281
A pszichológia és a pszichiátria
  • hiper fizikus
    #281
    Okosabbá tesznek a vírusok? Elképesztő!
  • hiper fizikus
    #280
    Bizonyos államokban van a bűnös nép fogalom. Evvel analóg a nép normalitás fogalom !!! Mi a véleményetek erről?
  • Ben C
    #279
    nah, triplakomment, így szebb lesz.... nagyon reégen használtam már ezt a fórumot :D
    ez a link.
  • Ben C
    #278
    upsz, a link lemaradt; http://kwiksurveys.com/s.asp?sid=gvznt8wx3hartr3289711#.UtqcIxhS2YI.facebook
  • Ben C
    #277
    csáó srácok, jó ez a topik, még nem jártam itt. most fogok végezni pszichológia BA-n, ha kitöltenétekaműhelymunkám kérdőívét, örülnék neki nagyon.
    remélem ez nem számít reklámnak, nem sértek vele házirendet, ha igen,törölje a modi nyugodtan (de a kérdőívem azért kitöltheti előtte ;) )
  • e57
    #276
    A tény az, hogy a bejegyzés működésképtelen állapotban lett törölve. Rövid idő elteltével kikerült jól működő állapotban, és azóta is így van. Ez a tény. A többi amit hozzáteszünk a link törlésével kapcsolatban, az már tényleg hit kérdése.
  • uwu420
    #275
    Cuki vagy hogy ilyen erős a hited, de a cikk közben lett áthelyezve, előtte meg működött, ami csak jól jött neki.

    Nem minden házigazda ilyen törölgetős, igazábol nem zavar ez senkit, és jobb helyeken nem szoktak figyelmeztetés nélkül törölni, csak az NWO topikban, meg a magyar őstörténelemben van cenzúra.
  • e57
    #274
    "Valójában meg a tartalma miatt törölte, ... "

    A tartalma miatt nem törölhette azt a bejegyzést, mivel nem volt neki tartalma, mert rossz volt as link, mást meg nem tartalmazott a bejegyzés!
    Ezt nem remarktól tudom, hanem ezt én láttam. Mert meg akartam nézni hova mutat a link, de nem vezetett sehova. Rossz volt!

    Azon viszont nem lepődnék meg, ha az itteni házigazda törölné a beszélgetésünket, mert offtopic. Aztán szavunk se lehetne, mert igaza lenne.
  • immovable
    #273
    Engem mindig mulattat, ahogy sír a "szabad világért" az nwo-ban, közben ő lenne a legnagyobb diktátor ha módja lenne rá. :)
  • uwu420
    #272
    Hát igen, ő tényleg ezt mondta, csak ez nem igaz :)
    Valójában meg a tartalma miatt törölte, és az is törölve lett amiben reagáltam rá. Indoklás privát üzenetben az volt hogy troll hozzászólásra válaszoltam. Aztán hangot adtam neki, hogy ez azért túlzás, és hogy az önkényeskedés igen magas szintjén jár már.
    Amit te tudsz az egészről az csak az ő magyarázkodása, hogy ne tűnjön akkora tapló parasztnak mint amilyen valójában. Ügyel a látszatra, és mivel a törölgethet kedvére, csinosítja is a valóságot ahogy csak tőle telik. De nem csak ebben a témában ilyen, nála ez rendszeres, szóval kár fényezni a kis barátodat, és tök megalapozatlan a vádaskodásod.
  • e57
    #271
    Elhiszem, hogy nem véletlen alakult így.

    Ennek a linknek a történetét teljesen véletlenül pontosan tudom, mert elég gyakran nézem az NWO topikot, és akkor nov.21-én (valószínűleg még dél előtt) észrevettem, hogy immovable linkelt valamit. Meg akartam nézni, de rossz volt a link. Ezt a bejegyzését remark (ő a házigazda) valóban törölte. Mert rossz volt a link. Privát üzenetet is küldött volna róla immovablenek, de nem tudott, mert immovable tiltólistára tette.
    Késöbb immovable is belátta, hogy rossz volt a link, hiszen, egy késöbbi bejegyzésében beírta, hogy mi volt a külömbség a jó, és a rossz link között.
    Természetesen a helyes linkkel írt egy újabb bejegyzést, ami azóta is ott van. Én el is olvastam a linkelt cikket.

    Jó csúnyán fogalmaztam, minden mondat tele van a link szóval.

    Ha még ezen kívül más ellentét is van köztetek, akkor miért nem beszélitek meg? Ha már a psziho topikban vagyunk?
  • immovable
    #270
    Kár erőlködnöd. :)
  • uwu420
    #269
    Elmesélhetem a történetet remark köcsögösködéséről ha érdekel, de kényelmesebb lenne ha csak elhinnéd hogy nem véletlenül alakult így.
  • uwu420
    #268
    semmit se tudsz az egészről, ne okoskodjál
  • e57
    #267
    Amikor ezt a bejegyzésedet írtad, akkor már fél órája ki volt linkelve ez a cikk az NWO topikba (természetesen még most is ott van; nwo topik 61746 számú bejegyzés, ami kelt 2013.nov.21 13:27-én), és pont az az immovable linkelte oda ki, aki most így két hét elteltével, bőszen helyesli ezt a bejegyzésedet!

