3496
13460980771376987028.jpg
  • grebber
    #293
    Szerintem tanultak belőle és direkt keveset hoznak sajnos!Tomb Raider-t is jól megszívtam azt hittem ott is ez lesz hogy 1 hónap múlva féláron azt pár nap alatt elfogyott és nincs több főleg nem olcsón :(

    Ha itt is várnék itt is elfogyna 100% nehogymár szerencsém legyen!
    Egyszer élünk max még 2 évig az ezer éves ruhákba járok már úgyis mindegy
  • xido
    #292
    rosszmájúan nehogy megint 2 hónap után essenek az árak,mint a Join és a Freedom esetében...
  • grebber
    #291
    Akkor már a konzolokszervizére is kikerülhetne hátha megint 1-2 ezerrel olcsóbb lesz onnan!
  • xido
    #290
    valahol nekik is biztos van egy információs oldal,ami a szállítási országokra vonatkozik...
  • Krisztiam #289
    de ott én is meg tudom rendelni?
  • Blackmill44
    #288
    ...A Bucanner edition nem csak Angliára és írországra vonatkozott ?
  • xido
    #287
    mára felkerültek és beárazódtak:)

    http://cdgalaxis.hu/PC/20440/assassins-creed-4-black-flag-buccaneer-edition.html

    http://cdgalaxis.hu/PC/20439/assassins-creed-4-black-flag-skull-edition.html

  • Blackmill44
    #286
    A Black chest Edition-t csak Uplayen lehet majd előrendelni/megrendelni.
  • Krisztiam #285
    Black Chest-et nem lehet előrendelni majd Mo-on?
  • xido
    #284
    Nézegetem a honi előrendeléseket..létezik,hogy ennyi volt a honosítás..3.rész azt' csókolom?
  • xido
    #283
    oó..Starz kezd jó lenni..idén Ezio korában gyönyörködhetünk kicsit a Da Vinci démonjaival...jövőre Kenway és a kalózok:)
  • KollerN
    #282
  • KollerN
    #281
    Ebben a sorozstban biztos lesz egy kis Black Flag utóérzés nem? :)
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=yVaQE6KHGHM
  • mike01010101
    #280
    Az a helyzet hogy a 3. részbe legalább annyi újítás volt a 2-hoz képes mint a 2-ben az elsőhöz képest, sőt. Azoknak akiknek nem jön be a 3.rész többnyire azért nem jön be, mert a főhős és a történelmi kor nem jön be. Emiatt ha tíz évig fejlesztették volna akkor se tetszene nekik.
    Az azért tény, hogy az emberiség történelmének egyik legérdekesebb és leggazdagabb korszaka volt a reneszánsz így azt tényleg nehéz überelni. De ha a játék a reneszánszba maradt volna akkor az lenne a baj, azért fanyalognának, hogy nincs fejlődés.
  • TomStorm
    #279
    Végigvittem 2.részt is(közben rájöttem első megvolt már még régen meg ugye a 3.is).Na most mégjobban várom a következő részt:D
  • ratgab
    #278
    Mondanom se kell, hogy ebből Tortuga-ra vagyok a legkíváncsibb, hogy sikerül megvalósítani.
  • ratgab
    #277
    Nézd meg a leírásom és látni fogod, hogy nincs igazad. Van itt újítás bőven, csak neked nem tetszik. Nincs ezzel baj, de azért nem kell gyakorlatilag lehülyézni a másikat. Nekünk más tetszik, neked is más tetszik. Ezzel semmi baj nincs, de azért bazdmegolni tényleg nem kell emiatt.
  • ratgab
    #276
    Továbbá tegyük hozzá, hogy sokan már csak fikázni szeretnek. Annyi negatív játékos van már a mai világban, hogy az hihetetlen. Igazából divat lett lehúzni mindent és ami szomorú, hogy indokolni nem tudják, csak szar mert szar és kész.

    Valahogy a játék szórakoztató része kezd elveszni sokakból és marad a negatívkodás. Ez szerintem együtt jár a játékok mérhetetlen habzsolásával. Ha valami nem tetszik egyszer oké, hogy leírja, hogy jó ez nekem nem jön be, de akkor mi a bánatér jár vissza annak a játéknak a topikjába, ami neki nem jön be. Sose értettem ezt a mentalitást. Nem jön be a játék, akkor nem mászkálok vissza a topikjába.

    Nem kell kétpofára habzsolni az új címeket, játsszatok azzal, ami szórakoztató a többit meg hagyjátok ki. Egyrészt nyugodtabb lesz az élet, szórakoztok és nem basztatjátok azokat, akik meg várják az adott játékot. Jah és így nem is lesz mindenhol Flame tenger.
  • ratgab
    #275
    Azért hozzátenném, hogy új TR nekem is igen tetszik! Közel van a tökéletes élményhez!
  • ratgab
    #274
    Nekem, ami tetszik: Kalózos téma, Hajózás (előző részben is nagy jóság volt), Free roam-ot igérnek több helyszínen, Karib tenger mint helyszín, Víz alá merülési lehetőség (ami képek alapján kurvajó már most látom), gyűjtögetősdi a korábbi részekből. AC harcrendszer, Két kardos harc (gondolom ez két pisztolyos is lehet végre).

    Kalózkodással kapcsolatos dolgok, történelmi híres csatákban való részvétel, híres kalózokkal lehet találkozni (Feketeszakáll például).

    Ha ez minőségromlás a szemedben és nem fejlődés/fejlesztés, akkor nagyon másképp látjuk a dolgokat.

    Hangsúlyozom más képen/videón látni valamit és más játszani vele. Amit eddig láttam az nekem tetszett. Ha totál ugyanazt kapnám, akkor csalódott lennék, de épp fentebb soroltam fel a konkrétan rengeteg újítást. Mit akarunk még ezen felül? Legyen más a játék stílusa teljesen? Kapjunk FPs vagy mit akartok?

