83
A RedLynx játéka visszatér PC-re
  • kjhun
    #83
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    PC Game 05/16/13 02:39 AM Trials.Evolution.Gold.Edition.v1.03.Update-SKIDROW 199 MB
  • Laza
    #82
    Mármint mi laggos? a Multi? Csak párat játszottam a multival, semmi bajom nem volt vele.
  • TaRka0107
    #81
    Jaja, boxon kurva jó. Demójával játszottam is. Itt PC-n meg laggos mint a szar.
  • Laza
    #80
    Ez nem lehet szar játék ... max nem ismeri a nép :)

    Egyébként Boxon sikeres volt, csak hát ugye PC-n ez a stílus jó ideje hanyagolva van. Na meg nagyon sűrű a játékfelhozatal, jelenleg csak akkor szoktam nyomni, mikor csak max fél órám van játékra :)
  • Maxtreme
    #79
    Inkább úgy fogalmaznék hogy rétegjáték.
  • TaRka0107
    #78
    Ennyire szar játék lett, hogy nem pörög a topik?
  • Zomil
    #77
    Holnap megjelenéskor jön hozzá patch, remélhetöleg az javitja.
  • mue
    #76
    a crackelt játékból valahogy elő lehet erőszakolni a multiplayert? Tunngle, vagy más megoldással?
  • Hunter of Deer
    #75
    nagy poén, a bétáról van szó... másnak megy engem kidob első checkpointnál.
  • TaRka0107
    #74
    Warez topik!
  • TaRka0107
    #73
    Jahh hogy még nem jelent meg? Ezer bocs srácok. Nyitok egyet akkor :)
  • Laza
    #72
    Plz valaki nyisson egy warez topicot.
  • TaRka0107
    #71
    Üdv! Másnál is van olyan hogy fullhd -ba nem tudja beállítani a felbontást?
    1600xvalamennyit enged csak.
  • Laza
    #70
  • Zomil
    #69
    Mert nem vetted meg.
  • Hunter of Deer
    #68
    vki nem tudja miért dob ki az első mapon az első checkpointnál?
  • Laza
    #67
    Egyébként nálam valahogy felhasználót váltott a játék. Még mikor megvettem a UPlayes felhasználónevemmel versenyeztem, aztán egyszer csak nézem, hogy saját szellemképem ellen versenyzek ... majd mikor legyőztem magam akkor más felhasználóhoz írta az eredményt. A név stimmel, csak éppen se nem a Steames, se nem a UPlayes ... olyan mint vmi régi Steames nick.
  • Laza
    #66
    Honnan tudod, hogy az a végleges? És ha fordítva van?
  • Zomil
    #65
    Mivel hivatalosan 21-én jelenik csak meg igy, majd csak akkor válaszolok :)
    (ráadásul steam-en még mindig a béta van, semmi update nem jött ki hozzá, szoval kétlem, h warezben a végleges változat lenne fennt)
  • Maxtreme
    #64
    az elejéről lemaradt az:
    *akik.
  • Maxtreme
    #63
    próbálták a betat, javítsanak ki ha tévedek, DE szilárd meggyőződésem hogy sokkal nehezebb lett a végeleges mint a beta verzió.
    Egyszerűen a motor könnyebben borul, minden kis bucka kizökkent, sokszor kisebb esésektől is (akkor is ha 2 kerékre érkezel) Crash van.
    A Crash Country első 2 eventjét, (beginner-easy) és a warehouse elsőét a betaban simán megcsináltam aranyra, 1-2 borulással.
    Most basszsus van olyan hogy a beginnernél 50x kezdek újra egy pályát.
    Ennyit meg nem hülyülhettem pár nap alatt:)
  • Fpocok
    #62
    Zsír... bár ennek a savát-borsát a custom cuccok adják, amihez meg kell eredeti. Majd ha 5 eurós lesz akcióban,
  • kjhun
    #61
    Pontosabban ez:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    18.03.13 21:20 Uhr Trials.Evolution.Gold.Edition-SKIDROW 3427 MB
  • pcgammer
    #60
    Már a teljes is elérhető :)