    Szégyellhetnétek magatokat!
  • immovable
    #266
  • uwu420
    #265
    Van egy tök jó cikk
    Nagyon jól összeszedi a dolgokat az összeesküvés elméletekel kapcsolatban.
    Leginkább az NWO topikba való lenne, csak ugye az tele van olyanokkal akikről szól, a házigazda sértve is érzi magát emiatt, és folyton kitörli az ide mutató linkeket XD
    Pedig semmi oka nem lenne rá, leírják hogy a hívők igazából nem idióták, csak a normális ember számára tűnnek hülyének.
  • fonak
    #264
    Az aluljárók lépcsőin ülő bérkoldusok azok nem hiányoznának azért.
    Egyébként ahhoz képest hogy "üldözik a hajléktalanokat" ma is láttam jó párat a belvárosban, aluljárókban tanyázni stb. :)
    Na de ez az egész offtopic, ha csak nem arra gondolsz, hogy sok enyhe pszichiátriai eset van köztük...
  • hihy
    #263
    Mit kell ezen tárgyalni? Meg van oldva a szegénység. Nem látjuk, tehát nincsenek.
  • hiper fizikus
    #262
    Sziasztok!
    Ezt meg kellene tárgyalnunk! - A hajléktalanok büntethetőségét, a hajléktalanok kitiltását és a kéregetés elleneséget.
  • PSG 1
    #261
    Asszem ez ide (is) boven befer..
  • immovable
    #260
  • uwu420
    #259
    LOL NWO-s hülyegyerek. Szerencse hogy a mieink itt sg-n nem ilyen ügyesek. Most elképzeltem hogy egyik házi pszichopatánk az NWO topikból megtámadja az állatkertet, mert kisütötte hogy Óz a nagy varázsló valójában az illuminati embere.
  • Tsol
    #258
  • qetuol
    #257
    én egy videót láttam róla, már nem emlékszem pontosan, mi volt benne, de a kábítósterekkel kapcsolatban vmi...
  • hiper fizikus
    #256
    Mit kell tudni Feldmárt Andrásról???
  • Tsol
    #255
    Feldmárt olvas valaki?
  • hiper fizikus
    #254
    Tík hogy vagytok a magyarországon befogadott kulfoldiekkel, pl. a muzulmánokkal??? Valami cé-có lehet miatuk.
  • hiper fizikus
    #253
    A kriminálpszichológia is érdekes szakterulet !!! - írjatok valamit róla.
  • Tikal #252
    index cikk egy pánikbetegről...
  • hiper fizikus
    #251
    Máma felidegesítettem magamat, pedig az orvosom mondta, hogy csak nyugottan legyek. A híreket halgatam a Kosút rádióban. Azt mondták, hogy az árvíz idején aki rémhíreket terjeszt azt megbuntetik! Itt a komplex szituáció az idegesíto. Ugyanis a szólás szabadság a demokrácia és az emberjog alapja. Ha viszont valaki aki nem tudja, hogy egy hír igaz-e vagy sem és továbbadja, akkor az egy erkolcsi dillemába kerul. A rémhírterjedés az valóban nem jó, de az állam szokása, hogy a veszélyhelyzetet eltitkolja, azért hogy ne legyen pánik. Mert szerintuk mindenáron elkerulendo a pánik! igy volt ez a Csernobili atomreaktor katasztrófájának idején, amikor is eltitkolták a sugár szenyezés valóságát, és így volt Japánban is amikor a foldrengésben megsérult az egyik atomreaktor. A higanyos oltóanyagok vaszélyét is bagatelizálta az állam. A mobiltelefon ártalmáról is sokat beszéltek valamikor. A kozmikus katasztrófákról szóló hírek is kétértelmuek. ...stb. ...stb.

    Ennek az egésznek pszichológiai vonatkozása is van. Mert az állam egy jogi személy, ami kénye kedve szerint rendelkezik velunk. Jogosan idegeskedek-e emiat?!
  • commissioner
    #250
    csak a riportot olvastam
  • Tikal #249
    Feldmár Budapesten járt a napokban... látta valaki az előadást?
  • hiper fizikus
    #248
    Vagy kigúnyolna !
  • Tikal #247
    Mondjunk tojna a fejedre..
  • Zero 7th
    #246
    Ja, és itt nem az a kérdés, hogy konkrétan veled mit csinálna, hanem az elv, hogy nem nevelünk pszichopatát. Természetesen jogilag szabad, csak nem kéne...
  • Zero 7th
    #245
    Ha ennyire tök vagy a neveléshez, hogy egy kutyát nem tudsz megnevelni, akkor a gyereked hogyan akarod?
  • hiper fizikus
    #244
    Miért? - a gyerek speciálisan mit csinálna velem?
  • Zero 7th
    #243
    Ha a saját kutyád harap, akkor elég csúnyán kudarcot vallottál. Lehetőleg gyereket ne vállalj.
  • hiper fizikus
    #242
    Szerintem a városi kutyasétáltatás egyfajta mánia. Ugyan úgy ahogyan a kaktuszok szeretete. Harap mégis szereted, szúr mégis szereted.