1117
Might and Magic X Legacy

• JonasSandor
    Én is egy core duo 2 e5400-as proci 4 giga ram és 4670-nel toltam a demót.
  • PiszkosFred
    En is irodai limlom geppel jatszogattam vele anno, szigoruan munkaidoben :)
  • ntex
    Sztem anno is nálad lehetett valami gond, mert én is egy eléggé alsó kategóriásnak számító configon vittem végig a játékot (2 magos E6700 3,2GHz Intel proci, 4GB DDR2 RAM, HD7770 1GB), nem volt vele semmi gond. Még SSD-m sem volt akkoriban.
  • steweee
    Elfogadhatoan megy. Sztem felenel jarhatok

Optimalizalatlan volt

Igy mar elvezheto h ssd rol futtatom
  • JonasSandor
    Milyen géped lett azóta az eltelt 5 év alatt?
  • steweee
    Might & Magic X: Legacy PC Game [DLC + v 1.5.16335] – REPACK

ez a harc lesz a végső ?

abbahagytam anno, mert totál bugos volt

de ha jól menne akkor tolnám most is...
  • Renegade
    hát még anno amikor játszottam vele még csak egy 4800 HD (512-es) volt a gépembe és gond nélkül ment.
  • steweee
    az orkon kívül mondjuk az ember karakter mikor és hogy kapja meg a lehetőséget hogy kétkezes kardot forgasson ? ha kinevezik crusaderré ? mert alapból csak egykezes kardot és pajzsot viselhet, amit nem is értettem, mert kétkezes kardot meg találtam és venni is lehet, de az ork meg csak fejszét és buzogányt használhat....
  • steweee
    nálam rögtön sorpigalból kimenve, ha már barangolok a nagás világítótorony körül, beromlik a kép minősége, pedig eléggé visszavettem minőséget. nem mondom hogy játszhatatlan, de zavaró.

HD 7770 1 GB VRAM
    8 GB RAM

mit gondoltok, kellene neki a 2 GB videomemória, azért ? mert az élsimítás nem igazán játszhat szerepet
  • SaGa Jr
    Ez tört játéknál szokott előjönni. Ha elkezded olvasgatni a topikot az elejétől vagy Google használatával rákeresel a problémádra, hamar megleled a megoldást.
  • undY1ng
    Elemental Disturbance nevű küldinél szürke a travel to elemental forge. Ötlet? :/
  • steweee
  • SaGa Jr
    A tűzrúna alatt a searing rune-ra gondolsz? Az egy varázslat, ami ha a karakter megcsinálta a megfelelő küldetést (és ez csak a törpe rune priest előléptetés feladatának elvégzése után jön elő és csak az immáron rune lord-dá előléptetett karakter számára) akkor megtalálja majd a tűz varázslatok között a varázslat listájában.

Az orc hunter csapdát tud ledobni, ami ugyanúgy varázslatlistába kerül és onnan pakolható majd át a quickbar-ra. Feltéve hogy ő már marauder lett.

Mozogni lehet, de csak ha a csapatod még nem cselekedett semmit és épp a leggyorsabb embereden van a sor. Akkor egy irányba elmozdulhatsz egy lépést.

Hanggal nekem nem volt problémám semmilyen verzióval.

Ajánlott összeállítás az amit te jónak érzel. Megcsinálható a játék csak ütőgépekkel és csak mágiahasználókkal is. De ha visszaolvasol jó pár oldalt, tuti lelsz tanácsokat ez ügyben.
    Utoljára szerkesztette: SaGa Jr, 2014.09.15. 15:20:47
  • steweee
    meg a karakterek nevét se lehet beálítani a generáláskor ?
  • steweee
    rune priesttel illetve a orc rangerrel azt hiszem lehetne tűzrúnát illetve csapdát pakolni. azt hogy kell vagy hol jelenik meg ? mert a qiuck slot barban nem, meg amúgy se látom sehol...
  • steweee
    és még vmi. ma megveszem, abból ugye magyar nyelvű verziót árulnak. de nekem angolul kell. át lehet állítani biztosan angolra ?
  • steweee
    lehet növelni a betűméretet ? nagyon zavaró hogy olyan pici, pedig nics benne anyi szöveg hogy indokolná a paneleken...
  • steweee
    pár k,érdésem l.enne, mert kipróbáltam és eszméletlen a játék

1 . lehet mozogni csata közben is vhogyan ? vagy amikor "eldurran" sárgáról pirosra az indikátor, akkor már csak egyhelyben lehet megvívmi a csatát bárhonnét is támadjanak az ellenek ?

