3496
13460980771376987028.jpg
  • MerlinW
    #373
    Azt fogod kapni, amit lent a videón látsz. A generációváltás csak a konzoltulajokat érinti. A köv.gen. konzolokon most már PC minőségű lesz, nem kell butítani (=gyorsabb és egyszerűbb lesz portolni mindkét irányba).
  • Shep
    #372
    Arról van valami info, hogy PC-n a jelenlegi genből kapunk egy portot vagy PC-n is a nextgen verzió jön a vihar szimuláció nélkül?
  • xido
    #371
    omnomnomnom:)

  • Muttley
    #370
    AC a valóságban :)

  • mike01010101
    #369
    Szerintem összekeveri valamivel.
  • Voltan
    #368
    Én anno sikeresen megvettem az AC3 Collectorst (fél áron), a szoborral. A szobor zseniális, de sajnos belekerültem az ATI problémába, miszerint bizonyos részek rohadt lassúak voltak, függetlenül attól, hogy mennyi dolog történt a monitoron (Manhattan probléma)

    De mivel nagy kalóz fan vagyok, olyannyira, hogy anno a Pirates!-et játszottam C-64-en, és a Pirates Gold, meg még a Pirates of the Caribbian is megvolt - nem a film alapján, előtte. Szóval nekem ez kell. Félek, hogy ez is el lesz baltázva optimalizálás szempontjából, de akkor is megveszem! Ez nekem kell!
  • xido
    #367
  • MerlinW
    #366
    "egy szigorúan kötött világú lineáris játékot (amilyen az AC széria)"

    Te mivel játszottál eddig?:)
  • xido
    #365
    nem gond,én is beleszaladtam ebbe,aztán voltam olyan vakmerő :)
  • bgabor
    #364
    Ezer bocsánat. Meglátom azokat a süketeknek készült kiejtésű, huszonhárombetűs német szavakat, és már menekülök, el se indítom a videót.
  • xido
    #363
    ahogy kinéz ez,víz feletti és alatti gyűjtögetés belekerült,főküldetés mellett megállhatsz bárhol,mehetsz bármerre:)
  • xido
    #362
    öö..ez angol,csak német feliratozású:)
  • bgabor
    #361
    Nem rossz, nem rossz, de...
    - szerintem kevés olyan tája van a világnak, ami inkompatibilisebb az AC széria történetével, mint a karibi térség
    - el nem tudom képzelni, hogy egy szigorúan kötött világú lineáris játékot(amilyen az AC széria) hogyan fognak összehozni a hajózás szabadságának érzésével, hogy akkor és oda mész, ahová csak akarsz.


    Lehetnének ezek a bemutató videók angol nyelven. Német? Höhö, jóhogynem már románul adják közre.
  • xido
    #360
    viszont ott a 2.célpont azért futott a hajóra,mert látta,hogy az 1.célpontot megöltem?:)..mert akkor jó lenne,ha előbb a hajósat elkapni,aztán emezt..vagy csendesebben,mérgezett bökővel:)
    de jó lenne,ha tényleg szabadságot adnának,hogy azzal és úgy,ahogy akarod,nem kellene hülye 100%-ok miatt korlátok közé terelni minket:)
  • xido
    #359
    Nekem még mindig okoz optmizmust...Az elején ez a postagalambos megbízás már jó jel,és hát Connorhoz képest fényévekkel jobban csípem már a kalózbácsit..közelebb áll Ezio hangulatához,mint a rasszmentő indián:)
    Na és nem utolsó sorban a színpompás világ:)
  • CroftManor
    #358
    Hát nem tudom, én az AC3-at látom benne. Én ezt a részt már nem fogom megvenni.
  • Shep
    #357
    Hát ahogy látom ebbe is bele lehet majd tolni sok 10 órát ekkora világgal és felfedezni valóval, kérdés, hogy a játék mennyi ideig tudja majd fenntartani az érdeklődést a kalandozás iránt.
  • grebber
    #356
    Félelmetes mennyire jó lesz!
  • IceBlair
    #355
  • cRusa1deR
    #354
    Egy újabb trailer:
    A Pirate's Life on the High Seas | Assassin's Creed 4 Black Flag [ANZ]
    http://www.youtube.com/watch?v=eRmTigI7OKM&src_vid=kaRoCnxuDLw&feature=iv&annotation_id=channel%3A51e1becb-0-2c18-9c4a-14dae9d24d5a
  • Kongy
    #353
    Na ez egy szimpatikus húzás a Ubisoft-tól.
  • Krisztiam #352
    azta mekkora jó lesz nagyon, várom már.. már előrendelve.. :D
  • Gary
    #351
    "Heten a halott ládáján -
    Yo-ho-ho, meg egy üveg rum!
    "
  • xido
    #350
    hű de elrepült ez a 7 perc :D
  • Myselor
    #349
    nagyon jólnézki,mármint nem a grafra gondolok de az is elég nekem:)
    hanem maga a játék na itt már van hangulat,nem úgy mint az elején,azért van különbség.ez már télleg klasz kalózos téma:)
  • grebber
    #348
    Azta kegyetlen egyre jobban várom.
  • Myselor
    #347
    Assassin's Creed IV Black Flag Open World Demo Gameplay
  • bendáj17
    #346
    Pompás hírek, lehet beszerzem mindkettőt.
  • Csokis
    #345
    Magyar felirattal jelenik meg a játék!
  • xido
    #344
    egyébként érdekes...az imdb szerint szerepel benne Vidic...ami fura,hogy az Abstrgo laborban az 1 és 2.részben egy 40ben született manus adja a hangját neki..most meg egy 84es fiatal srác..
    Miféle elő-jövő szál lesz ebben vajon? :)
  • xido
    #343
    miért csak most fedezem fel a multi-demó videót?:)

  • Prince23
    #342
    Az ukránok fogják portolni a PC-s kiadást.

    Ki mit tud ez ügyben a Ubisoft Kiev-ről?
  • MerlinW
    #341
    Wikipedia jól el van dugva a neten, én sem szoktam megtalálni:)
  • Kongy
    #340
    XDDD ez komoly? AC2, AC Brotherhood, AC Revelations, AC3, AC Black Flag
  • RYO21
    #339
    Végigjátszottam az első részt. Ezután melyik jön? Mert annyi rész van már h nemtudom melyik a folytatás. xD
  • Kongy
    #338
    Az nem baj, mert végülis van hozzá alapból KINECT.. :D Az muszáj.
  • Prince23
    #337
    Na meg 100 dollárral drágább mint ps4
  • Myselor
    #336
    hát egyik konzol sem különb külsőre,a boxhoz legalább passzol a controller is:)
  • Kongy
    #335
    :DD Xbox One-t úgyvélem nem véletlen fikázzák, de ez már más téma :D A sok dagadt pattanásos 12 éves amerikai kockagyerek vinni fogja, mint a cukrot, hiába fikázza bárki is a Microsoft vadiúj VHS lejátszóját :D
  • grebber
    #334
    Xbox One és a CoD fikázás már világszinvonalú lett.

    De szerencsére nem érint ez senkit főleg nem a fejlesztőket!
    Számunkra baszott jó lesz.

    Egyetlen negatívum hogy a Buccaneer Edition-hoz nem adnak steelbookot :(