    AC játék mindig TPS volt és mindig ilyen vagy ehhez hasonló volt a harcrendszere, mindig parkour-el volt tele, mindig a templomosok ellen harcoltunk, akik a hatalmat képviselték és mi voltunk az egyszerű legény, aki ezt megdönti, mindig egzotikus, vagy építészetileg egyedi, esetleg érdekes helyszíneken, történelmi fontos fordulópontok környékén zajlottak az események. Ezen a recepten nemigen fognak változtatni, mert ez már a franchise-hoz szervesen hozzá tartozik. Ezen elemektől AC, az AC. Akinek ez már unalmas az játsszon mással. Nekem pont ezek az elemek azok, amik folyamatosan évről-évre szórakozást nyújtanak.

    Még a harmadik részre is azt mondom jó volt. Igazából én ezzel a korszakkal (amerikai függetlenség háború) nem tudok azonosulni, de ez már egyéni preferencia kérdése (gyakorlatilag ezért kapott tőlem csak jó értékelést az AC3 és nem kiválót, meg 1-2 hiányosság miatt). Viszont a Karib tengeri kalózkodás már szívemnek kedvesebb téma lesz, így bízom benne, hogy ismét akár a Brotherhood színvonalát is elérő játékot kapunk (Direkt nem AC2-t mondtam, mert annak az árnyékából nagyon nehéz lesz kilépni).
  • ratgab
    #273
    Tény, hogy fan vagyok!

    Légyszives legközelebb (nem bántásból), de mondatok elején használj már nagy kezdőbetűket is. Totál összefolyik amit írsz.
    Értem én, hogy internet és le van szarva nyelvtan, de azért ilyenekre adjunk már egy fórumon.
  • grebber
    #272
  • Myselor
    #271
    ennyit tudok rá mondani hogy OK.
  • Kongy
    #270
    +1
  • grebber
    #269
    Azért nem kell "bazdmegolni" ,mert neked nem tetszik.

    Van aki sok új játéktól el van ájulva van akinek meg elmegy kategória.
    Azért kár leugatni a másikat mert neki tetszik másnak meg nem.
    Van akinek a Tomb Raider 10/10-es game (pl nekem is) van akinek meg csak szimplán átlagos.Mégse írom oda hogy mi az hogy nem teszik neked.

    Sajnos az emberek nehezen emésztik meg ha másnak más a véleménye és mindig csak győzködik a másikat.De ez a világban mindenhol jelen van.
    Ezzel nincs baj ,csak kár minden embernél külön kommentelni hogy hülye vagy mert ez nem is jó.
  • Myselor
    #268
    ez nem berögződés bazdmeg,nézd már meg.csak az ilyen elfogult embereknek jön be ennyire mint te vagy,akinek AC az már csak isten játék lehet.mindegy persze nem magyarázkodom neked.lehet látni hogy semmi érdekeset nem tudtak felmutatni.mindegy
  • grebber
    #267
    Kár magyarázkodni! Neked nem jön be, nekünk meg maximálisan tökéletes!
    Kár ezt mindenkire ráírni akinek tetszik,mert felesleges bár ez világszerte ismert "berögződés" és mindenki gyakorolja!
  • Myselor
    #266
    igen,elfogultak vagytok már egy kis vidó alapján,sőt ahogy mondjátok ami AC az 0day vétel,ez beteges,mert igen romlik a minősége nem is kicsit.értem hogy valaki odavan egy játék sorozatért,de én nem tudnék így tenni.a legutobbi videóban meg semmi nagy dolog nem volt,olyanra számítottam ami a teaserben volt,de nem jött át a dolog,béna videó lett.
  • grebber
    #265
    Mert minket ez a kis videó is meggyőzött,hogy ez tuti vétel!
    Az meg hogy másnak nem tetszik az ő bajuk :D

  • Myselor
    #264
    az a baj hogy igen csak fan vagy te is.ahogy olvastam,de nem akarlak megggyőzni arrol hogy nem jó.de kevés volt nagyon ez a gameplay,majd megvárom persze milyen lesz és kipróbálom.de eddig nem nagy cucc sajna,bár az lenne,főleg a kalózos téma miatt imádnám:)
  • ratgab
    #263
    Legközelebb azért tagolhatnád a mondanivalód, mert nagyon összefolyik.

    Amúgy meg nem értek egyet! Mondjuk az AC3 nekem sem ütött akkorát, mint a korábbi részek, de azért még így is nagyon jó kis játék volt.
  • grebber
    #262
    Várjuk a CE beárazását!
  • ratgab
    #261
    Megint megy a fröcsögés anélkül, hogy igazi gameplay-t láttunk volna és az sem mindig elegednő ahhoz, hogy megítéljük a játék minőséget.

    Ki kell próbálni és ha úgy sem jön be meghajlok a véleményed előtt, addig meg csak sima hangulatkeltés, amit itt műveltek semmi más.
  • Krisztiam #260
    ACBF
  • Myselor
    #259
    igen egy kibaszott igénytelen és elönytelen az a ruha,így jobb sokkal:)
  • xido
    #258
    Tessenek parancsolni viszonyítási alap,hogy a ruhának hülye a szabása:)

  • MerlinW
    #257
    Nem néz ki szikikonnak. A kép alapján a leánynak két nagy lógó csecse van felpolcolva:)
  • Kongy
    #256
    ja, vki kommentelt, de aztán eltűnt a komment XD arra ment.
  • Kongy
    #255
    visít róla, hogy agyonszilikonozott. továbbra is ízlések és pofonok, nekem a valódi jön be.
  • Blackmill44
    #254