3496
13460980771376987028.jpg
  • Gary
    #53
    Nagyon kevesen említik a játék multi részét. Sanszos, hogy a warez-t kipróbálták és alkotják arról a véleményt. Ez így nem teljes!
    Egyébként, azt is figyelembe lehet venni, hogy az alany (maga a Játékos) mennyit változik. Értem ez alatt azt, hogy míg fiatalabb az ember, addig fél- egy év "hosszabb" idő, mit idősebben... Ami most még tetszik, az hipp-hopp érdektelenné válhat. Tizenévesen már határozott véleményünk van a világról, amit a barátok, divat, stb. hatására két hét alatt háromszor változtatunk meg.

    Nekem a név adta el. Nem mondom, hogy csalódtam, de a reneszánsz Itáliával magasra tették a mércét. Konstantinápoly is varázslatos volt.
    Amerikában nem voltak ilyen régi, impozáns épületek, de most már saját nyelvünkön olvashattuk a történetet, történelmet.
    Ez a rész más volt, a háborúval, a vadonnal, a hajózással.

    Gondolom, ezt a részt is megveszem és még az itthoni megjelenés előtt olvasom a pro és kontra véleményeket. :Ð
  • mike01010101
    #52
    http://en.wikipedia.org/wiki/Assassin's_Creed_III

    Most hirtelen ezt találtam, alul a Sales fejezetben ir számokat. Februar 7-én tartottak 12millió eladott példánynál. Az viszonylag jó:)
  • Reg5
    #51
    Na akkor erről linket.
  • MerlinW
    #50
    Csupán arra akarok kilyukadni, hogy objektíven mind az AC, mind a COD a világ játékainak élvonalát erősítik. Szubjektíven pedig bármelyik nagy vagy kis cím lehet rossz, hiszen mindenkinek más az ízlése, igénye.

    Igen, vannak problémák az AC-el, számomra is a legkevésbé kedves rész a harmadik, de annyira nem volt gáz (sőt), hogy el kelljen gondolkodnom azon, megvegyem-e a következőt.
    Az volt a gond, hogy míg Ezio karakterét 3 részen át szépen fel tudták építeni, Connor életét megpróbálták egy részbe belesűríteni. Ez nem teljesen jött össze nekik, előfordul.
    Revelations-el szerintem semmi baj nem volt, nekem ugyanúgy tetszett, mint a BH.
  • tommygear
    #49
    ismétlem magam, a név adja el a játékot
    rengeteg új játék van amit nem vesznek sokan, mert nem ismerik őket, és mégis többet nyújt sokkal a futószalag játékoknál, nem akarom én itt szidni az ac-t, bár ne kellene szidni, de ha egyszer nincs meg a régi jó hangulat akkor nem tudok mit csinálni, nem fogom azt mondani, hogy jóez mert sokan vették meg... én is meg akartam, jó hogy nem tettem
  • BoneDragon
    #48
    Csak linkbe, mert nagy a kép
  • MerlinW
    #47
    Ha a játékosok számát és lelkesedését tekintjük, igen. A világ egyik legjobb játéksorozata. Hiszen, ha 10-ből 8 ember játszik valamivel, akkor arra nem lehet azt mondani hogy rossz. Mondom ezt úgy, hogy hányingerem van a COD-októl, ugyanakkor elismerem a piaci szerepét és hogy a stílust tekintve kiemelkedő anyag. Ha nem lenne az, nem venné meg ennyi ember évről évre. Ugyanez vonatkozik a Crysis, BF, NFS, stb címekre.
  • tommygear
    #46
    a sok eladás nem egyenlő a jó játékkal, ez egy demagóg gondolat
    a call of duty sorra dönti az eladásokat, akkor az a világ legjobb játéka? lol
    inkább a név adja már el ezt a játékot, ahogy a codot is
  • mike01010101
    #45
    Fanyalgók mindig vannak. Eddig az összes rész közül a 3-ból adtak el a legtöbbet. Ja és tökéletes játék sincs.
  • MerlinW
    #44
    Tényleg úgy gondolod, hogy úgy működik a mai gazdaság, hogy ha egy termék bukik, rögtön jön a következő rész?:)
    Ha nem lett volna az AC3 siker, nem lenne negyedik rész. Soha. Az, hogy itt pár embernek nem tetszik, egy dolog. A többség imádta és nagyon jó eladásokat produkált.
  • ratgab
    #43
    A kettőnek nincs köze egymáshoz. Elvégre 2 éve már fejlesztik nagy titokban.
  • LasDen #42
    az, hogy már most jönnek a 4. résszel azt bizonyítja, hogy a 3. rohadtul nem jött be a népeknek....:D
  • Csokis
    #41
  • tommygear
    #40
    mese habbal
  • a.carkey
    #39
    Az AC játékoké az a széria, ahol nem igazán volt nagy gond egyik résszel sem. Semmi baj nem volt a hárommal sem. Connornak nem volt karaktere, az acsik hülyeségek voltak, de ennyi. Én jól szórakoztam. Jól futott.
  • mike01010101
    #38
    Lesz új nagy dobás: Watch Dogs, de attól még jó hogy ezt is folytatják. Lesz olyan gyerek akinek a 4.rész lesz az első AC játéka. Ilyen a világ, mindig jönnek fiatalok és egy csecsemőnek minden vicc új:)
  • MerlinW
    #37
    Az viszont már érdekes, mert az aláírásomban szereplő vason megjelenéskor is 30fps fölött ment Boston max beállítások mellett.
  • CroftManor
    #36
    Sztem is. Ahelyett, hogy AC 4et csinálnának, előrukkolhatnának valami teljesen új dologgal. Új történettel. Dehát az üzlet az üzlet...
  • Kongy
    #35
    Ja, hát igen, régi Quad Q9400-ammal diavetítés, közben gépcsere i5 3570 plusz dupla annyi RAM-mal mint előtte (8gb) ugyanúgy diavetítés low-on :DD
  • Kongy
    #34
    Megfelelő tartalom, és minőség megvan, csak az a baj, hogy láttuk már, és AC rajongó létünkre, kezdjük unni néhányan...
  • a.carkey
    #33
    Egyeseknek pl. Boston szaggatott.
  • a.carkey
    #32
    Tényleg volt ilyen. Volt, hogy más ruhában voltál, mint amit az átvezető mutatott, de ennyi.
  • mike01010101
    #31
    Én 30 óra alatt egyszer sem, de ettől még biztos létezik a bug. Az hogy az AC3-ban több bug van mint az Ac1-ben, az tény viszont a feature-ok száma is
    megsokszorozódott.
  • MerlinW
    #30
    Nézz utána...
  • Reg5
    #29
    Ahhoz képest meglehetősen sokszor estem be az épületek alá a vízbe, egy-egy erőd kellős közepén. Korábbi részekben viszont nem emlékszem semmi ilyesmire.
  • CroftManor
    #28
    AC 3 topikban még 4 évet írtál. Most akkor 3 vagy 4?
  • mike01010101
    #27
    A ma átlag játékokhoz képest kevesebb bug volt benne. A bug nélküli játék csak utópia. Vannak kiugróan bugos játékok, ez tény, de az AC3 nem az.
  • MerlinW
    #26
    Nálam semmi gond nem volt vele.
  • Reg5
    #25
    Az AC3 3 évig készült, mégis egy hatalmas bug lett.
  • mike01010101
    #24
    Világos, csak ami miatt neked nem tetszik az választott karakter és történelmi kor és az 8 év szünet és fejlesztés után is se tetszene.
  • Prince23
    #23
    Ez a rész szerintem az AC 3 hajócsatáira, hajós küldetéseire fog alapozni. ez mondjuk elég szomorú lesz, ha valóban így lesz. Bár csak ne lenne igazam, de attól tartok ez lesz.
  • MerlinW
    #22
    Nem az a lényeg, hogy évente jelenik meg, hanem, hogy az AC3 3 évig készült, másik csapat által, az AC4 pedig 2 éve készül, Revelations óta, vagyis az is 3 év lesz mire megjelenik. Tehát itt nem egy év alatt összecsapott dolgokról van szó.
  • bgabor
    #21
    Tény hogy egyre kissebb idő telik el az újjab részek bejelentése között, lassan tényleg évente jelenik meg egy új darab, és ez semmilyen szériának nem szokott a javára vállni. Ez valamikor egy baromira színvonalas sorozat volt.

