8
  • Etinger
    #8
    Szerintem az pontosabb válasz, hogy a hulladék Sandler filmek mellett üde színfolt egy ilyen vígjáték :)
  • tomboy013
    #7
    Valószínűleg azért sztárolják mert az első része tényleg egy nagyon jó vígjáték volt minden tekintetben. Az elmúlt években talán csak ez a film volt képes igazán megnevettetni engem is. Az első rész még abszolút nem volt erőltetett sem és nem csak a történésekkel akarták viccessé tenni a filmet, mint pl a 2-nél.
    Például ott volt az a rész az egyben mikor Tysonnál vannak és kiküldik Allent a videó megnézése után amikor belehugyozik a kerti tóba vagy mibe, Tysoon embere meg mondja hülye pofával hogy: "aztán össze ne szard a kertet". Szerintem az ilyen hülye dumák miatt is volt igazán jó az 1.
    A 2 se volt rossz, csak igazából minden ugyan az volt mint az 1-ben, kivéve hogy más volt a helyszin. Nem volt benne új dolog az 1-hez képest. De remélem a 3 más lesz egy kicsit. Én ezt is moziba fogom nézni.
  • Örült kutya
    #6
    Én is megnéztem. Végén az éneklős rész Tyson -al. Nagyot üt.
    Azért jó volt...
  • kalapos01
    #5
    re = te
  • kalapos01
    #4
    Sztárolják, mert kurva nagy siker. Persze, hogy van jobb. De re is megnézted. Hozzájárultál a sikerhez. Miattad sztárolják.
  • gyusz2
    #3
    Amúgy tényleg nem tudom, mit sztárolják ennyire ezt a filmet. Talán az ultramega alpárisága miatt, bár...voltak benne jó poénok, egyébként teljesen átlagos vígjáték.