1124
Might and Magic X Legacy


  • sárkánylovag
    #203
    Szerintem nem ugyanazt a verziót játszottátok ennyi..
    Én az ALI-sat abban nincs piac frissítés.
    De még van a 3DM és a P2P is...
  • Sir Quno Jedi
    #202
    Én ahányszor visszadzsanáltam pár napi harolászás után (városon kívüli terepÖ, mindég volt új. Különben meg is őrültem volna, mivel két mágussal toltam még akkor, namost azokat manapoti nélkül gyakorlatilag semmire sem lehet használni még az elején. Lehet helyszíneket kell ehhez ugrani, vagy x nap kell, tudomisén. Tárgyakból is egyre jobbak lesznek a kovácsoknál stb.
  • Jakuza1
    #201
    Nalam aztan egyaltalan nem frissitett a varosokban levo arukeszlet.
    A gyogylottyoket megvasaroltam es onnantol kezdve, mar nem lehetett kapni potiont tobbet ugyanabbol a storebol.
  • Sir Quno Jedi
    #200
    Lehet venni mana és gyógytyotyót, én mindig maxra veszem őket meg, legközelebb lesz megint fullra, megvehető az is. Amúgy meg valóban fontos az íjászkodás, ezt a saját bőrömön tanultam meg. Nomeg a max. supply állítólag nőni fog városonként, ahogy haladsz előre a sztoriban, vagy valami ilyesmi.

  • sárkánylovag
    #199
  • sárkánylovag
    #198
    Ez nekem akkor jött elő ha harc közben elfordultam vagy mozogtam, nem viszi át a pozícióját az ellenfeleknek. Ha a védekezés se megy akkot quick load ne szenvedj vele.A hátralökő varázslat az íjászokkal egyik legjobb kombó, érdemes minden harcost is betanítani íjászkodni. Azért törik annyi fegyveretek mert túl sok közelharcot vállaltok be. Meg ha 2 fegyvered van váltod ha törik, egyedül az 5 tábor veréshez szükséges supply a kevés, de reméljük ez majd valami képességgel fejleszthető lesz.
    ha elhagynák se lenne senki szomorú ;)
    De ha lesznek vásárolható potionok akkor már nem kell majd állandóan a városba szaladgálni, Mellesleg a világítótorony mellett ott egy kereskedő szekér a bétában ugyan nem aktív de a videókon igen, ha ott lehet supplyt venni már nyerő ...
  • Sir Quno Jedi
    #197
    Sehogy, leírja hogy milyen plusszokat ad és annyi. Pl. a scout előbb kiszúr idegeneket/dolgokat messzebbről stb.
  • MaRee
    #196
    Védekezni se tudok. Próbáltam mindenre kattintgatni, minden portré sötét. Másnak is elöfordult ez ahogy olvastam Steamen. Egyébként ha felvettem a csapatomba még egy embert, pl a kocsma mellett a scoutot, azt hogy tudom használni?
  • Sir Quno Jedi
    #195
    Jah vagy az is jó megoldás, ha MINDENKINÉL van távolsági fegyó, akinél csak lehet (elfér), mert akkor az ellökött ellenfélre is lehet támadni. Pl. variknál a gömb, többieknél számszeríj, sima íj.
  • Sir Quno Jedi
    #194
    Támadni már semmivel nem tudsz, spellt sem tudsz ellőni, viszont védekezni mindig lehet. Ergó érdemes berakni a quickbar-ra mindegyik karakternél a védekezést és ha azokat végignyomod mindenkinél, aki még nem cselekedett, akkor továbbmegy a kör. Mert sajnos valamit csinálni KELL nekik.
  • MaRee
    #193
    De egyébként elvileg a legutóbbi verzió amit kiadtak hónapok óta nem volt patchelve, tehát az alapjáték már nem lesz ilyen trágya, ha minden igaz. Jövőhéten kiderül.
  • MaRee
    #192
    Kicsit utánanéztem neten, a probéla a gust of wind spellnél jön elő. Ugyanis ha utolsó karakter ezt ellövi az ellenfélre, az ugye hátralöki azt , és az ellen úgy marad. Kár, pedig milyen jó kis szpell.
  • b-type
    #191
    Ilyen nekem is volt, de megtaláltam a magyarázatot, a saját karaktereimmel volt valami...és így nem lépet tovább a játék az ellenfél körére. már nem emlékszem mi volt az, de csinálj valamit minden karaktereddel, hogy ellépjék a körüket..
    Mivel nem volt kézenfekvő én is a játék hibájának gondolom, de nem játékmechanikai volt...hanem nem vezetett rá a problémára.
  • nomiss
    #190
    beta + lehet nem legális ? csak remélem hogy a teljes rendben lesz ...
  • MaRee
    #189
    Talákozott más is azzal a rohadt idegesítő buggal vagy nem tudom mivel, hogy harc közben ha megcsináltuk a körünket, és az ellenfél is, akkor nem lehet utána semmit csinálni? A nágáknál ötödjére kezdem újra emiatt. Az én karaktereim semmit nem tudnak csinálni, sötét a portréjuk, az ellenfél meg nem jön közelebb, mozogni se tudok.
  • Dzsí Pí
    #188
    ez a városi fps leesés nálam is elöjön. igaz én nem tettem fel semelyik patch-et sem. pedig a gépemnek röhögve el kéne vinnie fullon. nemmellesleg a felbontást sem tudod 1440x900-ra állítani, csak asszem a max az 1366x768...
  • b-type
    #187
    pokok, könnyebb rablók..aztán a világítótorony környéke, de én még a küklopszot is előtte öltem, szinte(!) mindent lepucoltam mielőtt felmentem volna a főellenfélhez.
    a pókok gyíkok (eztmegmondtam), a rablókat le kell tudni vadászni..érdemes könnyebb területeket keresni, nem az elite osztállyal harcolni.
    ...és a szellemekkel vigyázni. :)
    Egyébként egyetértek, jó dolog az öreg suli, de nagyon sokat kellene fejlődni hangulatban és grafikában.
  • MaRee
    #186
    Na nyomtam vele egy-két órát, vegyesek az érzéseim.