  • Zomil
    #59
    Én most jelenleg az uj pályáknál a hardokkal szivok, 1-2-t képtelen vagyok ezüstnél jobbra megcsinálni, az extreme-et meg kiprobáltam és esélyt se látok rá, h sikerüljön :D
  • Laza
    #58
    Fenét, a warehouse B kategóriás része :)

    De itt már keményen kell a féket is használni, meg lassan menni. Ott, ahol le kell billenni a pallókkal jó párszor lefejeltem a falat, nagyon lassan kell :)
    De a legtöbbet ott szoptam, hogy a gurulós rámpa után eléggé fel tudjam emelni a pallót, hogy magasan tudjak nekiugrani a feldönthető rámpának, ne essek le.
  • Zomil
    #57
    Ez extrém? :)
  • Laza
    #56
    Na, csak kiszenvedtem ezt a buzi pályát goldra :)
    Mondjuk minden hiba után elölről kezdtem, nem kevésszer mentem neki :)

    Feltöltöttem a progiból ... azaz a videó van belőle, de fel már nem töltötte, abba belefagyott:

  • Zomil
    #55
    Azért a pár Hard pálya már eléggé meg tud izzasztani :D
  • Zomil
    #54
    Jo hát én a telefonos cuccokat nem ismerem :)
  • Laza
    #53
    Nem csak azt, reneszánszát éli a stílus, kismillió vacak van belőle telefonon is, autós, bringás, etc (pl Gravity Defied - ezzel lehet jó sokat szopni) :)

    Ha szereted a stílust akkor megkapod belőle a legjobb játékot :)
  • Zomil
    #52
    De a Trials 2-t meg pc-n is ki lehet probálni :)

    Amugy igen...aki szerette anno az Elastomania-t, az ezt is szeretni fogja :)
  • Laza
    #51
    Persze, de mondjuk ebben az esetben ez nem szükséges, ugyanis ha szereted a hasonló játékokat (PC-n, telefonons, stb), akkor most megkapod azok királyát, ráadásul nem csak az újat, hanem a legutóbbi X360 exkluzív részt is (Trials HD). Ha meg tudod miről szól a stílus, szereted és megnézel hozzá 5-10 youtube videót, már tudhatod, hogy mit fogsz kapni a pénzedért :)

    Nem csak olcsóbb, mint az átlagjátékok, de még biztosabban is tudható mit kapsz a pénzedért, mint azoknál :)

    Egyébként X360-os majd egy éve jött ki, kismillió tesztet, véleményt lehet róla olvasni.
  • Zomil
    #50
    Megjelenéskor könnyen lehet, h lesz demo, most még csak béta van :)

    Amugy meg demonak ott a Trials 2, az van pc-re is(nekem megvan), nah ez pont olyan lesz csak sokkal jobb, multival és nagyon komoly pályaszerkesztövel.
  • Hunter of Deer
    #49
    ez mind szép és jó, de akkor legalább legyen egy demó, amit az ember kipróbálhat hogy feleslegesen ne dobjon ki pénzt ..
  • Laza
    #48
    És ezért miért is 'nagyon drága' a 4800Ft (GMG-n most is 16 eur, de Steamról is meg lehet venni ennyiért, Én is onnan vettem)?
    Arról nem beszélve, hogy ez a megjelenéskori ár. Illetve az alap pályákon kívül lesz még itt kismillió, köszönhetően a brutális pályaszerkesztőnek.

    Az átlagos játékárakhoz és játék tartalmakhoz képest ez egy olcsó játék!
  • Zomil
    #47
    Azért mondjuk én megértem, mert elég drága, viszont akcioban szerintem mindenképp érdemes kiadni rá a pénzt aki gondolkodik rajta, mert NAGYON sok pálya van benne, minimum egy 30ora van benne.
  • Laza
    #46
    Vásárlással ... azért az már régen rossz, mikor egy ilyen tartalmas játékért megjelenéskor sem képesek a népek kifizetni a 16 eur-t.

    De sok sikert hozzá.
  • Hunter of Deer
    #45
    letöltöttem a torrentes verziót ha elinditom keri a uplay a reg kodot, ha atnevezem a mappajat akkor elindul, viszont a legelso mapon az elso checkpointnal kidob. vki tudja hogy lehet mukodesre birni? thx
  • Laza
    #44
    Működött, átneveztem 78-ra azt a könyvtárat és megmaradt minden.