    Én is a második részt talátam eddig a legjobbnak, a karakter, a témaválasztás és a megvalósítás is pazar volt, amit a Brotherhood szépen kiegészített. A Relevations már sokkal gyengébb volt, én annak a végét már Youtubon néztem meg, mert egyszerűen unalomba fulladt az egész, és voltak benne nagyon gyarta újítási kísérletek.(pl: Assassin Denek védelmének stratégiai megszervezése).

    A harmadik részt el sem indítottam még, olyan szinten hidegen hagy a korszak és a főhős személye is. Sokat mondó hogy a negyedik részhez sürgősen új főszereplő után néztek.
  • mike01010101
    #20
    Engem picit zavar, hogy sokan ágálnak az ellen, hogy évente jelenik meg egy rész. Szerintem addig, amig megfelelő tartalmat és minőséget tesznek bele ezzel semmi gond nincs. Szerintem az AC3 és az AC2 közt legalább annyi fejlődés, új feature van mint az egy és kettő közt, sőt (vadászat, fa mászás, kereskedés stb). Az hogy valakinek kevésbe szimpatikus egy egyszerű, tanulatlan indián gyerek mint egy reneszánsz karakter Da Vincivel a háta mögött, az elfogadható, de ha az AC3 5 szünet után jelenne meg ez akkor is így lenne.
  • Fpocok
    #19
  • Fpocok
    #18
    +1
  • HeadHunter86
    #17
    Írjátok már ki a címét rendesen a topikban, az AC nem egy játék, max egy rövidítés. Ne legyetek már ennyire igénytelenek.
  • tommygear
    #16
    a 2 meg a bh kiváló volt, ezio nagy karakter... ez a connor meg elég semmitmondó fazon
  • Kongy
    #15
    Hát semmit bizony! :D A 3.-ban is csak ismétlődtek az eddig bevált dolgok, minimális újításokkal, pl a hajózás, de mennyivel jobb volt már a 2-ben meg a BH-ban Leonardo találmányait kipróbálni.. sokkal jobban tetszett. Valahol a Revelations-nél elkezdett elindulni a lejtőn a sorozat, oké, hogy a 3.-at elvileg régebb óta fejlesztették, de akkor is..
  • Kongy
    #14
    III.-ba valahogy mindent bele akartak adni, de szerintem ehhez képest lelketlen lett.. vagyis nem tudom, engem jobban megfogott a 2. rész, Ezióval meg a reneszánsz Itáliával, mint ez az indiánosdi Conor-ral, aki ráadásul nem is valami nagy személyiség...