16
  • IMYke2.0.0.0
    #16
    Bizony - nagyon sokszor derítette jókedvre azok a hozzászólások... idejét se tudom... csak azt, hogy akkor még ennyi admin se volt.
  • Oliwaw
    #15
    Nemrégiben egy egyetem rektora bejelentette, hogy beindítják a bölcsészmérnök képzést. A világ minden tájáról hatalmas az érdeklődés (ha ő teheti ...).
  • csimmasz
    #14
    Szerintem pedig ez volt annó az SG erőssége, még a mindenkit és mindent fikázunk korszak előtt.
    Remekül lehetett szórakozni a beszólásokon, és sokkal szívesebben olvasom a könnyed poénokat is.

    Ez nem egy nagy multú egyetemi szakfolyóirat ahol a szintre figyelni kell, ez kérem keményen Bulvár!

    Ugyhogy Hajrá!
  • drsx
    #13
    Enve, itt nézd meg a hozzászólásokat a legelejétől: http://www.sg.hu/cikkek/88600/ufo_vagy_urszemet_landolt_sziberiaban
    Azokon napokig röhögtem! :D
  • NEXUS6
    #12
    Persze mert a felkelők bázisa a bolygó túloldalán van!
    ;)
  • mans
    #11
    Remélem a tömegrelét is megtalálják,és mehetek Iliumra.
  • Thrawn
    #10
    Az nem lehet. Már rég szétlőtte volna a Halálcsillag. Mert hogy mostanában arrafelé tanyázik ám.
  • NEXUS6
    #9
    Különben is tök mindegy, mer minmeghalunk!
  • NEXUS6
    #8
    Miért, nem kötelező olvasni, vagy tudom az órvos felírta depi ellen.;)
  • ENVE
    #7
    Es amugy mikozben ezeket az ertelmetlen baromsagokat ide irkaljatok, legalabb jol szorakoztok? Mert engem speciel mar elegge idegesit.
  • IMYke2.0.0.0
    #6
    Hopp - ez új nekem. De, akkor hová tették át a székhelyüket? Már ami a nyári vakációt illeti...
  • Garfield
    #5
    Ez hülyeség. Köztudott, hogy a Hold túloldalán nem élnek ufók. Kiírtották őket a náczikok.
  • IMYke2.0.0.0
    #4
    A Hold sötét oldalán meg ott nyaralnak a 'zufók...
  • item
    #3
    A Szaturnusz körül egy álcázott csillagkapu van,nem olyan nagy dolog.
  • Petka
    #2
    ez már űrmeghódíccsa
  • noland
    #1
    ez már az Irgalmatlan nagy sebesség?
    meg csak nehogy tudatra ébredjen a Cassini...(mint a HAL9000)

    am. ki fog szólni a terroristáknak?