352
10804749371369819038.jpg
Shadowrun Returns
  • pulcsi001
    #352
    Nemrég felkerült a magyarítások portálra a fordítása. :D
  • torma1
    #351
    Sziasztok.

    Magyarítás van hozzá?
  • PLaci #350
    A játék jelenleg ingyen elérhető a Humble Bundle -ön még másfél napig Steam kulcs formályában! :)
    (Ha már megvan Steam-en, de a Deluxe DLC (Anthology + Soundtrack) nincs, akkor is érdemes aktiválni.)
  • dartonite
    #349
    Na par update:
    Igazatok volt, figyelmetlen voltam.Nagyon ritkan folyamodtam a shaman varazslatokra, talan mert mindig csak 1 ponttal gazdalkodtam a summon miatt, igy nem tunt fel, de nagyon durvan kitoltak a cdket a cyber cuccaim.Haste pl. 7 koronkent megy.Szal aki most kezdi, samanra ne pakoljon vasat ha nem muszaj!

    A masik hogy APEX rising misszio kozben lefagyott az egesz, raadasul torlodott az utolso 4-5 ora osszes mentese is.Ugyhogy szepen visszadobott a jatek a Bloodline quest legelejere es valahogy semmi kedvem ujrajatszani az egesz tegnap estet.

    Save game-eket lehet letolteni valahol nem tudja valaki?
    Esetleg visszahozni valahogy a sajatokat?

    Thx.
  • Calver
    #348
    hong kongot még rendes asztali gép jelenlegi hiányában nem próbáltam, de...

    alapjjáték: shotis hastenyuszi
    dragonfall: "adept", közelharci fegyverekkel, quickness-dodge mint másodlagos stat, adept cuccokat csak stride-ig elvive, telenyomva kiberverrel - alfa karok, 1 láb mozgásbónusszal minimum. darál és iszonyat élvezetes vele a játék. egyszerúbb verzió: rifles. szintúgy táp. dragonfall viszont hastenyuszit szarrá nerfeli, hanyagold.
  • ShaiHulud
    #347
    vinni kell is0belt
  • dartonite
    #346
    Hm lehet hogy megis modositja am, igazabol amit hasznalni szoktam az a totem, az pedig fixen 3 koros cdn van.Arra nem hat a cyber.


    #343:
    Hu hat ez attol fugg milyen kasztot valasztasz.
    Oszinten szolva en csak a deckert meg a shamant probaltam, a ketto kozul utobbival sokkal nagyobb elvezet a jatek, viszont kevesebb lehetosegem van kuldik kozben plusz infohoz, penzhez stb. jutni.
  • dezfafara81
    #345
    Jaja, bár én street samurai-al vagyok, szóval ilyet még nem tapasztaltam, de ez elég fura :) Mondjuk nekem alap, hogy telipakolom kiberverrel a karakterem, szóval ilyen mágus, sámán szóba sem jöhet :) Majd 1x talán :)
  • dezfafara81
    #344
    Akkor neked ugye alap a Street Samurai, nekem ember szokott lenni, gyúrjál rendesen a Quicknessre meg a Ranged Combat-ra (és olyan fegyó(k)ra, amit használni akarsz), ha "lövöldözős" karit akarsz, ha meg közelharcit, akkor meg a Strenghtre főleg, a legjobb, ha a kettőt vegyíti az ember (meg a Dodge-ra is érdemes pakolni, minél nagyobb az értéke, annál jobban kerüli ki a lövedéket/ütést). Kezdésnek inkább Quickness meg Ranged Combat legyen a prioritás, az elején nagyon nehéz csak közelharcinak lenni, mert mire odaér az ember az ellenfélhez, ledarálják. A vége felé ha már sok AP pontod van, akkor könnyebb boldogulni vele (a közelharcival), mert sokat lehet 1 körben lépni.
    Utoljára szerkesztette: dezfafara81, 2015.08.26. 14:20:10
  • steweee
    #343
    olvastam belőle pár könyvet gyerekkoromban, legalább 15 éve. tetszett. most telepítettem, megcsináltam az első pár küldetést, de vhogy béna lett a karakterem

    vki ajánljon már egy erős verekedős/lövöldözős karaktert és hogy mit érdemes neki fejleszteni. vmi kardos csajszit csináltam elsőre, de nem annyira jött be
  • Shiwo
    #342
    az azért érdekes és ellentmond az eredeti SR szabályoknak, szvsz bug lehet, amit lehet valami patch javítani fog..

  • dartonite
    #341
    Ja es ami meg baromira nem mindegy, ezt a karaktert tele lehet pakolni cyberware-el, mert a saman spellekre ugy latom nem hat az essence veszteseg :)
  • dartonite
    #340
    En regen Neuromancer-el jatszottam talan meg C64-en.Ott tetszett meg a dolog, es par Shadowrun konyvet is olvastam.
    Most valamiert megint beszippantott ez a vilag.

