Személyiségtolvaj - Van még lejjebb is

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Narxis
#9
Amerikában ez nem így mûködik. Nem mellesleg nagyon nem a hitelkártyáról szólt a sztori hanem, hogy a csaj csinált egy kurva nagy adósságot pár nap alatt és a koma pedig pénzügyi cégnél dolgozott és ez nem jó reklám volt az újonnan alakult cégnek ahol õ is a vezetõk közé tartozott. Ha a hivatalos ügyintézésre várt volna akkor fél vagy 1 év is lett volna mire tisztázzák a nevét de addig meg munkanélküli lett volna. Ezért megy saját maga a csajért.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#8
Teljesen félreérted a dolgokat. A különbség annyi, hogy van, aki hátra akar dõlni és szórakozni, más meg pontokba szedi a kifogásait és beírja fórumokra. Az elõbbiek, még ha meg is ütköznek ilyesmin, magasról tesznek rá, "kit érdekel?"-alapon. Egy perccel sem szánnak a filmre többet, mint az megérdemel. Ellenben veled. 😊
#7
De most komolyan annyi a fantáziája Seth Gordonnak, hogy úgy teremt történeti keretet, hogy:

1. nem jelenti be a fõszereplõ, hogy elvesztette a hitelkártyáját,
2. nem érvényteleníti a vásárlásokat 45 napon belül,
3. nem tiltja le, mikor kiderül (bár ezt lehet hogy megtette, nem derült ki)?

Ennyire hülyék is csak amerikaiak milliói lehetnek, hogy ezek után még képesek megkajálni a történetet.. 😄
#6
Hát tényleg az "amerikai érzésvilágot" célozta meg... Azért nem utasítanék vissza egy ajándék mozijegyet.
#5
Hol van James Cameron, hogy felemelje a lécet?
#4
Nekem az egészbõl annyi maradt meg, hogy Amanda Peet a világ egyik legszebb színésznõje. Már a Bérgyilkos a szomszédomos cicivillantás is jó volt, de ennek a lánynak a korral egyre szebb lesz az arca. A film meg teljesen szar. Természetesen.
Griphons
#3
"ami valamiért a hazai közönséget nem hatotta meg"
Talán azért, mert az amerikai átlag elég unintelligens agymosott közönség, akik még mindig viccesnek tartják a fingós, bénázós, kárörvendõs, agyilag visszamaradott poénokat felsorakoztató sablonfilmeket mint ez is. Ellentétben az átlageurópaival, aki ezt az értelmetlen poénhalmozós vackot egyáltalán nem találja viccesnek, inkább szánalmasnak, és nyögvenyelõsnek.
A film szánalmasan gyenge, poéntalan és unalmas.
"senkinek nem fog kellemetlen meglepetést okozni"
Csak kellemetlen másfélórát, amíg végigszenvedi. Ezután komolyan inkább átkapcsoltam a paxtv-re, hogy helyrebillenjen a lelki egyensúlyom, és nem kelljen a wc-n negyedórát öklendezéssel töltenem.

"I am a leaf in the wind! Watch how i soar..." Wash from Serenity

NEXUS6
#2
Nem értem a cikk címét. Mi az, hogy van még lejebb is, vagy az a film alcíme?

A cikkbõl az derül ki, hogy egy közepes film, ami azért világviszonylatban nem egy rossz teljesítmény. Vagy arra céloz, hogy a rendezõ ennél sokkal jobbakat is csinált?

Histeria est magistra vitae. Ez nem trollkodás, ez online graffiti! ;) https://suno.com/@nexus65ongs

Broafka
#1
amúgy a fertelmes fõnökök vicces volt! 😊

- éppen d[-_-]b - hogy csinálod ezt a fordított \"b\" bet?t? - ööö, mind1...