3496
13460980771376987028.jpg
  • a.carkey
    #213
  • a.carkey
    #212
    Elég brutál dolgok vannak benne a ceben. Kalózzászló, jó kis láda, a szobor is korrekt. Ez biza CE.
  • TomStorm
    #211
    Ebből Collector's Box lesz nekem.A játék meg brutál jónak tünik
  • pcgammer
    #210
    Gameplay

  • MerlinW
    #209
  • grebber
    #208
    Akkor már dobozosan olcsóbban!

    De ebből csakis CE-t veszek majd remélem lesz valami jóféle!
  • MerlinW
    #207
    Már előrendelhető az UbiShop-ban
  • Kongy
    #206
    Szégyen :D
  • BongoBácsi
    #205
    Hát ez LOL !
  • Myselor
    #204
    nem volt még és köszönjük:)
  • Belkar
    #203
    Ez a térkép volt már?

  • Kongy
    #202
    3ban lehetett mar bokorban snyulni
  • xido
    #201
    és akkor lehet is majd lopakodni ténylegesen,leguggolva,ne adj isten fedezékbe vonulva?:)))

    mert idáig csak lassabb menés volt,az még nem lopakodás:)
  • Gary
    #200
    Úgy látszik, a Dishonored bejött nekik is, az meg nem a sorozat része, sz'al másolható! :Ð

    Nah, kíváncsi leszek erre a dokumentarista negyedik részre. Arra is, hogy szabadúszó vagy bérkalózok leszünk-e?
  • grebber
    #199
    Még több lopakodás
  • Rayden02
    #198
    "Assassin's Creed IV - ez nem egy gyerekmese lesz"

    "A Black Flag egy komoly, realista ábrázolása lesz a kalózéletnek, ami tele lesz drámai pillanatokkal. Mintha csak egy HBO sorozatot néznénk - állítják az alkotók.

    A Ubisoft vezető tartalmi felelőse, Carsten Myhill elmondása szerint az Assassin’s Creed IV: Black Flag egy komoly kalóztörténetet mesél majd el, ami nem való a gyerekeknek. Már az eddigiek alapján tudni lehetett, hogy nem egy szivárványos hajókázás vár ránk a Karib-tengeren, de Myhill nyilatkozata szerint érdemes lesz felkötni a gatyát morális értelemben.
    „Szeretnénk távol tartani magunkat a kliséktől, a falábtól, a papagájtól, meg a kampós kéztől. Úgy meséljük el a kalózok életét, mintha az egy HBO sorozat lenne, teljesen realista ábrázolással. Reméljük, ezzel megreformáljuk a kalózokról alkotott képet a szórakoztató iparban. Ez már nem gyerekeknek való” - teszi hozzá. Már láttuk a főhőst, Edward Kenwayt, aki nem tűnik egy békeszerető figurának. Ha Myhill igazat beszél, akkor a sorozat történetének legsötétebb része várhat ránk."

    Forrás:SG
  • Gary
    #197
    Headshot!
    Vagy, hogy egy magyar klasszikust idézzek: "Gyerekek, könyörgöm akasszuk fel!"
  • TomStorm
    #196
    Ez egy igényes sorozat nagyon jó részekkel a kalózos stílust is szeretem:)
    A 3.részt még csak most vettem meg,éppen azzal játszok aztán ha vége lesz sztori résznek akkor multizok majd néha a következő részig.
    A csajok is jók a klippben:-) (1:10)
  • Shep
    #195
    Nem tudom de adjatok a kezére egy kesztyűt, mert láthatóan nagyon fázik neki :)
  • Blackmill1216
    #194
    A számból vetted ki a szót...
  • MerlinW
    #193
    Mi ez a sz*r?:)
  • Schimanski
    #192
  • Kongy
    #191
    Hát ízlések és pofonok..
  • Belkar
    #190
    Hát nem tudom nekem nagyon bejött bár lehet kicsit elfogult vagyok mert szeretem az ilyen típusú játékokat.
  • The Protector
    #189
    XDLOL
  • Myselor
    #188
    jah értem,mondjuk kinek mi a fruszráló érted:)
  • Kongy
    #187
    Nem a nehézsége volt a gond, egyszerűen frusztrált az egész.
  • xido
    #186
    Kalózosdival pont semmi,imádom..de a másik gyengém a mindent megmászós freerun alapú játékok is..és ha nincs épület,hova mászunk?:)
  • Myselor
    #185
    akkor nem igen játszottál még nehéz játékokkal azthiszem xd
  • Kongy
    #184
    pff hát kevés dolog b.szott már úgy fel, mint az AC3 hajós küldetései. Kiváltképp az utolsó.
  • Belkar
    #183
    Nem tudom mi bajotok a kalózosdival a 3. részben is a hajós küldetések voltak a legjobbak azt se bánnám ha kihagynák az egész orgyilkolászást és csak kalózokról szólna

    De most komolyan nagyon hiánypótló ez a game már nagyon régen jött ki egy normális kalózos játék.
  • MerlinW
    #182
    Poszt apokaliptikus New York kell ide, fegyverek nélkül:)
  • xido
    #181
    az már túl zsúfolt lenne és a modern fegyverek miatt értelmét vesztenék a szúró és vágó fegyverek,nem beszélve a tradicionális rucikról:)
  • MerlinW
    #180
    New York kell ide, napjainkban:)
  • xido
    #179
    Amúgy én értem,hogy az új világban jóval később ért oda az építészet,ha lehet ilyet mondani és ezért bővebb és impozánsabb 200 évvel korábban olaszország..de az AC lényege az épületek sokasága és magassága és sűrűsége..nem?:)..aztán egyre olyan vidékre visznek bennünket,ahol már a végén barlangokat kell majd felfedezni és fákon rohangálni:)
  • Kongy
    #178
    Az is igaz sajnos..
  • Prince23
    #177
    AC 3 is messze volt az AC 2 + kiegek színvonalától.
  • grebber
    #176
    Assassin's Creed IV: Black Flag - Next-gen konzolokon állandó internetkapcsolat kell hozzá
  • caps lock
    #175
    Ez a kalózos téma nekem se igazán jön be,az AC elsősorban mászkálós játék,a 3-ban is nagyon untam a hajós részeket.Egyébként kíváncsi lennék vajon az alkotók szándékosan választották-e ezt a témát,ugyanis a kalózok a templomosokhoz köthetők.A templomosok hajóinak zászlaján koponya és csontok volt.Azt azonban nem tudom,hogy később miért vált a kalózok szimbólumává? Talán az eretnekségért elítélt rend jelképét automatikusan összekapcsolták a valódi tengeri bűnözőkkel,vagy az első kalóz eredetileg a templomosok leszármazottja lehetett? Mindenesetre a témában ezt találtam:
    "A források szerint a motívum legelőször egy Emmanuel Wynne nevezetű kalóz zászlaján tűnt fel. A keresztbe tett csontokkal ékesített halálfejes zászlót az 1700-as évek elején a Karib-tenger térségében, később pedig Madagaszkár környékén zsákmányoló Edward England használta elsőként."
  • Kongy
    #174
    Nekem a 2 az etalon. Ez a rész a nyomába sem fog érni, ez már most látszik.