3496
13460980771376987028.jpg
  • Myselor
    #333
    nekem is megveheted
  • Kongy
    #332
    Egy szóval sem mondtam, hogy SZAR lesz a játék, mert nyilván nem lesz szar, ahogy a CoD sem az évről évre, minden évben annak is végigjátszom a Single-részét, és esetleg multizok is, és tartják a színvonalat. Ezért mondtam, hogy CoD-feelingje kezd lenni a játéknak, minimális változtatásokkal... ami nem feltétlen rossz, de a tény az tény.
  • simonl #331
    Jóember,túlzás nélkül állíthatom, hogy a játéktörténelem egyik legjobb alkotásáról beszélsz.
    Nem megyek bele jobban, mert van fontosabb dolgom is, de fikázd csak mert most ez a menő, mindent fikázni.

    A COd -ban, hogy "nincs új engine"
    A Crysis -ban, hogy nem hajlik a fű a szélben és nem csillog a déli napfényben...

    Tudod mit, megveszem neked a játékot megjelenéskor, játszd végig és a végén férfiasan mond meg, hogy élvezted e minden percét.

  • Krisztiam #330
  • MerlinW
    #329
    Bullshit.. az ne zavarjon, hogy minden AC rész annyi pluszt hozott eddig, mint az összes COD együttvéve. A történetről nem is beszélve.
    Én azt mondom, hogy ne játszatok vele. Én 0day szaladok érte a boltba az 100%.
  • Kongy
    #328
    :DD KB erről van szó. Bemutattak egy látványosabb jelenetet, de a graf semmit, de semmit nem változott, ahhoz képest, hogy nextgenre is jön... Nagyon de nagyon CoD feelingje kezd lenni az AC szériának.
  • Shep
    #327
    Sokat akarsz egy kalóz DLC-től :)
  • xido
    #326
    Díjaznám,ha a susnyás nem csak dísz lenne,hanem aprítható is :)
    Ha keresnek,igenis vágják le a bozótot :)
  • Shep
    #325
    Na asszem ehhez is kell majd egy kis pc upgrade :(
  • Myselor
    #324
    na ez már valami,mostmár tetszik,várom:)
  • Krisztiam #323
    várós , elő is van rendelve :D
  • grebber
    #322
    E3 Official Gameplay Demo - Assassin's Creed 4 Black Flag

    Áj de kegyetlen jó és hangulatos.
  • Krisztiam #321
    de igen én nézem :)
  • xido
    #320
  • xido
    #319
    na..gyerekek..senki se E3-azik? :)
  • a.carkey
    #318
    Értem
  • xido
    #317
    Nézz be oda,általában kellene lennie info oldalnak is a rendelés környékén,hogy hova és mennyiért szállítanak.
  • grebber
    #316
    És magyarba lehet rendelni mennyi a szállítás stb? Mert ha lehet is tuti kb a game árával egyenlő :D

    Nem értem a barna dobozoshoz miért nincs fémtok :(
  • Blackmill44
    #315
    + Minden trailer végén ott van a Black chest edition és afölött pirosan aláhúzva "Exclusively Available on Uplay PRE-ORDER Now"
  • xido
    #314
    Srácok..el lett mondva mindenhol,hogy Ubishop exkluziv a Black chest edition...
  • ratgab
    #313
    Kezd egyre jobban felcsigázni ez a játék! AC + kalózok =
  • a.carkey
    #312
    A zászló vajh mekkora lehet?
  • grebber
    #311
    Nem hogy itthon de a külföldi nagyobb helyeken pl zavvi, game ott sem látom ezt érdekes.
  • a.carkey
    #310
    Naná, hogy ezt a Black Chest editiont pl. itthon nem lehet majd kapni PCre, pontosabban én sehol sem láttam ... :(
  • Reg5
    #309
    Meg kell hagyni ez nagyon jó videó. Kezdek bizakodni.
  • Blackmill44
    #308
  • Myselor
    #307
    nemrossz csak ez a naplemente hangulat hányás,de majd még meglátjuk:)
  • xido
    #306
    hangulatos:)
  • pcgammer
    #305
  • grebber
    #304
    Nyár végére 100%, hogy kiderül magyar felirattal jön-e vagy sem!
    Nagy a dilemma ,hogy várjak a CE-vel vagy tanulnak a hibából és jóval kevesebb CE jön így nem lesz féláras cucc pár hónappal később.
  • a.carkey
    #303
    Mert akkor előrendelem a CEt. :)
  • xido
    #302
    eddig sajnos zéró..a 3.nál már bőven az előrendeléskor ott virított,hogy feliratos..
  • a.carkey
    #301
    Mennyi az esélye, hogy magyar nyelvű lesz?
  • grebber
    #300
    Azért ez már kezd szánalmas lenne.Lassan a már azt is meg kell venni hogy a beállításokat állítgathassuk!
  • xido
    #299
    http://cdgalaxis.hu/PC/20683/assassins-creed-4-pre-order-elovetel-terkep-kod.html
  • MerlinW
    #298
    De, majd előrendeled valahonnan, ha megjelenik.
  • Krisztiam #297
    amúgy valaki előrendelte már a Buccaneer Edition-t? :)
  • Krisztiam #296
    akkor én ahhoz nem tudok hozzájutni mi? :D
  • MerlinW
    #295
    Mivel csak október végén jelenik meg. Black Chest egyébként az AC4 gyűjtői kiadása lesz. Konkrétan egy kincsesláda, tehát a digitális áruházban nem fogod megtalálni:)
  • Krisztiam #294
    uplay-en fent van már a Black Chest? mert én nem találom..