1124
Might and Magic X Legacy


  • Wootan
    #1124
    Meg kell szerezned a tanácstagok szavazatát, hogy beengedjenek egy fő küldetés szempontjából fontos titkos helyre. + közben ki kell derítened melyikük a besúgó.
  • Anonymusxx
    #1123
    Valaki nem tudja hogy a 6. részben mi ez a tanács/szavazás dolog?

    Néztem a http://www.mj-oystein.no/index_htm_files/MM6.pdf és a https://mightandmagic.fandom.com/ -ot is infókért, de nem derül ki hogy miért is kell meggyőznöm a tanácsot.

    Így kezdődik:

    A 2. főküldi kb a pajzs megszerzése:

    Wilbur Humphrey’s Council Quest<Wilbur snaps his fingers> Say, you wouldn’t happen to be interested in taking care of a little detail for me, would you? Lord Kilburn disappeared near Blackshire. Find out what you can and return to me with the information. If it is true that he has been slain by devils, return his shield to meif at all possible. I will grant you my favor with the High Council, should you require it, and you can rest assured your compensation will be generous

    Miután megszerezted:
    Wilbur Humphrey’s Council Quest (IFC)Ah. ‘Tis a sad day when so noble a Knight should fall to such foul monsters! You have done a good thing, bringing his shield to me. I shall ensure that he and his men receive all the honors due them. I am in your debt, and you have my favor with the council. Here is your reward.
  • zsotesz
    #1122
    Nálam a 7. a kedvenc, tavaly is 2-szer végigtoltam. 6-ot elkezdtem de valahogy nem adta, rá is hagytam.
  • ntex
    #1121
    Legjobb rész a szériában.
  • Anonymusxx
    #1120
    Belekezdtem a 6. részbe, még mindig elég jó.
  • steweee
    #1119
    :)
  • JonasSandor
    #1118
    Nem fogják folytatni?
  • JonasSandor
    #1117
    Én is egy core duo 2 e5400-as proci 4 giga ram és 4670-nel toltam a demót.
  • PiszkosFred
    #1116
    En is irodai limlom geppel jatszogattam vele anno, szigoruan munkaidoben :)
  • ntex
    #1115
    Sztem anno is nálad lehetett valami gond, mert én is egy eléggé alsó kategóriásnak számító configon vittem végig a játékot (2 magos E6700 3,2GHz Intel proci, 4GB DDR2 RAM, HD7770 1GB), nem volt vele semmi gond. Még SSD-m sem volt akkoriban.
  • steweee
    #1114
    Elfogadhatoan megy. Sztem felenel jarhatok

    Optimalizalatlan volt

    Igy mar elvezheto h ssd rol futtatom
  • JonasSandor
    #1113
    Milyen géped lett azóta az eltelt 5 év alatt?
  • steweee
    #1112
    Might & Magic X: Legacy PC Game [DLC + v 1.5.16335] – REPACK

    ez a harc lesz a végső ?

    abbahagytam anno, mert totál bugos volt

    de ha jól menne akkor tolnám most is...
  • Renegade
    #1111
    hát még anno amikor játszottam vele még csak egy 4800 HD (512-es) volt a gépembe és gond nélkül ment.
  • steweee
    #1110
    az orkon kívül mondjuk az ember karakter mikor és hogy kapja meg a lehetőséget hogy kétkezes kardot forgasson ? ha kinevezik crusaderré ? mert alapból csak egykezes kardot és pajzsot viselhet, amit nem is értettem, mert kétkezes kardot meg találtam és venni is lehet, de az ork meg csak fejszét és buzogányt használhat....
  • steweee
    #1109
    nálam rögtön sorpigalból kimenve, ha már barangolok a nagás világítótorony körül, beromlik a kép minősége, pedig eléggé visszavettem minőséget. nem mondom hogy játszhatatlan, de zavaró.

    HD 7770 1 GB VRAM
    8 GB RAM

    mit gondoltok, kellene neki a 2 GB videomemória, azért ? mert az élsimítás nem igazán játszhat szerepet
  • SaGa Jr
    #1108
    Ez tört játéknál szokott előjönni. Ha elkezded olvasgatni a topikot az elejétől vagy Google használatával rákeresel a problémádra, hamar megleled a megoldást.
  • undY1ng #1107
    Elemental Disturbance nevű küldinél szürke a travel to elemental forge. Ötlet? :/
  • steweee
    #1106
  • SaGa Jr
    #1105
    A tűzrúna alatt a searing rune-ra gondolsz? Az egy varázslat, ami ha a karakter megcsinálta a megfelelő küldetést (és ez csak a törpe rune priest előléptetés feladatának elvégzése után jön elő és csak az immáron rune lord-dá előléptetett karakter számára) akkor megtalálja majd a tűz varázslatok között a varázslat listájában.

    Az orc hunter csapdát tud ledobni, ami ugyanúgy varázslatlistába kerül és onnan pakolható majd át a quickbar-ra. Feltéve hogy ő már marauder lett.

    Mozogni lehet, de csak ha a csapatod még nem cselekedett semmit és épp a leggyorsabb embereden van a sor. Akkor egy irányba elmozdulhatsz egy lépést.

    Hanggal nekem nem volt problémám semmilyen verzióval.

