
The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873
Egyéb a paladin egyre szimpatikusabb nagyon jó kis aggro class lesz,eddig is az volt a fő profilja de ezek után még inkább
3. Mert faszok. Anubnál szarabb legó kevés van.
A BTG azért nem rossz. Elvileg 12/12, amiből a 8/8 is egész jó vaule már. Persze valami kontrol kell, hogy ez érjen valamit.
The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873
1, Lassítani kell a metát.
2, Buffolni kell a shamant.
3, Nem kell erős lapokat adni a warlocknak, mert jelenleg a legerősebb class.
4, Meg kell adni a controlosabb hunter lehetőségét.
1, Furcsa keveredést tapasztalok. Miért van olyan neutral lap, ami silver hand recruitot idéz? Minek van paladin murloc? Shamanba kellett volna az, ezzel is kicsit nagyobb esélyt adva a shaman murlocnak. A Sparring Partner lap, hiába nagyon tetszik, miért ember warriorba? Valami orcot kellett volna találni ugyanerre a lapra artnak. Stb.
2, Miért kapott a hunter 2 legendaryt? Hiába majdnem ugyanaz a féregnyúlvány mind2 artja, semmi nem indokolja, hogy kettőt kapjon.
3, Miért tesznek tönkre rendszeresen olyan nagy nevű lapokat, mint pl. Anubarak vagy Illidan? <#conf>#conf>
Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.08.15. 12:30:56
"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."
"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!
Én még erősen gondolkozom a 45 euró befektetésén. Jó volna, de érkezik más játék is, emellett gépet is kellene már fejleszteni, nameg vannak más kiadások is.
"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."
Mondjuk abba inkább bele se gondolok, mennyire leszek ideges, ha 50 packból nem sikerül majd semmi értelmeset sem nyitnom <#idiota>#idiota>
The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873
BattleTag: kabel15#2672
Druid: Minden lapja tetszik az Astral communicationon kívül. A Beast tempo-midrange legitnek tűnik. Egyáltalán nem lenne baj ha nem a combo druid lenne az egyetlen játszható pakli vele. A mulch nagyon sokat segíthet a farnehezebb controlokanak.
Hunter: Hihetetlenül jó lapokat kapott. A Brave Hunter nem tetszik de az összes többinek megvan a helye. King's Elek nagyon op, a többi simán jó.
Mage: Ő kapta a legjobb Inspire szinergiát, a secret és az új poly brokennek tűnik. 2-3 lapjában benne van, hogy használhatatlan lesz.
Pala: Minden Paladin deck nagy buffot kapott. A secret és a Seal of Champ okádék lesz aggroba, midrange is sokat profitál belőlük és talán a Trainerből is, míg a control 3 nagyon jó lapot kapott. A Challenger bármelyik másik secretes hősnél elpusztítaná a játékot, Palánál nem hiszem hogy telepakolnám a deckem rossz lapokkal emiatt.
Priest: Fene tudja, nehéz megítélni. A 2 manás taunt ok dragonba, a PW: Glory szép aggro elleni lap(simán rádobnám az első lényre amit lerak). A Holy Champ nagyon tetszik, tulajdonképpen amíg a boardon van, bármikor van esély otkra egy pyromanceres kombóval. Flash Heal otk Priesbe ok, Convert majd kiderül. A legóhoz kell majd inspire szinergia, de nem tűnik jónak. A Confuse se rossz megfelelő deckbe.
Rouge: Sok fun kártya. Egyikre se mondom, hogy jó de nem merném leírni se őket. A jelenlegi deckekben nem látom a helyüket(csak a millbe), de van bennük potenciál. Undercity, Buccaneer és Cutpurse egész jó tempo lapok. Arénában tuti jók lesznek.
Sámán: Fuck yea. Úgy archetípus a totemekkel, laphúzás, heal, és egy lassú de erős legó. Mayagos Sámlinak a Destruction is használható. Szerintem lecraftolom az összes lapját, és majd próbálok kísérletezgetni. Nagyon szeretném ha beindulna ez a class. Nagyon erős lapoknak csak a totemesek tűnnek, de még nem látjuk hogyan néz majd ki a meta.
Warlock: Nem kellett neki jó lap, nem is kapott. A Ferasome Doomguard lényegében egy Bane of doom buff, talán a TKoE ami találhat helyet.
Warrior: A Taunt és a dragon szinergia is legitnek tűnik. Alextrassa bajnoka 2-ért 3-3 azért elég beteg pláne a charge-al. Az aggro deckek nem fogják szeretni.
A semleges legendek közül Chillmaw és baneék tetszenek. Egyik se auto include, elég speciális lapok. Új Boomot én nem látok. Saraan effektje lehet erős, ha jó lesz az inspire szinergia.
Epicek közül csk a Guardian kell(az viszont gyorsan).
Rare lapok közül a Master Jouster jó, a többi nem tetszik. A Fencing Coach lehet még alapja inspire kombódecknek(Garantálja, hogy legalább egyszer meglesz az effect amire építesz).
Commonban sok a jó aréna lap. A pit fighter annyira jó, hogy akár constructed pakliban is feltűnhet. Az inspire cuccokról nem merek nyilatkozni, kevés vagyok ahhoz, hogy átlássam működni fog-e. Ha lassul a meta, akkor akár a HP erősítő legó és az inspire mechanika is erős lehet. A Rider lehet néha gusztustalan, ha úgy alakul, hogy nem tudod megoldani azonnal. Pala rákúrja a Seal of Champet és 2*6 seb+divine shield. A Gadgetzan Jouster tetszik control paklikban, ahol lehetséges chow mellé kapsz egy kis infót is az ellenfél deckjéről. PL nekem sokszor volt gáz, hogy szar második kört nyomtam, mert zoora készültem handlock helyett.
Max lesz 2 3 uj tipusu aggro
The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873
"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."
de aki azt várja hogy nem találkozik többet eboladin, mechshaman vagy facehunterrel az tévúton jár
The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873
Gigabyte GA-Z97X Gaming 5 | i7-4770 | 32 GB Kingston | Samsung 850 EVO 250GB SSD | WD 2x2TB 7200 HDD | MSI GTX 1080 X8 Gaming | ASUS ROG Swift PG279Q 2560x1440 | FSP 600 Hyper | Thermaltake Core P5 |
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!
