11
  • Jakuza1
    #11
    Jogos.
    Aki ismeri az USA politikat, nem is lepodik meg ilyenen, hogy kiforditsuk ugyanilyen nezopontbol a demagog valaszt. :P
  • narumon
    #10
    azt látom nem nagyon sikerült megérteni, hogy mit írtam :)
    Az utolsó mondatra meg annyit, hogy jó kínai termékre szerintem nyugati sajtó még nem mondta, hogy szar - viszont a nyilvánvalóan szar kínai termékre (ami sajnos özönlik felénk) meg jó, hogy nem írják, hogy jó. (Még két ugyanabban a gyárban ugyanazon a gyártósoron készülő termék sem egyforma - a minőségileg hibátlan és kifogástalan termékért fizet csak ugyanis a NEVES gyártó a selejt meg megy mindenféle hülye néven ocsóé a parasztnak.)
  • NEXUS6
    #9
    "Aki ismeri az ázsiaiakat az ezen meg sem lepődik."
    Hógyne, csak éppen államilag manipulálni a közvéleményt amiatt, hogy egy céget hátrányba hozzunk, vagy hogy egy másik ország ellen háborút kezdjünk, akközött azért van némi különbség. Mondjuk 100 000 civil áldozat.

    Mellesleg a kínaiak is folyamatosan baxtathatnák a nyugati médiát, mert a kínai termékeket általában negatívan minősítik. Pedig az un. nem kínaiak is ott készülnek.
    ;)
  • Jakuza1
    #8
    Nagy kaland. Legalabb igy jar mindegyik ceg, aki zart appokat hasznal es nem engedi a felhasznaloknak a szabad mozgasteret.
  • lmisi
    #7
    Szerintem tesztelgetik az appstore/itunes helyi (Kínán belüli) letiltás következményeit. Ez teljesen logikus lenne mivel a google féle playstore és google services hivatalosan nem elérhető Kínából tudtommal.
    Ez szinte azonnal kinyírná az Apple kínai jelenlétét, mivel androidnál hivatalosan engedélyezett a nem gugli féle app-ok telepítése, de almáéknál erre nincs mód.
    Kérdés csak a felháborodás mértéke.
  • harmi2009
    #6
    Tegnap az Androidról közöltek elmarasztaló kínai véleményt.
    Nem árt észre venni, hogy Kína kezdi kihasználni a gazdasági erejét és
    befolyását és nem is mertnek vele nagyon szembeszállni.
  • cateran
    #5
    Haha ugy irjatok mintha a vilag mas tajekan ilyen meg nem fordult volna elo..tomegmanipulacio...ugyan mar....errol szol minden mass media.
  • narumon
    #4
    Aki ismeri az ázsiaiakat az ezen meg sem lepődik.
  • Myers
    #3
    Szép kis reklámot csináltak az Apple-nek. Egyébként meg igazi patkány sárga mentalitás.
  • NEXUS6
    #2
    És képzeld, van olyan ország, ahol ezt jópénzért bárki megtehet! Gondolnád!?
  • M2 #1
    Nahát!? A hatalom tudatosan kihasználja a médiát, hogy befolyásolja a közvéleményt? Ez nekem új!