    No es mivel a CHAR ugye a dialogusokhoz elengedhetetlen, azon gondolkoztam hogy lehetne ezt a legjobban kiaknazni.Igy esett a valasztasom egy elf AR Shaman-ra akinek ugye ez alap tulajdonsaga.Mindezt megfejeltem azzal a totemmel ami egy korben mellettem tartja 100%-osan az idezett lenyeket, ezek elkepeszto hasznosak, gyakorlatilag ok tankoljak vegig a csatakat.Igy spirit controlra nem is kell kolteni, es mehet a karma az Assault Rifle/egyeb agra.Brutalis amilyen szellemeket tud idezni a palyakrol, amik minden korben 4 AP-vel es neha nagyon hasznos buffokkal segitik a csapatot.
    Szoval erdekes ez a support szerepkor, sokkal jobban bejon mint az elozoleg kiprobalt decker/AR :)
  • redcapsinger
    #339
    Azt azért hozzátenném, hogy soha nem játszottam ilyen szerepjátékot, csak könyveket olvastam, meg nagyon szeretem a SR világát. Általában emberrel szeretek lenni, de egyszer azért bepróbáltam egy törpe adeptet is, nem is volt olyan rossz. Most foglalkoztat egy jó kis hegyesfülű kipróbálása dekkerként , ork meg troll valahogy nem jön be :) Csak szerintem dekkerként ezekben a játékokban nem éri meg játszani.
  • redcapsinger
    #338
    Eddig mindet végigvittem (kivéve a Dragonfall DC-t, de majd az is sorra kerül), és természetesen tolom a Hong Kongot is... Még az elején tartok, ember Street Samurai-al, mesterlövészre gyúrok. Jóféle játék, csak azt sajnálom, nincs nagyon sehol nagy rajongói bázisa a magyar fórumokon :( Jó a HK, azért pár bug néha befigyel, de elég stabil, nálam legalábbis a Dragonfall kiegészítő a 3 éves gépemen elég sokszor lefagyott állás betöltésnél, ennél viszont semmi ilyesmit nem tapasztaltam (még).
  • dartonite
    #337
    Tolja ezt meg valaki?
    Vagy a Dragonfall DC-t, esetleg Hong-Kongot?

    En most teljesen rakattantam.A Returns utan most tolom a Dragonfall-t, es alig lehet abbahagyni.
    Olyan durva karaktert sikerult krealnom hogy roppant buszke vagyok ra :))
  • Shiwo
    #336
    noh, úgy néz ki, hogy Aug 20
  • Renegade
    #335
    ez azért nem semmi
  • wedge31
    #334
    Meglett az egymillió is...
  • Shiwo
    #333
    picit off, de némileg SR-hez kapcsolódó

  • wedge31
    #332
    Közben meglett a félmilla is..szépen gyülik a pénz.

  • Shiwo
    #331
    ez a Gaichu egy érdekes karakternek tűnik, biztos meglesz rá a pénz, tegnap este óta már összedobtak rá további 200k-t..
    Utoljára szerkesztette: Shiwo, 2015.01.14. 12:28:25
  • wedge31
    #330
    Beszálltam 15$-al, ha hozzák a dragonfall szintjét ennyit megér a dolog.
  • Renegade
    #329
    ráadásul nagyon pörög az a számláló, amíg megnéztem a videót, majd százzal ment fel, lehet lassan végig kéne már nyomni a kettőt :)
  • Shiwo
    #328
    már összejött.. de hát most ne is várják el, hogy ugyan annyi összejön, mint első nekifutásra, most a meglévő játékot kell kipofozniuk meg egy kampányt összeállítani hozzá, nem egy komplett gémet készíteni a 0-ról..
    Utoljára szerkesztette: Shiwo, 2015.01.13. 21:56:50
  • wedge31
    #327
    Megkezdödött a Shadowrun: Hong Kong Kickstarter kalapozása.

    Elég alacsonyra tették a lécet ennyi biztos össze fog jönni, érdemes átböngészni az ínfokat.
  • wedge31
    #326
    A szokásos, majd kész lesz ha kész lesz.
  • McAwesome
    #325
    Magyarításról van valami hír?
  • Shiwo
    #324
    elvileg itt fel van sorolva
  • MerlinW
    #323
    Shadowrun: Dragonfall DLC és a különálló Dragonfall Director's cut miben különbözik?
  • wedge31
    #322
  • lammaer
    #321
    Az némileg jobb lett linearitás tekintetében.
  • TokraFan
    #320
    Szuper ez a játék! Egyedül a linearitás zavaró, kicsit több sandbox élmény mellett tökéletes lenne. De így is nagyon jó, nekem a képi világa is eszméletlenül bejön. Dragonfall is hasonlóan lineáris?
  • wedge31
    #319
    Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut (Official Trailer)

  • MerlinW
    #318
    Hmm, meglátjuk. Szeretjük a kellemes meglepetéseket:)
  • Shiwo
    #317
    sose lehet tudni.. harc kapcsán írták:

    "Trevor King-Yost explains the major improvements we’ve made to Dragonfall’s combat systems."

    hát. nálam a "major improvement" nem azt jelentené, hogy "átírtuk a shoti sebzését meg növeltük a pisztoly lőtávolságát, hogy jobb legyen az egyensúly", hanem valami komolyabb változtatást sugall.. és akkor már a kísérők cuccainak variálása is beleférhetne egy "major improvements" -be
  • MerlinW
    #316
    Nem hiszem, hogy belenyúlnának a rendszerbe, DC általában a történetre van hatással. Kapunk 1-2 új questet ami kibővíti a sztorit.
  • Shiwo
    #315
    hmm.. a végén még kénytelen leszek újra végigvinni, és ezúttal elszabadítani pár olyan dolgot, amit előtte nem :D

    és nagyon remélem, hogy végre nagyobb lehetőség lesz a társak cuccainak összeállításához...ha páncél nem is, de legalább teljes hozzáférés a medpack / gránát / programok listához..
  • wedge31
    #314
    Szeptember 18-án jön a " Shadowrun: Dragonfall - Director’s Cut ", akinek már megvan a Dragonfall ingyen kapja majd meg.
    Utoljára szerkesztette: wedge31, 2014.08.16. 09:28:15
  • gerey
    #313
    Uh lehet rosszul rémlik, pár hónapja nem játszottam vele. Bocsi.