2. megveszem, mert ötezerért a cd galaxysban úgy gondolom, simán megér ennyit egy iylen játék, pláne hogy térkép meg egyéb cuccok is járnak hozzá. de egyenlőre csak a letöltött verzió van meg, viszont ott tök néma minden karakter, már a generáláskor is némák mikor lehetne választani nekik hogy heroic vagy cinyk legyen a hangjuk. miért van ez ? több crack verziót is kipróbáltam, és mindegyikkel ugyanaz a helyzet

3. elég zavaró hogy nem lehet neki 16:10-es képernyőarányt adni. ez mostanra megoldották ?

4. mi az ajánlott csapatösszeállítás ? vagy mindegy ?
  • TottiHUN
    Sziasztok tegnap kezdtem játszani a játékkal magyar nyelven, de mára eltűnt a mentésem, úgy hallottam hogy az ékezetek miatt nem ment a játék ez tényleg így van? esetleg van rá valami megoldás? köszi előre is.
  • Terminátor14
    Sziasztok!

A griffes küldi problémáját szeretném megoldani, de nem akar sikerülni.
    Ha kitörlöm azt a 4 sort, akkor meghal a játék. Ha excellel nyitom meg, akkor nem egyszerű szövegként látom a sorokat, ezért nem tudom kitörölni őket. Ha jegyzettömbbel, akkor meg utána kinyitja a fájlt. Ha a jegyzettömbbel módosított fájlt próbálom megnyitni, akkor az Excel már nem nyitja meg.

Van valami ötletetek?
  • lammaer
    Áh, ráérek, rengeteg cucc vár végigjátszásra :)
  • emericha
    Jó lenne, örülnék neki, de nyugodtan belekezdhetsz, teljesebb így is, mint sok agyonajnározott játék!! :)
  • lammaer
    Szerintetek várható még DLC vagy nagyobb update a játékhoz?

Addig nem kezdek bele amig teljes nem lesz... :)
  • emericha
    Ne hagyd abba! Remek game, megéri kicsit küszködni vele!! :)
  • emericha
    ja..... egy dolog gyorsmentés után, betöltéskor nem találta a fájlt (F5-F9), de menüből betöltötte...
  • emericha
    Nekem minden tökéletes volt, magyar nyelven!
  • emericha
    Esetleg még a mentések mappáját tedd írásvédetté!!!
  • Dragonman
    köszi a tippet!
    végigcsináltam a leírást, elösször úgy tűnt hogy megoldódott a dolog, aztán megint szar lett :((
    ennyit nem szívtam még egy nyavalyás mentési probléma miatt. ráadásul a falcont sem hiszem hogy aktiválta volna. szóval menjen az anyucikájába az aki ilyen szert kiadott.. 2 napja ezzel szenvedek de most már elég volt.. inkább felteszek egy nazi zombie army-t!! :))) kevésbé stínvonalas játék de legalább MENT! :)
  • emericha
    912 es hozzászólás segített nekem is, verziószámot nem figyeltem, de tökéletes volt mentési rendszeren kívül.
  • Dragonman
    sziasztok! van 1 olyan gondom, hogy megpróbálom feltenni az alapjátékra a dlc-t de sztem nem ok a dolog. nem frissíti a verziószámot 1.5-re és a mentés-töltés sem működik. mondjuk az alapjátéknál se ment már. 3 órát toltam mire észrevettem hogy fölösleges volt! :) próbáltam már minden sz*rt, de nem tudom mit csináljak vele. nagy kedvenc a sorozat, az összes részét végigtoltam már, az első!! résztől kezdve. muszály lesz ezt is!
  • emericha
    The.Falcon.and.The.Unicorn. megoldotta, ha valakinek segítség lenne...
  • emericha
    Elméletileg deluxe a progi. Meg lehet nézni valahol? Álom szilánk nálam, de nem mükszik, Yeshtar-nál világosszürke a menüpont. Köszi.
  • emericha
    Ezer köszönet starfun!!! A korábbi bejegyzésed megoldotta!!! Átrágtam magam ismét. Köszi!!!
  • MaRee
    Töröld le és rakd fel újra.
  • emericha
    up! pls....
  • emericha
    Légyszi vki......
  • emericha
    Sziasztok feltettem kiegészítőt, mentés töltés megint összegabalyodott, átirtam a 3 sort, de indításkor a betöltés menüpont alatt a mentés és töltés gomb egymáson van. Mit kell még átírnom? Köszi
  • Andrews2007
    Gameplay Nagakkal és Bossokkal
    Helyzetjelentés 31. adás - Might and Magic X - Nagak és Boss harcok

Bemutató HUN
    JátékTár 122. adás - Might and Magic X. - Legacy Deluxe Edition bemutató
  • Pio
    Tedd az átírás után (de a játék indítása előtt) írásvédettre a fájlt.
  • k2029
    Átírtam de mindig vissza ugrik az átírás ha belépek a játékba. Azért köszi.