    A régi M&M hangulatot jól hozza, de sok minden nem tetszik.

    Először is bent a faluban nem tudom miért, de rohadtul leesik az fps-em.

    Nagyon gyorsan törnek a fegyverek és az armorok, majdnem minden csata után vissza kell szaladgálni javítani, bent a boltokban pedig hiányolom azt az opciót (vagy csak én nem jöttem rá hogy hol van?),hogy ha venni akarok valamit akkor azt hasonlítsa össze a jelenlegi cuccommal ami rajtam van, mert így elég körülményes a váráslás.

    Ahogy Sir Quno Jedi is mondta, elég idegesítő minden csata után visszafutkározni javítani pihenni meg gyógyíttatni.

    Most a világítótornyos küldetésnél vagyok, ahol egyelőre esélytelennek érzem magam, túl sok az ellenfél, ha a felét megöltem már nincs se potim se élő csapattagom szinte. Csata közben valahogy vissza lehet menni a városba? Én próbáltam, de nem sikerült.

    Túl sok az ellenfél is, a játéktér túl zsúfolt. Megyek 10 lépést a városkaputól és szemben 50 nága, balra 20 pók, jobbra 30 rabló. Túl sok szerintem az NPC, plusz lépten nyomon is ládákba meg hordókba botlok, én ezt is soknak tartom. A játék zenéje sem nyerte el egyelőre a tetszésem túlzottan.
  • Dzsí Pí
    #185
    Nokérem, azt hiszem, van jó hírem!
    A nagyobb hazai pc játék forgalmazókkal (576, cd gal, gameshop, ipon) váltott levelezéseim után tegnap írtam egy levelet a PlayOn-nak is. Róluk tudni kell, hogy régen még CD Projekt néven futottak, magyarításokkal és az általuk lemagyarított játékok kiadásával kezdték pályafutásukat, mára hál' istennek remekül beindultak.
    Lényeg az egészben, hogy mint többen is írtátok, a játék magyar felirattal is elérhető lesz, ezért a magyar feliratért pedig ez a cég felelős.
    Lényeg a lényeg, azt írták, hogy Mo-n 23-án megjelenik a játék, méghozzá DOBOZOS formában is!
    Alant linkelem a levelezésről készült képet!

