3496
13460980771376987028.jpg
  • tommygear
    #13
    semmi divatfikázás nincs ebben, most én meg írjam neked, hogy elvakult fanboy vagy ennyi erővel? egy topikba csak akkor írhat az ember, ha istenít egy dolgot? ébredj már fel...
    imádtam a sorozatot a brotherhoodig, a rev-et már nagyon nagy unalommal játszottam végig, a hármat épp a héten kezdtem el, de a felénél kb úgy döntöttem megnézem jutubon mi lesz a vége.......
    ez nem divatfikázás, egyszerűen meghalt a sorozatgyártás miatt a játék, meg igazából semmi újat nem tudnak mutatni már
  • MerlinW
    #12
    Csak tudnám mi a francért ír ide mindenki, akit nem érdekel a játék. Senki sem kíváncsi a pesszimista divatfikázásotokra.
  • RAZOR27
    #11
    még mindig nem unják? legalább csináltak volna egy távolkeleti vonalat vagy valami...
  • LoSA
    #10
    A Brotherhood szerintem is nagyon jó volt, de a III. már nekem nem tetszett! ;)
  • Kongy
    #9
    Én a Brotherhood-ra mondtam azt utoljára, hogy na, ez király volt, meg a multi is..
  • LasDen #8
    a Persiat pont most küldték pihenőre :D néhány évig nem lesz új cím...

    erről meg az a véleményem, hogy nem igazán érdekel. ha kijön kipróbálom, de ennyi. a 3. részben nagyot csalódtam. Connor és az egész sztori érdektelen volt számomra. Neten megnéztem mi a vége Desmond vonalának.
    pedig ACI-R mindet élveztem....
  • Kongy
    #7
    kicsit már ideje lenne pihenőre küldeni a szériát, inkább jöhetne egy régóta mellőzött Prince of Persia rész, a 2010-es cucc nem volt valami kiemelkedő :S
  • tommygear
    #6
    kár hogy cod és nfs lett ebből a szériából is :\
  • Myselor
    #5
    tudtam hogy csak időkérdése a topiknak xd
    am ha nem AC játék lenne még tetszene,is,így nem tudom hova rakni,hol van az új hős új story?ha megint hozzákötik desmondhoz és a többiekhez.:|
  • xido
    #4
    Edward Kenway (ismeretlen - 1735) az Asszaszin Rend tagja és Haytham Kenway apja. Ő volt a nagyapja Ratonhnhaké:tonnak és az őse Desmond Milesnak.

    1735. december 3-án, a Kenway háztartásban egy álarcos férfi elrabolta a lányát, Jenny Kenwayt és megölte többet a szolgák közül. Ez idő alatt, egy játékteremben sarokba szorították Edwardot és egy elhúzódó harc során megölték őt.

    forrás hu.ac.wiki
  • Kongy
    #3
    tess
  • Tinman #2
    Ha hivatalos egy linket légyszi dobj...
  • Kongy
    #1
    Immár hivatalos, jön az új AC játék! További infók márc. 4-én.