    Ajánlott összeállítás az amit te jónak érzel. Megcsinálható a játék csak ütőgépekkel és csak mágiahasználókkal is. De ha visszaolvasol jó pár oldalt, tuti lelsz tanácsokat ez ügyben.
    Utoljára szerkesztette: SaGa Jr, 2014.09.15. 15:20:47
  • steweee
    #1104
    meg a karakterek nevét se lehet beálítani a generáláskor ?
  • steweee
    #1103
    rune priesttel illetve a orc rangerrel azt hiszem lehetne tűzrúnát illetve csapdát pakolni. azt hogy kell vagy hol jelenik meg ? mert a qiuck slot barban nem, meg amúgy se látom sehol...
  • steweee
    #1102
    és még vmi. ma megveszem, abból ugye magyar nyelvű verziót árulnak. de nekem angolul kell. át lehet állítani biztosan angolra ?
  • steweee
    #1101
    lehet növelni a betűméretet ? nagyon zavaró hogy olyan pici, pedig nics benne anyi szöveg hogy indokolná a paneleken...
  • steweee
    #1100
    pár k,érdésem l.enne, mert kipróbáltam és eszméletlen a játék

    1 . lehet mozogni csata közben is vhogyan ? vagy amikor "eldurran" sárgáról pirosra az indikátor, akkor már csak egyhelyben lehet megvívmi a csatát bárhonnét is támadjanak az ellenek ?

    2. megveszem, mert ötezerért a cd galaxysban úgy gondolom, simán megér ennyit egy iylen játék, pláne hogy térkép meg egyéb cuccok is járnak hozzá. de egyenlőre csak a letöltött verzió van meg, viszont ott tök néma minden karakter, már a generáláskor is némák mikor lehetne választani nekik hogy heroic vagy cinyk legyen a hangjuk. miért van ez ? több crack verziót is kipróbáltam, és mindegyikkel ugyanaz a helyzet

    3. elég zavaró hogy nem lehet neki 16:10-es képernyőarányt adni. ez mostanra megoldották ?

    4. mi az ajánlott csapatösszeállítás ? vagy mindegy ?
  • TottiHUN
    #1099
    Sziasztok tegnap kezdtem játszani a játékkal magyar nyelven, de mára eltűnt a mentésem, úgy hallottam hogy az ékezetek miatt nem ment a játék ez tényleg így van? esetleg van rá valami megoldás? köszi előre is.
  • Terminátor14
    #1098
    Sziasztok!

    A griffes küldi problémáját szeretném megoldani, de nem akar sikerülni.
    Ha kitörlöm azt a 4 sort, akkor meghal a játék. Ha excellel nyitom meg, akkor nem egyszerű szövegként látom a sorokat, ezért nem tudom kitörölni őket. Ha jegyzettömbbel, akkor meg utána kinyitja a fájlt. Ha a jegyzettömbbel módosított fájlt próbálom megnyitni, akkor az Excel már nem nyitja meg.

    Van valami ötletetek?
  • lammaer
    #1097
    Áh, ráérek, rengeteg cucc vár végigjátszásra :)
  • emericha
    #1096
    Jó lenne, örülnék neki, de nyugodtan belekezdhetsz, teljesebb így is, mint sok agyonajnározott játék!! :)
  • lammaer
    #1095
    Szerintetek várható még DLC vagy nagyobb update a játékhoz?

    Addig nem kezdek bele amig teljes nem lesz... :)
  • emericha
    #1094
    Ne hagyd abba! Remek game, megéri kicsit küszködni vele!! :)
  • emericha
    #1093
    ja..... egy dolog gyorsmentés után, betöltéskor nem találta a fájlt (F5-F9), de menüből betöltötte...
  • emericha
    #1092
    Nekem minden tökéletes volt, magyar nyelven!
  • emericha
    #1091
    Esetleg még a mentések mappáját tedd írásvédetté!!!
  • Dragonman
    #1090
    köszi a tippet!
    végigcsináltam a leírást, elösször úgy tűnt hogy megoldódott a dolog, aztán megint szar lett :((
    ennyit nem szívtam még egy nyavalyás mentési probléma miatt. ráadásul a falcont sem hiszem hogy aktiválta volna. szóval menjen az anyucikájába az aki ilyen szert kiadott.. 2 napja ezzel szenvedek de most már elég volt.. inkább felteszek egy nazi zombie army-t!! :))) kevésbé stínvonalas játék de legalább MENT! :)
  • emericha
    #1089
    912 es hozzászólás segített nekem is, verziószámot nem figyeltem, de tökéletes volt mentési rendszeren kívül.
  • Dragonman
    #1088
    sziasztok! van 1 olyan gondom, hogy megpróbálom feltenni az alapjátékra a dlc-t de sztem nem ok a dolog. nem frissíti a verziószámot 1.5-re és a mentés-töltés sem működik. mondjuk az alapjátéknál se ment már. 3 órát toltam mire észrevettem hogy fölösleges volt! :) próbáltam már minden sz*rt, de nem tudom mit csináljak vele. nagy kedvenc a sorozat, az összes részét végigtoltam már, az első!! résztől kezdve. muszály lesz ezt is!
  • emericha
    #1087
    The.Falcon.and.The.Unicorn. megoldotta, ha valakinek segítség lenne...
  • emericha
    #1086
    Elméletileg deluxe a progi. Meg lehet nézni valahol? Álom szilánk nálam, de nem mükszik, Yeshtar-nál világosszürke a menüpont. Köszi.
  • emericha
    #1085
    Ezer köszönet starfun!!! A korábbi bejegyzésed megoldotta!!! Átrágtam magam ismét. Köszi!!!