    http://s7.postimg.org/4nqp491yj/kep.jpg
  • sárkánylovag
    #184
    Sose tudtam mit jelent a BAY, most már tudom :)
    Arra érdemes leszedni hogy kóstolgasd a kasztokat.
    És jelzem van fent egy 4 gigás fake verzió
    Might Magic X Legacy [English] [PCDVD]SShot NE töltsétek :)
    csak szivatják vele a népet
  • MaRee
    #183
    Kalóz öbölből megszereztem az early accesst, már nyomom is.
  • nomiss
    #182
    ha megveszem és elkezdem a chapter 1 et , akokr releaskor ujra kell kezdenem gondolom ?
  • sárkánylovag
    #181
    SzVSz pont a nehézség és az aprólékos harcrendszer a legnagyobb előnye.
    Vannak lnyek akik sokkal nehezebbek a többinél mondjuk így Bosszok pl a Barlangi küklopsz ,a Pókkirálynő vagy ez a lila kígyóhajú szerintem őt mindenki utálni fogja.
    De teljesen máshogy kell harcolni egy varázsló vagy egy rabló horda ellen.
    Pillanatok alatt meg lehet halni ha csak mész előre még a tereptárgyak , sziklák is fontosak ha 10 rabló rádtámad.
    Meg vannak jó KOMBÓk benne.
  • Sir Quno Jedi
    #180
    Inkább uncsi, hogy MINDIG vissza kell menni a városba, mert a variknak elfogy a manájuk akármit is csinálsz (meg a gyógytyotyók, a manaitalok stb.) és az alváshoz is gear kell, ami szintén elfogy és mehetsz a kocsmába (plusz levenni státuszokat a templomba). Ez a városba járkálás x csata után, na ez gáz. Főleg, hogy mindég boss előtt stb. fogy el minden pont fullra.
  • nomiss
    #179
    nézem ezt a steames releast de nem írják hogy jan 23/24 steamen is release lesz....
  • Jakuza1
    #178
    Az early release kello mertekben volt nehez szvsz.
  • MaRee
    #177
    Aki próbálta az mit mond, mennyire hajaz a régiekre? Mennyire lesz nehéz? Igazzzy RPG lesz ez vagy egy újvonalas szarrá könnyített baromság?
  • b-type
    #176
    Ebben a M&M történetben, azért van egypár csavar :)) sci-fi és fantasy vonalon.
    Elég csak Lord Alamar-t kibogozni, vagy Crag the Hack-t.

    Mert Lord Haart élőhalott volta, vagy Luna vámpírsága még érthető, Sandro már megint nem egyszerű.
  • szabolacika
    #175
    A magyar nyelv már benne van a játékban (lsd: Steam), az előző hozzászólásban csak arról van szó, hogy nem lesz itthon lemezes verzió.
  • sárkánylovag
    #174
    Na most ez mit jelent?
    Ok hogy nem lesz Magyarországon kapható dobozos de akkor magyar nyelv sem lesz a játékban ?
  • Dzsí Pí
    #173
    találtam az ubi forumon egy ilyen bejegyzést:

    DVD version available (via Uplay) ONLY in: United Kingdom, Germany, Austria, Belgium, Luxembourg, Netherlands, Spain, Italia, Poland, Australia, New Zeland, France, Norway, Sweden, Finland, Denmark.

    http://forums.ubi.com/showthread.php/802466-Might-and-Magic-X-deluxe-box-edition-Forums

    remélem ezen azóta már változtattak...
  • DasIsFuck
    #172
    szerintem a fantasy és sci-fi jól elfér egymás melett, ha ízléssel nyúlnak hozzá.
    pl steampunk elemek belevitele.
    Ott például meglehet úgy oldani, hogy a klasszikus varázs jól megvan a steampunkosított környezetbe pl úgy, hogy varázslat által hajtott gépek vannak jelen.

    A 2 műfaj szerintem ott bukik meg, ha a klasszikus varázslatos fantasy találkozik a modern,űrhajók,csilalgcirkáló,gépek és hasonló nagyon hard sci-fi elemekkel.
  • szabolacika
    #171
    itt is találhatsz videókat
  • DasIsFuck
    #170
    akkor rohadjon meg az Ubisoft a uplayes szarságával...
  • sárkánylovag
    #169
    Ha picit visszaolvasol találsz linket is, magyar képet is ...
    csak 3 oldal fórum van érdemes lenne elolvasni
    szerintem...
    4 nagy RPG jön az évben ki ezért picit nagyobb odafigyelést megérdemelne.
  • MaRee
    #168
    ezt én is láttam, de ezek mind 4-5 hónaposak meg régebbiek, gondoltam hátha volt mostanában valami.
  • szabolacika
    #167
    Youtube a barátod :)
  • MaRee
    #166
    Valaki tudna adni egy újabb stream vagy akármilyen linket ahol vissza lehet nézni hogy valaki játszott vele?
  • wedge31
    #165
    Igen, és igy olcsóbb is szokott lenni.
  • nomiss
    #164
    Oh szupi! Ha megveszem most a steamen az early accest akkor megkapom a teljeset?