3496
13460980771376987028.jpg
  • Prince23
    #253
    Szó szerint: Tálalva.
  • Kongy
    #252
    szvsz kurvára gusztustalanok azok a csöcsök, de ízlések és pofonok.
  • Myselor
    #251
    iszonyú gagyi a ruha,most a kipakolt csöcsöktöl kell hanyatt esni?:D mer elég bizarul állnak
  • BoneDragon
    #250
    :o

  • mike01010101
    #249
    http://www.imdb.com/name/nm1886746/?ref_=tt_cl_t1
    Roger Craig Smith
  • Kongy
    #248
    imdb
  • Prince23
    #247
    Linket tudnál adni a szinkronszínészről?
  • Kongy
    #246
    +1
  • xido
    #245
    Sokat szinkronizál játékokban,ő Sonic hangja is,bár nem tudom mióta kapta meg,vagy egyáltalán mióta beszél..
  • mike01010101
    #244
    Csak érdekességképpen a Resident Evil 6-ban Chris-nek ugyanaz hangja mint Ezio-nak. Szerintem elég jó az a srác.
  • Reg5
    #243
    Akkor először szerezd be a 2-t.
  • xido
    #242
    Egy ilyen sorozatnál,ahol van egy kerettörténet,hogy hogy csak a 3.résznél kapcsolódtál be és nem érezted szükségét a korábbi részeknek?
  • TomStorm
    #241
    Nem mindenki játszott az összes résszel.Biztos nagyon sokan még egyikkel sem.Ha akarnak most egy kalózos világot miért ne csinálnák meg?
    Van ott pénz a fejlesztésre és szivük-joguk bármilyen játékot kiadni.
    Én is csak a 3.résszel játszottam eddig és nagyon várok még új részeket.
  • Myselor
    #240
    ez simán csak 70 körül lesz,romlik a minőség nagyon.egyáltalán nem vagyok oda ezért az új részért
  • Kongy
    #239
    Amúgy az értékelések is ezt bizonyítják, Metacriticen jelenleg 80-körül van az AC3, az AC2 meg 90.
  • Kongy
    #238
    Az AC3 egy minőségi rókabőr ezt kár tagadni :D De már kezd baromira unalmas lenni, hogy semmi újat nem tudnak felmutatni csak "hallgatózz itt, öld meg ezt, meg azt..." Szerintem abban sokan egyetértenek, hogy az AC2 sokkal jobb volt, elég csak a főhőst összehasonlítani.. Connor gyerek a nyomába se ér..
  • Myselor
    #237
    igen,de ettől még nagyon kevés lesz a játék.nagyon nem jön át se a kalózos téma,se az összes többi újítás nem újítás már láttuk,nem kell isteníteni őket,nem kellene évente új rész,bár lehet nem ezen múlik,már nem jó.elmegy.nem a jó kategória csak neked,meg a nagy fanoknak
  • grebber
    #236
    Ami jó azt persze hogy szeretem!
    Az meg nagyon jó dolog,hogy ami az AC3-ban a legjobb volt azt szedték ki.Ez pedig a hajózás!
  • Myselor
    #235
    csak már kezd nagyon nemjó lenni,gyerekes így védened az imádott sorozatjaidat.ez a blackflag gameplay trailer is siralmas,új skinek,picit másabb helyszín,és mehet egy ac3 remixként.:|
  • grebber
    #234
    "Ennek nem lesz jó vége..." Szerinted! Részükről meg hatalmas bevételi forrás ,mert veszik mint a cukrot! Ami jó azért nem szégyen fizetni!
    Jöjjenek csak nyugodtan akár fél évente is!
  • Kongy
    #233
    szerintem ez már túlzás Hány bőrt akarnak még erről a szériáról lehúzni? Ennek nem lesz jó vége...
  • Krisztiam #232
    nálunk mind a 4 gyűjtői kiadás lesz ?
  • CroftManor
    #231
    Sztem nem visszafelé kéne viszonyítani. Az AC2 meg az AC1hez képest baromi jó :) Nyílván a Brotherhood azért jobb a 2nél, mert minden ami a 2ben van, az benne van a BHban is, csak még ki lett bővítve új elemekkel.
    Amúgy engem már teljesen hidegen hagy a negyedik rész. Nem fogom megvenni.
  • Kongy
    #230
    AC2 meg Brotherhoodhoz kepest...
  • Prince23
    #229
    Revelations cslódás? Mihez képest? AC 3-hoz? :)
    nekem tetszett az összes Ezió trilógia!
  • Kongy
    #228
    Hát a teasert nézve nem ájultam el, ez a Ubi utolsó esélye bizonyítani, a Revelations-t és a 3-at is csalódásnak, és kicsit időpocsékolásnak éreztem, ha ebben sem lesz másképp, akkor nem foglalkozok tovább az AC-del.
  • Prince23
    #227
    Teljes egyetértés.

    nyilvánvaló, h a ubisoft figyelt a visszajelzésekre, mert connort sokan nem szeretik. vétek lenne megint egy totál érdektelen karit megalkotni.

    Azért az döfi lenne, ha az új főhős Eziót is megalázná :D

    De nem fogja, ebben biztosak lehetünk
  • Myselor
    #226
    köszi,am tényleg nagy csalódás,azért a teaserben nem tűnt ennyire semmilyennek.később még megnézem hogy mi lesz benne ez a nagy kalózság.ha semmi akkor skip
  • xido
    #225
    Nekem egy lesz a lényeg..érdekeljen Edward sorsa és szeressem..a hülye indián pont hidegen hagyott,Haytham volt az első pillanatban,akire azt mondtam igen,a figura is meg a hangja is ott van..aztán nem ő lett a főhős sajnos..:)
  • Blackmill44
    #224
    Myslor megmondja a frankót :D
    Egyébként meg teljesen egyetértek az előző bejegyzéseivel...
  • Myselor
    #223
    jah és ez szar :|
  • xido
    #222
    AC3 mixelése Risen környezettel :)
  • Myselor
    #221
    nekem nem igazán jött át az az igazi kalóz hangulat hiába a hajók,meg a többi,fura.jó kis jeleneteket lehetett volna összevágni,de ez így béna.a vízalatti részek tetszettek,a többinél az volt az érzésem hogy már mindezt láttam,csak mások a ruhák és a helyek,semmi kalózos nem volt benne :|
  • xido
    #220
    egy dologtól nem félek..holdfény biztos hoz figurát..bár Connort se láttam még náluk..
  • xido
    #219
    Az a Leap of faith ugrás a végén a szirtről elég korrekt látványt adott :)
  • a.carkey
    #218
    Csakhogy, a Black Chest az Uplay exclusive, a Buccaneer pedig exclusive to Game in the UK & Gamestop in Ireland.

  • Belkar
    #217
    Várós nagyon! Csak ezt a hülye kapucnit elfelejthetnék már
  • bendáj17
    #216
    Ez nagyon brutál lesz :D
  • TomStorm
    #215
    A Replica zászlót kiakasztom majd a láda fölé:)
    Az is van a gyűjtői változatban,ugye?
  • Prince23
    #214
    4 gyűjtői kiadás